KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@Feyzaakncc1 KASIM
@gulayseT1 KASIM
@Ebruszrr1 KASIM
@burcuu111 KASIM
B Bulut347 1 KASIM
H a s s a H a s s a 2 KASIM
@Hcrkn2 KASIM
@SevimliKedii2 KASIM
esergry esergry 3 KASIM
@Mavissss14 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Manoly349 KASIM
@dk-ck10 KASIM
E Esen6363 10 KASIM
@HaticeK0610 KASIM
Z Zennep 11 KASIM
@Fatma mehdi12 KASIM
@yeshll13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
@Gizemsu0713 KASIM
Hedossss Hedossss 13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
@Gazel211014 KASIM
@ejce16 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@HTCNM17 KASIM
@ESMA198717 KASIM
@Rabialslam23 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
Mavigrill Mavigrill 25 KASIM
@defne4586625 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
Bat 9 kasım 22 ekimde hsg olacagım eşimin testide normal cıktı hayırlısı olsun hepimiz için

Biraz araştırdım da erkek içinde çok iyiymiş sperm icin

Aynen canm drekt yumurtaya tasıyormus hızlandryor dye okudugumu hatırlıyordm zaten.
Denemekte fayda var. Ben ıkıncı olacak nasipse dye cok uzerınde durmadm bu ay ama heveslenıyor ınsan kac tane olursa olsun bebek ozlenıyor. Ve dusundugun zaman beklıyosun oldu mu olacak mı diye. Bu ay bnde kullanıcam nasipse sonuca bakacaz artık Allahın iznyle tabii

Aynen canm drekt yumurtaya tasıyormus hızlandryor dye okudugumu hatırlıyordm zaten.
Denemekte fayda var. Ben ıkıncı olacak nasipse dye cok uzerınde durmadm bu ay ama heveslenıyor ınsan kac tane olursa olsun bebek ozlenıyor. Ve dusundugun zaman beklıyosun oldu mu olacak mı diye. Bu ay bnde kullanıcam nasipse sonuca bakacaz artık Allahın iznyle tabii

Benimde İlk değil çok ara verdim 11sene olacak bende böyle zor olacağını düşünmüyordum.ilk başlarda çok takmiyordum 2.5yil geçince insan dahada çok istiyor.onceleri hep 35de yapacağım diyordum şu an 37girdim maalesef . işte bizim dediğimiz tarihte değil Allah'ın dediği olur.bilseydim çok önceden başlardım hiç böyle olacağını tahmin etmezdim

Benimde İlk değil çok ara verdim 11sene olacak bende böyle zor olacağını düşünmüyordum.ilk başlarda çok takmiyordum 2.5yil geçince insan dahada çok istiyor.onceleri hep 35de yapacağım diyordum şu an 37girdim maalesef . işte bizim dediğimiz tarihte değil Allah'ın dediği olur.bilseydim çok önceden başlardım hiç böyle olacağını tahmin etmezdim
Haklısın canm. Eltimde aynı 10 yıl ara verdi ilki normal yollarla hemen olmustu 2. 6 yıl sonra aşılama ile oldu. Nasip bu işler Allahın dediği zaman olur. 🤗

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@Feyzaakncc1 KASIM
@gulayseT1 KASIM
@Ebruszrr1 KASIM
@burcuu111 KASIM
B Bulut347 1 KASIM
H a s s a H a s s a 2 KASIM
@Hcrkn2 KASIM
@SevimliKedii2 KASIM
esergry esergry 3 KASIM
@Mavissss14 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Manoly349 KASIM
Rukis26 Rukis26 9 KASIM
@dk-ck10 KASIM
E Esen6363 10 KASIM
@HaticeK0610 KASIM
Z Zennep 11 KASIM
@Fatma mehdi12 KASIM
@yeshll13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
@Gizemsu0713 KASIM
Hedossss Hedossss 13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
@Gazel211014 KASIM
Q Queenkbr 15 KASIM
@ejce16 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@HTCNM17 KASIM
@ESMA198717 KASIM
@Rabialslam23 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
Mavigrill Mavigrill 25 KASIM
@defne4586625 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
Selam Canim beni de ekler misin bat 14 Kasım uğurlu gelsin insallah😇

Yumurta takibi yapıldı daha önce vardı kistim 3 4ayda bitmişti.yoktu yani geçen ay ona göre klomen ve çatlatma iğnesi yaptırdım.ama bu ay yine tekrar kist çıktı yine 3 4ay tekrar uğraş kisti yok etmek için iyice bıktım artık bu kist yüzünden dengem şaştı adet bile Zor oluyorum artık
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin inslaalh

Kızlar Selam bi konu hakkında size danışmak istiyorum. Pkoluyum fakat tüm tahlil sonuçlarım normal değerlerinde. Bugün adetim bitti ve doktorum gebelik istediğim için bana duphaston verdi. 15.günü başla 10 gün kullan. 10 günün sonunda adet olursun olmazsan gebelik testi yap dedi. Bu şekilde kullanıp gebe kalan var mı acaba? Birde benim yumurtlamam 33-35. günlerde oluyor genelde. çünnkü adet döndüm 40-50 gün arası. Fikirlerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

Kızlar Selam bi konu hakkında size danışmak istiyorum. Pkoluyum fakat tüm tahlil sonuçlarım normal değerlerinde. Bugün adetim bitti ve doktorum gebelik istediğim için bana duphaston verdi. 15.günü başla 10 gün kullan. 10 günün sonunda adet olursun olmazsan gebelik testi yap dedi. Bu şekilde kullanıp gebe kalan var mı acaba? Birde benim yumurtlamam 33-35. günlerde oluyor genelde. çünnkü adet döndüm 40-50 gün arası. Fikirlerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.
Canım benimde durumun senle aynı pco var bende senin gibi gec adet oluyorum hormonlarımda iyi sana hayıt hapı tavsiye ederim adeti düzenliyor hatta onun sayesinde hamile kaldim suanda 3 yasinda oglum var tabi suanda 2 yıldır ikinciyi istiyoruz olmuyor ben yine hayıt hapı aldım bu ay onla deniycem ama doktor o dediğin ilacı yazmamıştı bana sadece vitamin vermişti o konuda bi bilgim yok

X