Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Gününüz aydın olsun arkadaşlar....

Ben ayarlarımı bozdum. işlerden sonra kendime gelemedim bir türlü ;(
Offff çok sıkıldım artık...Nasıl birşey şu karbonhidrat, aldığın an hep istiyosun zehir resmen...

Herkese bol azimli,bol sağlıklı bir gün ve devamı diliyorum...

Gunaydin kayisilarimi koymayi unuttum:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1399967991593.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 37

günaydııııınnnnnnnnnn ablacım...
dün 4 kere giriş yaptım ama yazamadım işlerden dolayı hep yarım kaldı..
bu sabah kahvaltı yapamadım ..yarım çay bardağı çiğ badem ve çay ile geçiştirdim..o kadar yoğun ki işler.. perşembe memlekete annemlere gideceğim nasıpse..inşallah herşey daha güzel bir şekilde dönerim ? sen nasılsın ablacım ?

erikler yüzünden sıkkınsa canını sıkma akşam evde seni bekliyor olacaklar
sorun nedir bilemiyoruz ama pozitif olmazsan inan işler daha kötüye gidiyor kendımden biliyorum.. sevgiler canımcım

benim görümcemin kızının 6 sene sonra oldu, ben kendi doktorumada götürdüm bişey yok olur dedi annesininde 6 sene sonra olmuştu bazen soya çekimde oluyor,,

inşallah hepinizin birden olur topikteki arkadaşların yarısı bebek istiyor, allahım hepinize en kısa zamanda versin

Gül abla buarada ,sirke anası oluşmadı daha ...
bende resimleri büyütüp baktım ilk deniz anası oluşmadığını gördüm,,,,ben sirkelerimi senden önce yapmıştım hala bakmadım bu hafta sonu bakıp sana yazarım,,,ben balsız yaptım 6-7 ayda olacak,,,,ballı olanlar 3-4 ayda oluyor ....sen çok sumu koydun :44: benimkiler püre şeklinde duruyor

aynen
ben 3. hamile kalacağımı rüyamda görmüştüm o zamanlar rüyalarım hep gerçekleşiyordu,,,hamile kalmamak için bütün yöntmleri aynı zamanda denedim ve hamile kaldım, olacağı varsa oluyor şimdi 16 yaşında

oyy oyy kıyamam buluttan nemde kaparmış üzülürmüşte bence canını hiç sıkma..zaten bebeğim olmuyor stresine girersen inan işler daha da kötüye gider..o beyinde oluşan algı bütün organlarını hormonlarını etkıler..Allah en kısa zamanda sağlıkla bebek sahıbı olmanı hayırla nasıp etsın..salat-i tefriciye oku ve okut çevrendekilere ve gerekli tıbbi yardımı al..Göreceksin en hayırlı zamanda olacaktır..no stres yes baby

teşekkür ederim canım ben iyiyim
iş koşturması azalsa ev bitmiyor haftasonu misafir vardı, akraba nişanı vardı koştur koştur ev işi yapamadan iş başladı
kolay gelsin canım,,,
ne güzel hem dinlenirsin hem annenlerle hasret giderirsin iyi olur

Abla ben karataya gore yapmamıştım ,netten bir tarıfe gore ,ağaçlar.nt diye nir adres var ordan bakıp yapmıştım ..yarısı elma ,yarısı su şeklinde olucak diyordu o tatrıfte ,sirke anası hergun 2kere karıştırdığım için olmamış olabilirmi ?hava alması için karıştırıyordum ,sirke kokusu var ,bezını açınca yuzunu ekşitiyor koku ..tadıda baya ekşi ama normal sirkeler kadar keskin değil

Gül abla inş olur hayırlısı ile yav ben bazen çok abartıyorum bu konuyu kafama takıyorum galiba ,iyice melenkolıkleştım

erikler yüzünden sıkkınsa canını sıkma akşam evde seni bekliyor olacaklar
sorun nedir bilemiyoruz ama pozitif olmazsan inan işler daha kötüye gidiyor kendımden biliyorum.. sevgiler canımcım

akşam meyve yemiyorum ama dün de yememiştim. erik gözümde tütüyor

1 hafta önce erkek arkadaşımdan ayrıldım. Şimdi şimdi vurmaya başladı. Üzülmemem gerekiyor kendime çok kızıyorum, ama engel olamıyorum düşüncelerime.
teşekkür ederim ayrıca...

