KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Yok reglinin başından itibaren sayıyosun bitiminden değil. Benim reglim 5 gün sürüyo döngümde 28 gün, reglm bittii 3.gün sonra başladım test yapmaya yani 8.gün oluyo o şekilde hesapla. Net iki çizgi çıkna kadar yap pik gününmüş zaten bugun devam et test yapmaya, ve birlikte olmaya şimdi yarın fln silikleşir testin ogunde çatlama günü oluyor ogunde mutlaka birliktelik olsun.. aynen hepsini değerlendiricen işte dediğim gibi ben hepsini değerlendirdim çatlama günü daha çok değerlendirdim
Birde havuç ve avakado ye bu zamanlarda etkiler var çok. Eşine bittier çikolata yedirebilirsin sperm sayısını çoğaltıyo kaliteli yapıyo. Birde sabah spermler daha kaliteli olurmuş , ben hep sabah değerlendirdim

ben hiç amh baktırmadım o kadar hormon testi yaptırdı doktorlar bunu istemedi aam yumurtalarımın yavaş çalıştığını söylediler

Çok teşekkür ederim çok açıklamalı oldu bende bu ay deneyeceğim insAllah bakalım herkesin gönlünce olsun sende dikakt et artık 2 kisisin havalar soğuyor maske temas aman deyim canım dikakt et insAllah sağlıkla kucağına alırsınız

Çok teşekkkür ederim canımm Güzel habrlerini bekliypruz kasım uğurlu gelsin

Bana doktorum yaşına göre 2-3 olması gerekiyordu demişti
E nabıza girdimde hiç bakilmamis sanirim bende, ultrosonda baktıklarında hep rezerv ve sayısı iyi diyorlar ama sanirım esas kanda mı görülüyor bu ? Ona göre isteyeyim bende bide düşükse aşılamaya bi ton para vermeyelim

Canım ultrasonda görünen yumurta sayısı aslında esas daha çok ama kanda bakılan değer işte tüp raporu vs için önemli tabiki.cok düşük bir sayı değilse fikir veriyor sadece.banada hiç amh bakmak istemedi doktrolar görünen sayın güzel bakmaya gerek yok deyip sallıyorlardi.sonra böyle cikdi işte belli de olmayabiliyor yani.

Çok teşekkkür ederim canımm Güzel habrlerini bekliypruz kasım uğurlu gelsin
Reglime 5 gün var ama 3. Ayın benimde ama ilk aydan beri belirti diyorum aceba diyorum reg geliyor dememe kalmadan bakalım 5 gün gelsin bi geçmiyorda zaman sanki senin belirtilerin neydi bat a kaç gün kala test yaptınız benim 5 gün varya çıkmaz dime yapmayim ay soru çok sorfuysam kusura bakma lütfen

Kızlar hastaneden aradılar tedavi için bu ay sulu ultrosan çekiceklermis aralıkta tedavi olcak reglim gecikince işlerimde gecikiyor maalesef 9 kasim esim varikosel ameliyat olcak caymazsa doktor doktor geziyor bazısı deneyin yaşınız genç diyor gün aşırı ilişki öneriyorlar ama maalesef iş hayatı beni mahfetti :)

Söyleyeyim banada baksın bari o kadar hormon testi yapıldı hiç bakilmamiş

Söyleyeyim banada baksın bari o kadar hormon testi yapıldı hiç bakilmamiş
Bakmıyorlar canım şüphe etmeyince diyorum ya ben kendim söylememe rağmen yalvardım resmen bakmadı devletteki doktor gerek yok gorunne sayı güzel dedi ama sonuç öyle çıkmadı kandaki.o yuzden baktır aklında kalmasın aradan çıkmış olsun.

Evet canım kanda kesin sonuç çıkıyor. Ben özelde aşılama yaptırdım 4500 tl tuttu ilaçlar ile birlikte sonuç negatif tabiki.. ama benim ultrasonda da başka bir doktor baktığında yumurta rezervin çok iyi değil demişti

Kızlar size birsey sorucam bilginiz varsa yazabilirseniz sevinirim smdi biliyorum tsh yüksekliği azda olsa gebeliğe engel birde benim insulin direncim vardi glifor kullandim onu hallettik ama yinede kullan dedi sanırım hamile kalınca biraktiricak tsh de 3 ay önce 5.4 tü benim ama geçen ya 4e inmis dedim ki tsh indiren Bi ilaç verseniz kullansam bana dediki senin troidine baktık normal dedi oyuzeen gerek yok ilaca dedi benimde aklıma takıldı ozaman neden yüksek bu tsh kendisi nası indi onuda anlamadım inşallah daha da iner

Tüp bebek merkezinde üroloji doktoru olmadan direk verebiliyorlar mı?
Aynen sen arayıp sperm testi yaptıracağım diyorsun. Embryolog ile görüşüyorsun zaten sana gün ve saat veriyor. Sperm örneği 15 dk içinde bakılması gerekiyormuş. O yüzden planlamayı embriyolog yapıyor.. üroloji doktoruna istersen gösterirsin.

Canım amh durduk yere bakılmaz. Menapoza yakın veya yumurta sayısı az olduğu tahmin edilen kadınlarda bakılır. Kendine dert etme onu

Tsh için bazı doktorlar indirilmeli diyor bazıları ise engel olmaz diyor. Hem fikir oldukları bir konu değil. Tsh hormonla ilgili olduğu için kendi kendine inmiyor malesef. Yapılması gerekenler google da yazıyor bi bakın yapabildiklerinizi yapmaya gayret edin isterseni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…