KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Erken gebelik testi sanirim evet. Dun emin olmak icin kac haftalik oldugunu gosteren testi de yaptim, 3 haftalik gosterdi.

Canım c de çok net çıkmamış neden böyle acaba

Kuzum bunu canlı yayında soran çok oldu. Ama bunu alın demiyorum dedi. Herhangi bir d vit olur dedi. Fark etmiyor yani. Sen eczaneye git d vitamin alicam damla dersen veriyorlar zaten. Bende 11.5 aldım kuzum.

Hayir canim doktor yazmasınagerek yok. Kendin alabilirsin eczaneden dr. MFK yöntemi için onerdigi seyleri 3 ay kullanma tavsiyesi veriyor kuzum.

Kuzum ben dün aldım damla şeklinde doktor günde 5 damla diyor çünki. 50.000IU dünki canlı yayında soru çok geldi bununla alakalı fark etmez dedi hangisi olduğu sadece günde 5 damla dedi.

Hanımlar Ben yazmıştım sağolsun sizde cevap vermiştiniz. Adetimin 6 7 günü yumurtluyor olabilirim diye. Akıntım vardı. Kasık ağrım vardı.
Ama şimdi adetimin 12 13 gunu yumurta gibi akıntım oldu 2 gün.
Kasık ağrım yokdu.
Ne oluyor.
1 haftada 2 defa yumurtlayamam değil mi

Yumurtlayablrsn tabi ki bazı aylar 2 yumurtlama mümkün hele ki yumurta akı kıvamında akıntı yumurtlama belirtisi bnce değerlendirin mutlaka

Yumurtlama yok ama baya ikiside eşit renk biraz soluk yarın bidaha yapcam stri0 testler var elimde bu eski testim bunu daha çok sevdim ben ama bakalim ozaman ne cikcak
Canım bence doktorun verdiği ilacı kullan, bir de güzel bir doktor bul kendine. Öncelikle adetlerini bir düzene soksun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…