KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ayın 10 unda aşılama yapılacakmış. Eşimin hız değeri düşük olduğu için gebelik oluşmaz dedi..Bugun yeniden Letu'ya başladım hayırlısı bakalım

Testlerini de paylaşır mısınız hangi gün değerlendirme yapılıyor testle inan bilgim yok birde ayda 2. Yumurtlama diyorlar onuda mi testle öğreniyorlar biraz aciklarsan sevinirim canım ya

Bak benim testlerm böyleydi silikleşmeye başlayınca bıraktım 12-13 günler yumurtlama oldu bende 14.gün çatlama oldu, kalpli olan yerde birliktelik oldu işte tarih olarak verirsem 16-17 ekim yumurtlama 18 ekim çatlama. Ben hergün birlikte oldum o zamanlar ama çatlama günü daha çok önem verdim. İstediğin zaman sorabilirsin

Ben özelde aşılama denedim canım maalesef tutmadı çok masraflı olunca devletin imkanlarını kullanmak istedim sonuç 10 gün sonra çıkıyormuş. İnşallah güzel sonuçlar alırız

Kızlar 4 gündür testim hemen hemen aynı yorumunuz nedir acaba

Eklentiler

• IMG_20211102_122711.jpg
    95,3 KB · Görüntüleme: 75
Ben özelde aşılama denedim canım maalesef tutmadı çok masraflı olunca devletin imkanlarını kullanmak istedim sonuç 10 gün sonra çıkıyormuş. İnşallah güzel sonuçlar alırız
Hayırlısı olsun inşallah istedigin gibi sonuçlanır, 10 gün çok uzun bir süre yalnız neden öyleymiş benim ertesi gün çıkmisdı özelde verdiğimde 1 saat içinde cikdi.

kızlar merhaba hamilelik kanda ne zaman belli olur çatlatma iğnesinden sonra kaç gün de tutar bebek eğer hamile kaldıysam

Amh ne işe yarıyor

Saolasin canım. Ben adet oldum 1 gün erken çünkü yumurtlamam da bu ay erken oldu adetin 10. Gününde. Ama beni listeden çıkarma beni canım tarihi degistir 26 Kasım yeni tarih. Ben 24 günde bir adet oluyorum

Hayırlısı olsun inşallah istedigin gibi sonuçlanır, 10 gün çok uzun bir süre yalnız neden öyleymiş benim ertesi gün çıkmisdı özelde verdiğimde 1 saat içinde cikdi.
Benimde özelde hemen çıkmıştı ama bu hastane 10 gün dedi diğer hormon testleri 2 saat sonra çıkar dedi sabah 10 da test verdim onlar bile çıkmamış sürekli bakıyorum ama sistemde yok

Yani regl bitiminde 8. Günden itibaren test yapmaya başlanıyor net çizgi olunca ve silinmeye başlayınca yumurtlama oluyor değilmi ama net çizgi varkende birliktelik olunuyor dime yani bu günlerin hepsi değerlendirmek gerekiyor mu

Saolasin canım. Ben adet oldum 1 gün erken çünkü yumurtlamam da bu ay erken oldu adetin 10. Gününde. Ama beni listeden çıkarma beni canım tarihi degistir 26 Kasım yeni tarih. Ben 24 günde bir adet oluyorum
Tamam canım etiketlersin beni sonuc için

Evet canım 10 11 günler yumurtlama oluyo adetim bittikten 3 gün sonra çekildi rahim filmi o günde 10. Günümdü yumurtlamaya denk geldi o yüzden değerlendirme de olmadı malesef 2 gün kanamam sürdü yumurtlamadan 3 gün sonra değerlendirdik adetinde erken oluyo o yüzden bu ay 23 günde oldum mesela yumurtlama 1 gün önce olduğu için

Yumurta rezervini gösteriyor canım benim yaşım 28 özelde çıkan sonucum 1.15 yaşıma göre düşük devlette ne sonuç çıkıcak bekliyorum. Sonucun düşük olması erken menopoz demekmiş
Normali kaç ? Bende bu ay aşılamaya gidicem de bilmediğimden soruyorum

Birde hangi marka nereden temin ettiniz

Sonuclarim temiz çok şükür dün doktora gösterdim rahim filmi sonucun gayet güzel rahim iyi sıvı iki tuptende geçmiş sadece solda hafif bı genişleme olmuş oda önemli bı durum değil dedi. Senin nasıl

Benimde özelde hemen çıkmıştı ama bu hastane 10 gün dedi diğer hormon testleri 2 saat sonra çıkar dedi sabah 10 da test verdim onlar bile çıkmamış sürekli bakıyorum ama sistemde yok
Hadi hayırlısı inşallah hakkında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…