KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar ya bu gebelik belirtileriyle adet belirtileri ayni mi cunku benim ufaktan bel agrilarim basladi adetten once de boyle olur cunku :110:

Canım benimde durumun senle aynı pco var bende senin gibi gec adet oluyorum hormonlarımda iyi sana hayıt hapı tavsiye ederim adeti düzenliyor hatta onun sayesinde hamile kaldim suanda 3 yasinda oglum var tabi suanda 2 yıldır ikinciyi istiyoruz olmuyor ben yine hayıt hapı aldım bu ay onla deniycem ama doktor o dediğin ilacı yazmamıştı bana sadece vitamin vermişti o konuda bi bilgim yok
bende hayıt macunu kullanıyorum aslında şuanda. Geçen ay adetten sonra başlamıştım bu ay adetin 1.günü başladım. Sen nasıl kullanıyorsun canım?

Benim iki aydır mevsimsel sanırım gecikmelerim oldu geçen ay 10 gün geç geldi bu ay 3 gün geç geldi tam düzene oturmadı nedense bakalım bir dokuz ay gelmez inşallah birdaha 😃😂
Ayyy insallah canim yakın zamanda aşı falan oldun mu ben ikin aydır aşı oldum covid ilk ay gecikti ikinci ay da erken geldi işte nasipten öte köy yokmus😊

Ayyy insallah canim yakın zamanda aşı falan oldun mu ben ikin aydır aşı oldum covid ilk ay gecikti ikinci ay da erken geldi işte nasipten öte köy yokmus😊
Evet Eylül 10 da sinovac ikinci doz oldum sanırım aşı etkiledi canım bizi nasip Rabbimden hayırlısı inşallah

Evet Eylül 10 da sinovac ikinci doz oldum sanırım aşı etkiledi canım bizi nasip Rabbimden hayırlısı inşallah
Ben hep korkarak oldum Hayırlısını nasip et Allahim diye de dua ettim dediğin gibi aşı etkisi yaşıyorsak Kasım bize uğurlu gelsin ilk cpcuk mu olacak ♥️

bende hayıt macunu kullanıyorum aslında şuanda. Geçen ay adetten sonra başlamıştım bu ay adetin 1.günü başladım. Sen nasıl kullanıyorsun canım?
Benimki hap oldugu için sabahları aç karnına gunde bi defa alıyorum cnm ovulasyon testiylede takip ediyorum yumurtlamamı

Merhaba canım bende Eylül'de çıkarttım ortasında 5 yaşında oğlum var bu ay mutlu sonucu alırız inşallah

Merhaba, İnşallah canım 😘 Allah herkesn gonlune gore hayrlı zamanda saglıkla nasip etsın 🤲🌺🐞
Spiral den sonra enfeksıyon vs oldu mu sende?

Kızlar Sabah 5'ten beri tuvaletten çıkamıyorum sürekli idrar hali..İdrarı yaparken rahmimde iğnelenme, yanma, batma, baski oluyor mahvoldum..Elimde son bir fitil vardı yaptım geçmedi, ağri kesici içtim geçmedi sanki iğne batıriyorlar,bıcak kesiği gibi acı var, mide bulantısı yapiyor...Enfeksiyon desem ilaclarim biteli 2.5- 3 hafta oldu acaba taş mi düşüyorum anlamadım..rahimde de taş olmaz herhalde ya..Bebiş olmaz diye de fitilleri ağri kesiciyi içtim iki büklüm yataktan kalkamiyorum, dünden beri baş ağrısı ayrı bi tuttu..Kasıklarımda 1 haftadır ağrı vardı ölüyorum galiba ben ya..Doktoruma yazdım adam artık defol git başimdan herseyde arama yazma diyecek sonunda kovacak 😁

