KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Merhaba kızlar ben de varım💁‍♀️

Mayıs ayında bir düşüğüm oldu 8 haftalık kalp durması sonucu. İlk adetimden sonra korunmayı bıraktım ama hala olmadı, umutlar Kasım ayına :-)

Sizler kaç aydır deniyorsunuz?

Sağ yumurtalığın çatlamış derken sağ overden bir yumurta mı çatlamış. Tedavi görüyor muydun canım
Ilaç vermişti bu ay canım Letu diye yumurtalıklarımın gelişimine bakmak için. Vücudumda cok fazla mikrop varmış enfeksiyon yokmuş mikrop yamultmuş beni böyle 😁

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@Feyzaakncc1 KASIM
@gulayseT1 KASIM
Szrszr Szrszr 1 KASIM
@burcuu111 KASIM
@Bulut3471 KASIM
@vaveylaaaaaa2 KASIM
@Hcrkn2 KASIM
@SevimliKedii2 KASIM
@esergry3 KASIM
@Mavissss14 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Manoly349 KASIM
@Ruogasci9 KASIM
@dk-ck10 KASIM
@Esen636310 KASIM
@HaticeK0610 KASIM
@Zennep11 KASIM
@Fatma mehdi12 KASIM
@yeshll13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
@Gizemsu0713 KASIM
@Hedossss13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
@Gazel211014 KASIM
maviss_34 maviss_34 14 KASIM
@Queenkbr15 KASIM
@ejce16 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@HTCNM17 KASIM
@ESMA198717 KASIM
@mucizeanne2017 KASIM
@Rabialslam23 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
Mavigrill Mavigrill 25 KASIM
D defne45866 25 KASIM
@Beklemekyordu26 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
Bat 13 kasım :halay:

Azönce doktordan geldim progesteron 40 çıktı çok iyiymiş ama malesef eşimin sperm hızı düşük olduğu için aşılamaya kendinizi hazırlayın dedi verdiği ilaç çok yükselme yapmazmış..İstisnai durumlarda gebelik oluyor dedi..Eşimin morali bozulmasın etkilemesin diye söyleyemedim zaten durumu hala kabullenemiyor soylemeyide düşunmuyorum uzülmesin diye, çok üzüldüm moralman yıkığım şuan benim herhalde ocakta felan anca aşılamayla olur 😞😞😔😔
canım uzulme bende aynı durumdayım ıkı yıldır denıyoruz ve bu ay artık asılama deneyecegız yapacak bısey yok, Rabbım hayırlısını sglıklısını versınde nasıl olursa artık. bız elımızden gelenı yapalım gerısı tevekkul

Geldim geldim bende burdayımmmmm :KK70: Bu hafta adet olup tekrar tedaviye başlamayı ümit ediyorum

Mayıs ayında bir düşüğüm oldu 8 haftalık kalp durması sonucu. İlk adetimden sonra korunmayı bıraktım ama hala olmadı, umutlar Kasım ayına :-)

Canım bat tarihini alabilir miyim listeye eklicem

canım uzulme bende aynı durumdayım ıkı yıldır denıyoruz ve bu ay artık asılama deneyecegız yapacak bısey yok, Rabbım hayırlısını sglıklısını versınde nasıl olursa artık. bız elımızden gelenı yapalım gerısı tevekkul
Üzülmüyorum kuzum artık akışına bıraktim bugun hastanede hamile olupta neler yaşayanları gördüm rabbim hayırlısını versin

Kızlar Sabah 5'ten beri tuvaletten çıkamıyorum sürekli idrar hali..İdrarı yaparken rahmimde iğnelenme, yanma, batma, baski oluyor mahvoldum..Elimde son bir fitil vardı yaptım geçmedi, ağri kesici içtim geçmedi sanki iğne batıriyorlar,bıcak kesiği gibi acı var, mide bulantısı yapiyor...Enfeksiyon desem ilaclarim biteli 2.5- 3 hafta oldu acaba taş mi düşüyorum anlamadım..rahimde de taş olmaz herhalde ya..Bebiş olmaz diye de fitilleri ağri kesiciyi içtim iki büklüm yataktan kalkamiyorum, dünden beri baş ağrısı ayrı bi tuttu..Kasıklarımda 1 haftadır ağrı vardı ölüyorum galiba ben ya..Doktoruma yazdım adam artık defol git başimdan herseyde arama yazma diyecek sonunda kovacak 😁
Enfeksiyon devam edebilir canim benim de korunmayı bıraktığımdan bu yana adetim e yakın sürekli tekrarlayan bir enfeksiyona sahibim bu ay da aynısı oldu gebelik vardr diye ilaç da kullanamıyorum sıkıntılı regl den sonra geçiyor gecmis olsun tekrardan 😇
İkinci olacak rabbim nasip ederse bir oğlum var 5 yaşında ona ilk günden gebe kalmışım anlamadan Allah nasip edince oluyor🙏inşallah çok bekletmez miniklerimiz bizi
Amin canim insallah benim de 3 yaşında bir oğlum var bizim yumurtaliklar tembellesti sanırım 3 aydır deniyorum bende 4. Aya girdim Rabbım hayırlısını nasip etsin
Merhabalar ilk defa katılıyorum 🤗bat 17 Kasım herkes için hayırlı olur inşallah 😊
Hosgeldin arkadasim Rabbım bu ay yüzümüzü güldürsün inşallah

Hosgelfin canim 3 aydır deniyorum ben ikinci gebeliğim olacak kısmet olursa Rabbım kucagimixi boş bırakmasın

X