KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

O zaman yarın başlaman daha mantıklı gerçekten canım her türlü adet döneminde başlamış olursun şu lekelenme çok gıcık bir şey gerçekten bütün düzeni şaşırtıyor insana

O zaman yarın başlaman daha mantıklı gerçekten canım her türlü adet döneminde başlamış olursun şu lekelenme çok gıcık bir şey gerçekten bütün düzeni şaşırtıyor insana
BEN BİDE İLK DEFA YAŞADIĞIM İÇİN İYİCE ALLAK BUDAK OLDU . NORMALDE 1 2 DEFA KAHVERENGİ LEEK GELİR SONRA HEMEN KIRMIZIYA DÖNERDİ BU SEFER 4 GÜN OLDU TIK YOK

Merhaba bizde aşılamaya başladık size çok söylemişler . Ben izmirde özel hastanede yaptırıyorum aşılama 1500

Merhaba bizde aşılamaya başladık size çok söylemişler . Ben izmirde özel hastanede yaptırıyorum aşılama 1500
Canım burda bir özel hastanede de aşılama 1500 tl ama bu yazdığım hastaneler bilindik ün almış alanında uzman hastaneler. siz olumlu sonuç aldınız mı yoksa bu ay mı başladınız

Canım burda bir özel hastanede de aşılama 1500 tl ama bu yazdığım hastaneler bilindik ün almış alanında uzman hastaneler. siz olumlu sonuç aldınız mı yoksa bu ay mı başladınız
Bu ay başlıcaz regl olmayı bekliyoruz. Anladım canım hayırlısı olsun

13 günü canım negatif oluyor tam olarak ya sana birşey soracaktım akıntın oluyor acaba
Akıntı çok fazla kasık ve bel ağrısı baya bi azaldı göğüslerde bisey yok normalde adete 1 hata kala dokunamazdım sadece ucu sızlıyo dokunamıyorum az önce görselini attığım test 2. Çizgi daha da koyu oldu mide yanmam var fena

Bende öyle düşündüm canım bu şekilde çok stres olduk olacağı varsada olmayacak ne aşılama tutacak ne başka birşey sonra cebimizden gidenemi üzülelim yoksa çocugumuzun olmamasına mı rahat bırakmak en iyisi hemde vitaminleri değerleri toparlarız biraz

Benim eşimin bile hiç sorunu olmamasına rağmen yumurta catladigi gün ereksiyon ve boşalma sorunu oldu kendini psikolojik olarak sartladigi için
Erkekler bizden daha fazla stres yapıyor ama belli etmiyorlar eşimdede bu ay panikatak başladı..Yazik valla adamlara hele o semen testi verdiği gün halini görsen üzülursun çok etkileniyorlar

İnşallah canım seninki ne zamandi
Son 4 gün var bata canım benimde 7 Kasım bakalım beklemekteyim 5 gün kala test yaptım ama bembeyazdı bu günde karnım ağrıyor azıcık olacak gibi hissediyorum ama son güne kadar bekleyip öğrenenler var bakalım aceba diyorum bazen hayırlısı artık canım ne yapalım
canım elinde ovulasyon testi var mı ? onda koyu çıkarsa ihtimal yüksek oluyor muş
Yok canım ben hiç kullanmadım hatta dün siapris verdim regl olunca yaparım diye

Bacım o topik toparlanmaz site ayni isimle başka topikte açtırmaz Sayfa sahibi kimse tablo yapip adinizi, yasınizi, kacinci cocuk oldugunu, beklenen doğum tarihini, bebis cinsiyetini yazması lazım sonrada takip etmesi lazım Bak ben burda hepinizi takip ediyorum kim ne zaman olacak ne zaman test yapacak diye sorumluluk sahibi olmak bunu gerektirir akdkflglglfll Temmuz ayi anneleri diye bi topik yoksa açabilirim ayrı

İnşallah canım seninki ne zamandi
Son 4 gün var bata canım benimde 7 Kasım bakalım beklemekteyim 5 gün kala test yaptım ama bembeyazdı bu günde karnım ağrıyor azıcık olacak gibi hissediyorum ama son güne kadar bekleyip öğrenenler var bakalım aceba diyorum bazen hayırlısı artık canım ne yapalım
canım elinde ovulasyon testi var mı ? onda koyu çıkarsa ihtimal yüksek oluyor muş
Yok canım ben hiç kullanmadım hatta dün siapris verdim regl olunca yaparım diye
Evet canim d vit damla kullaniyoruz gunde 5 er damla 1 defa. Ikinizde kullanicaksiniz. Ben dün aldım 11.5 lira pahalı değil yandırmadım bile.
Bu dvitamin ne kadar kullanmak gerekiyor canım yani tahlilsiz mi kulkandiniz kendiniz doktor mu önerdi gebe kalmak kolaylaştırıyor Muş bende duydum ama doktor mu yazması gerekiyor cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…