Kızlar Sabah 5'ten beri tuvaletten çıkamıyorum sürekli idrar hali..İdrarı yaparken rahmimde iğnelenme, yanma, batma, baski oluyor mahvoldum..Elimde son bir fitil vardı yaptım geçmedi, ağri kesici içtim geçmedi sanki iğne batıriyorlar,bıcak kesiği gibi acı var, mide bulantısı yapiyor...Enfeksiyon desem ilaclarim biteli 2.5- 3 hafta oldu acaba taş mi düşüyorum anlamadım..rahimde de taş olmaz herhalde ya..Bebiş olmaz diye de fitilleri ağri kesiciyi içtim iki büklüm yataktan kalkamiyorum, dünden beri baş ağrısı ayrı bi tuttu..Kasıklarımda 1 haftadır ağrı vardı ölüyorum galiba ben ya..Doktoruma yazdım adam artık defol git başimdan herseyde arama yazma diyecek sonunda kovacak 😁
Geçmiş olsun canım. Muayne ye çağırır diye dusunuyorm. Enfeksıyon fazlaysa o yapıyor olabılır. Kaçtı değerin tahlillerinde?

Ben hep korkarak oldum Hayırlısını nasip et Allahim diye de dua ettim dediğin gibi aşı etkisi yaşıyorsak Kasım bize uğurlu gelsin ilk cpcuk mu olacak ♥️
İkinci olacak rabbim nasip ederse bir oğlum var 5 yaşında ona ilk günden gebe kalmışım anlamadan Allah nasip edince oluyor🙏inşallah çok bekletmez miniklerimiz bizi

Geçmiş olsun canım. Muayne ye çağırır diye dusunuyorm. Enfeksıyon fazlaysa o yapıyor olabılır. Kaçtı değerin tahlillerinde?
Ultrasonda gördü verdiği ilaçlar düşük dozajlıydı daha sonrada 2 defa gittim bişey yoktu. Hiç bişeyim yoktu sabaha karşı oldu bi anda çözemedim hoçcağalın ölüyorum ben 😁🤚

BENDE DE EKIMDE OLMADI INSALLAH KASIMDA OLUR BENCE KIZLAR KURAN OKUYALIM HERKEZ BIR CUZ ALSA HEPIMIZIN NIYETI BELLI COCOUK SAHIBI OLMAK ICIN OKUYALIM MI NE DERSINIZ
SONRA BITINCE HERKES KENDI NIYETI ICIN BIRILERINE BIR HAYIR YAPSIN OKUMAYA BASLAMADAN ONCE ISIMLERI YAZIP HEPSININ NIYETI DIYE BAŞLAMAMIZ LAZIM VARMISINIZ

Ultrasonda gördü verdiği ilaçlar düşük dozajlıydı daha sonrada 2 defa gittim bişey yoktu. Hiç bişeyim yoktu sabaha karşı oldu bi anda çözemedim hoçcağalın ölüyorum ben 😁🤚
Allah korusun 😬 o zaman baska brseydr. Enfeksıyondur dye dusundum ama hafıf ılaclar verdyse bunları yapacak bi en
Yok olmadı çok şükür hafif vardı antibiyotik verdi doktorum onu kullandım bir hafta şimdi sorun yok şükür folik asit kullanıyorum şuan sadece🙏

İyi maşallah 😁 Bende öyle folik asit başladı hemen dr um. Bi kutu bitirip bırakıcam. Nasip olur da hamılelık olursa başlarm tekrar dan.

Allah korusun 😬 o zaman baska brseydr. Enfeksıyondur dye dusundum ama hafıf ılaclar verdyse bunları yapacak bi en

İyi maşallah 😁 Bende öyle folik asit başladı hemen dr um. Bi kutu bitirip bırakıcam. Nasip olur da hamılelık olursa başlarm tekrar dan.
Hadi inşallah rabbim hayırlısıyla nasip etsin hepimize🥰

Geçmiş olsun canım

Merhaba kızlar ikinci günüm teste başlayalı ve iki gündür Ebru Ceylan’ın yumurtlama masajı vardı onu uyguluyorum normalde regl döngüm düzenlidir ama test ile takip ettiğimde hep 15-16 . Günlerde yumurtlama görüyordum ikinci günde bile gözle görülür bir koyulaşma başladı 😌yoksa bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama yumurtlama yakın sanki 🤲

Eklentiler

• 4BDEAED4-C432-4BDD-9BBC-81D590F8BD3D.jpeg
    4BDEAED4-C432-4BDD-9BBC-81D590F8BD3D.jpeg
    103,3 KB · Görüntüleme: 39
Doktor acil çağırdı idrar ve kan tahlili yapacak bakalım ne diyecek

X