KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İlaç veya bitki çayı, kür felan kullandın mı etkiler ? Streste yapmış olabilirsin benim 3 gün geciktirdi
ilaç kullanmadım canım rahim filmi çekinmiştim işte. bitki çayı içiyorum her gün etkiler mi o bilmiyordum valla yeşil çay kayısı çayı tüketiyorum. stres yapmadım negatife alışık olduğum için

Şuan prowomen kullanıyorum, inciri yağda beklettim onu yiyorum. Günde 1 yumurta 2 ceviz de iyi geliyormuş.

Otlardan Hayıt ve testere dişli aslan pençesi de öneriyorlar. Bir de çakşır suyu ya da kökü. Tabi hepsini aynı anda kullanmayın. Birini seçip odaklanın.

Size önerebileceklerim bunlar. Bir de yumurta masajı var. Onu yapıyorlar. Ebru ceylan youtube kanalında.

Merhaba benimde tahmini yumurtlamamdan 4 5 gün sonra bu şekilde olmuştu. Tahmini diyorum çünkü ovülasyon testi yapmadım.

Evet canim biliyorm o masajı. Bu ay soğan suyu içmeyi düşünüyorum kist için öylede kalan cokmuş bakalım İnşallah fayda eder

Hayır pkolu değilim 3 gündür aynı çıkıyor test yumurtlama bu kadar uzun sürer mi acaba
Sen klomen kullandığın için birden fazla yumurtan oluşmuştur atıyorum biri 20mm biri 15mm biri 8mm ise test yumurtlama gösterir günlerce
Çünkü tek bi yumurta yok
Bence klomen kullanırken test kullanmak yanıltabilir
Doktor kontrolünde olmak gerek

Canım ben 5 gün kaka test yaptım çıktı işte ama şimdi bekliyorum ki regl günüm geksin de kan vereyim hala üş gün var yani boşver erken öğrenmek de kötü bekle biraz daha
Dofh bende regli günüme 3 gün kala test yaptım ve ikinci çizgiyi gördüm. Aynı gün kanda da yaptırdım ve orada da çıktı. Kaset testte çıktı ise kanda da çıkar bekleme kan testini yaptır bence :))

Canım ümidini kırmak gibi olmasın ama benim geçen ay 4 gün boyunca kahverengi lekelenmem oldu arkasından da regli oldum. Ama bahsettiğin şekilde yerleşme kanaması yaşayanlarda var. Umarım senin ki öyledir.

Kizlar iyi akşamlar birşey soracağım ben günde 2 defa bazen 3 defa kahve içiyorum acaba fazla kahve tüketimi etkilermi?
Etkiler canım Türk kahvesi bide sert vücuduna kafein yüklüyorsun çok tiryakisiysen azalt ve hafif kahve iç sütlü kahve yada Osmanlı kahvesi onlar hafif oluyo

Canım ümidini kırmak gibi olmasın ama benim geçen ay 4 gün boyunca kahverengi lekelenmem oldu arkasından da regli oldum. Ama bahsettiğin şekilde yerleşme kanaması yaşayanlarda var. Umarım senin ki öyledir.
Yerleşme kanaması na netten baktım pembemsi oluyormuş canım. Adet olacaksam da olsam bari ikilemde olmam hiç olmazsa. Geç yumurtlama gördüm ben zaten. O yüzden adetim 7 gün geçti

Cuma randevum var bakalım ne diyecek doktor hayırlısı ınsalalh

pembe olacak diye bir şart yok canım. Herkeste farklı olur
Hadi inşallah yaa. Pazar test yaptım negatifti. Pazar akşamıda düğün vardı açıkcası iyi oynadım halaydı misketti. Pazartesi kalktım kahverengi leke. Dedim adet olucam anlaşıldı oedi falan taktım. Ama dünden beri gelen giden yok. Ara ara tuvalete çıktıktan sonra peçeteye geliyor. 1 2 defa da siyah pıhtılı akıntı oldu. Rahim filmine yoruyorum ben 3 gün kanamam olmuştu her halde ondan dolayı içerde kalan kan kahverengi geliyor diye düşünüyorum.

Kızlar bir haber de benden, adetime 7 gün var dayamadım yine test yaptım Bulantım ve kaşık ağrılarım belirginleşince dayanamdim testi yaptım. Gün içindeki ikinci idrarımve sonuç pozitif. Dualarınıza beni de ekleyin sağlıkla kucağıma alayım Allah isteyen herkesin kucağına nasip etsin

Eklentiler

• 20211102_111452.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 87
Benim yasim 35, amh 1.1. Dusuk olarak geciyor. 1.0 alti cok dusuk. Doktor dediki bide vajinal ultrasonla bakalim, bakalim nasil gozukuyor, amh ile parale degerlerde yumurta mi gorecegim.Sonrasinda bir tarafta 7, diger tarafta 6 yumurta gordu, gayet guzel ama kalitesini bilemiyorum dedi. Bikac ay daha deneyip olmazsa tup bebek diye soyledi. Buarada hsg de cektir, bisey atlamayalim demisti. Umarim bu bilgiler sana da yardimci olur. Tam olarak kanda bakilan amh mi yoksa ultrason mu daha dogru bilgi veriyor bilmiyorum ama doktorun yorumu bu sekildeydi.

Tebrik ederim canım benim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…