İnş canım m ,inş tez elden olur hayırlısıyla ...neyapayım bazen engel olamıyorum ,

öğlen o eriği yesen ayrılığın acısı geçer mi bebekim.. üzme kendini ! lütfen etrafında imtihanı cidden ağır olan insanlara bak ve üzüntünün geçecek bir dert olduğunu hatırla.. üzülmemem gerekiyor derken ayrılmayı hak etmiş karşıdaki belli ki.. Rabbim ol ! demiyorsa senin için daha iyisi olacağındandır.. Ben eminim bu işler böyle yürüyor

O eriği yesem, dünya umurumda olmaz.

Benim de kendime kızdığım husus bu. Allah'ı vekil kılmışken, O'ndan hayırlısını dileyip her şeyi ona bırakmışken, gözümden akan yaşa tahammül edemiyorum. Allah'a bin şükür ki imtihanım hafif. Gün içinde neler görüyor, duyuyor, okuyorum. Peki bu teslim olamamak niye diye sorguluyorum kendimi...

Sağolasın canım benim, bugünler de geçecek. Öğlen arasında çıkıp erik mi arasam acaba? ^_^

4 saatten sonra leptin çalışmaya başlar,, acıkana kadar 5 olur 6 olur ne kadar geç acıkırsan leptin o kadar çok çalışır, leptinin çok çalışması için kkk de yazan herşeyi tıka basa yemek lazım

menünü hiç beğenmedim

daha doğrusu menü görmedim ben burada sadece kkk var,,,kkk dan sonra yemek yok olurmu böyle bu karatay yapmak değil canım sağlıklı beslenmiyorsun sadece yo-yo diyet yapar gibi olmuşsun

Eki Görüntüle 1111994
Günaydın. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
günaydın sarı kedim
Günaydınlar herkese:)

Sabah 08:00 1 muzlu kk
günaydın sarı şekerim

Kitapta min. 4 saat diyor.

4 mü, 5 mi olacak?
yukarıda minty e açıkladım canım
evet akşam yemeğini erken saate çekip hafif geçirsekte etkili olabilir aslında

mesela oraya ne yemek götürüyrsn ve saat kaçta ?
evde ne yaptıysam onu getiriyorum...dün gece patlıcan pişirdim,,,sabah ondan aldım, yanına yeşillik ve yoğurt....burada zeytinyağım var salata yapıp bol zeytinyağı koyacağım,,,,dün pırasa vardı yanında yeşillik ve yoğurt yedim...3-4 arası yiyorum ben 1 senedir yaptığım için acıkmıyorum snin için o saattler erken olur,,,,,,,dün acıkmayayım diye 8 gibi kefir içtim.....
Günayyydııınnnnnnnn

günaydın canım

İnş canım m ,inş tez elden olur hayırlısıyla ...neyapayım bazen engel olamıyorum ,

Cnm nacizane fikrim ayrılık acısına en iyi gelen şey kendini sokaklara vurmak rahat nefes alabileceğin temiz havası olan bir yerde uzun yürüyüşlere çık bence,bir arkadaşla da olabilir ferahlarsın kilo vermen de hızlanır :)

Günaydın, ne yaptın sporunu.

Canım dün yine yürüdüm... akşamda gezmeye gittik geç dönünce bişi yapamadım... senin dün attığın başka bi topik vardı ya lesslie ile ilğili, orda en sonda yazan videoyu bi incelicem 1ssat sürüyomuş sıkılaştırıcı hareketleri de varmış...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…