Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Selam kizlar, bugun bakamadim hic.
Simdi okudum gecmisi, bidir bidir muhabbet oku oku bitmedi maasallah

Menum
Sabah
Kkk
Hemen arkasindan sutlu turk kahvesi

Aksam
Tarhana corbasi
Pancar salatasi

Insallah, dualarimiz seninle. Vakti yazilmistir, saglikli, hayirli evlat olsun yeterki. Daha cok gencmissin.

Canım inşallah ...ya canım sıkılıyor ,misal tanıdığım birsürü bebekli bayan varakrabadan eşten dosttan ...çocukları çok svşyorum ,sevsem şöle sıkasıka ,ayy canımm goruyonmu olmuyoya çocuk ,acıyorlar yani ...sevmesem ,goruyomusun bak çocuksuz ,ne anlasın ,anne olmayan bilmez çocuğun halinden ,,merhametsiz, ık gık ....ya boyle demiyorlarda anlıyorum ben işte ..algılarım sapıttı resmen ...herşeyden bişiy çıkarır oldum ,alt komşum geçen gun selam verdi ,hamile bu arada (pek sevmiyodu bni ,çok gurultu yapıolar bnde polıs falan çağırdıydım ..)kendi kendime ;kesin ,komşular onun çocuğu olmuyo ,kız yazık ,iyi davran falanmı defi diye aklıma geldi :44:bna acıdığını düşündüm noluyor bna bilmiyorum

Kızlar bugün baktm diyete memnunmusunuz başlıcamda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam kizlar, bugun bakamadim hic.
Simdi okudum gecmisi, bidir bidir muhabbet oku oku bitmedi maasallah

Menum
Sabah
Kkk
Hemen arkasindan sutlu turk kahvesi

Aksam
Tarhana corbasi
Pancar salatasi

Afiyet olsun canım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Merhabalar
Arkadaslar leptin icin 4 saat mi 5 saat mi ara vermeliyiz
Menum sabah 10.30: kkk
15.00: bir su bardagi tarcinli sut, uc kayisi bir kase yer fistigi
19.30: 1,5 elma
Bu kadar. Bir hafta gecikmeli hasta oldum. Diyet bunyemi etkiledi sanirim. Herkese iyi geceler.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah en kisa zamanda gonderir ins melegini. O sekilde hissetmen cok normal. Ama o insanlar da senin hissettigin sekilde dusunmuyorlardir kesin.

Simdi de bir su bardagi isotlu ayran iciyorum cok guzel oluyor benim gibi cigkofte sevenlerdenseniz tavsiye ederim

5 kilo vercm nekdr sürede veririm acabaa

Bilmem :44:herkesin bünyesi farklıdır 1yıldada verebilirsin 3aydada ,3gaftadada ,biz burda kilo vermeyı değilde ,asıl saglıklı beslenmeyı amaçlıyorum ,zaten kilolar kendiliğinden aç kalmadan gidiyor ,1.sayfaya bak ,ord genel bilgiler yazıyor zati ,bunun dışında merak ettıklerını sorarsın ,arkadaşların menulerne bakarson

Kolay kilo veriyorm ama insann aklına ilk kilo gelio çok teşekkürlerrr

Günaydın.

Yumurtadan midem bulanmaya başladı artık. Dukanda da yumurta bolca yemek gerekiyordu, gece burnuma kokusu gelip durdu, sabah da yiyemedim haliyle.
değişiklik olsun diye kıymalı yumurta yaptım ama yarım yumurta yiyememişimdir, kaldı öylece...

Bir de canım çok erik istiyordu, 5 tane erik yiyeyim diye kayısıyı 2 adet almıştım yanıma. Erikleri tezgahta unutmuşum

Bugün canım hayli sıkkın. Sizin gününüz güzel olsun.

Sabah
07:30
Limonlu + zencefilli su

08:25
Yarım yumurtalı KKK
Beyaz çay

evet akşam yemeğini erken saate çekip hafif geçirsekte etkili olabilir aslında
öğlen yemeği çıkıyor ben yıllardır gitmiyorum

ben kkk yi evde yapıyorum burada da getirdiğimi akşam yemeği yiyorumm

mesela oraya ne yemek götürüyrsn ve saat kaçta ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…