Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Gün mü bitti, ben mi anlayamadım

08:30
KKK
(meyvem kalmamış sadece 3 kayısı ile kaldım.)

14:45
5-6 kaşık zeytinyağlı taze fasulye
1 domates + yarım salatalık + 1 tutam maydonozdan salata.

18:30
Kavrulmuş kıyma (Kıymalı kabak yapacaktım, yine marula sarıp yemeyi tercih ettim.)
1 dilim pastırma
1 fincan sütlü kahve

Diyete ihanet edip 1 tane kayısı yememek için kendimi zor tutuyorum.

gün boyu beyaz çay + ıhlamur + limonlu su

Hi babies

Saat 12:30 bulgur pilavı+fırında tavuk+cacık

Akşam 18:15 1 bardak soğan suyu
18:30 2 adet bulgurlu patlıcan dolması +salata+yoğurt

Spor: jillian ile kickbox

afiyet olsun canım

öğlenle akşam arasında leptin çalışmamış,, ya öğğleni biraz daha önce ya akşamı biraz daha sonra yeseydin

Selam herkese ...bugun gün boyu hastanedeydim ,eşimle kendimizi eve zor attık ,ne dığru durust bişiybyıyebildim nede bişiy ,sabah aç gitmek lazımdın,sonrada koştur koştur bişiy anlamadım:44:,bu arada tüp bebeke gittik hastanede ...doktor okadar tahlil den sonra ,daha hiçbişiy yapmamışsınız ,2kere. Kaha (2ay)deneyın ,klomen (ilaçla yumurta buyutme olayı ,sonrada çatlatıyorlar )klomen kullan ,sonra aşılama yapıcaz dedi ...
Normal yolla hamile kalabilirsin ,diyete devam et dedi ....yaşın daha 25olubilir normal yolla gençsin defi bilmiyorum işte oyle geldik eve ...yumurtam buyumuş ,16mmolmuş bu 2güne çatlar dedi :44:falan feşmekan işte ...
Rabbim bana hayırlı sağlıklı bir evlat ver ..diyorum ,elimden bişiy gelmiyor

afiyet olsun canım

öğlenle akşam arasında leptin çalışmamış,, ya öğğleni biraz daha önce ya akşamı biraz daha sonra yeseydin

gitti gül gibi leptinlerim

Amin, Allah sana hayırlısıyla sağlıklı bir bebe nasip etsin tez vakitte inşallah. ^_^

Ben en önemli şeyi yazmayı unutmuşum. :) evet ve spor yapıyorum ama spora ilk başladığım zaman hemen kilo vermedim, karataydan önce başlamıştım, 2 ay sonrada karatay. Karataya başlayınca kilolarda gitti, göbek dışında. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gül abla sirkem olmuşmudur :44: ya nezaman kurduğumu hatırlamıyorum iyimi ,bir buçuk aydan fazla oldu galiba sanırsam ben anlamıyorum da tam ...üstundeki bezi açınca ,gözlerın yanıyor ekşi kokusundan,ikibuçuk hafta önce galiba ,elmalar dibe çöktü ,(ben içine armuutta attım ..)sirke gibi kokuyor ,tadıda ekşi baya ama keskin aldığımız sirkeler gibi değil tadı ..ne yapmalıyım şimdi ,süzeyımmi 2kat tülbentten ..böyle beklesinmi ?????

Eklentiler

• $image.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 46
  • $image.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 61
İyi akşamlar..

Teoson canım başınız sağolsun..Mekanı cennet olsun...

Mydenizz,kolay gelsin işleriniz de..Sorunsuz mutlu bir şekil de atlatırsınız inşallah...

Herkes çok iyidir umarım...Sevgiler saygılar...

ya bencede hemen tup bebege atilmayin. madem dr oyle dedi. cunku benimde 18 ay cocugum olmadi. yumurta takibiyle oldu.kendiliginden buyumuyormu yumurtan. klomenle bazen kiste donusebiliyor ama cok akin bir arkadasim klomenle kaldi. kizimin kankasi :) hayirlisi olsun vakit saat belli olunca herzaman derim 5li korumada yapsan ; tupte yapsan gelen gelecek . rabbim sadece ol desin hersey bahane

Sabah KKK

Aksam :yarim avokado,iki kalem tavuk gogsu,bir tabak tazefasulye

Yesil cay yaninda kuru kayisi

nefisss afiyet olsun

Selam fıstıklar

11-11.30; tek yumurtalı ve zeytinsiz KKK

14.00 gibi şekersiz Türk kahvesi + bir hurma :/ leptinime yazık oldu biliyorum :/

18-18.30; bol yeşillikli salata, tavuk

18:45-21 arası spor; 20 dk bisiklet (5km) 50 dk zumba, 50 dk plates...

21-21.30 arası saunaya girdin 15 dk falan...

Bu arada topluca zumba yapmak inanılmaz keyifliymiş, bi 50 dk daha giderdim yani =D

1 lt kadar su içtim.. En az 2ye tamamlamam lazım :/

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
slm kızlar
çok uykum var ben yatıyorum
yrn nöbetçiyim çarşamba günü görüşürüz
öptüm hepinizi

Sağol canım ,inş dediğin gibidir ve bende hayırlı sağlıklı evlat sahibi olurum ...ya aslında bazen buyuyor çatlıyor ,bazen kiste donuşuyor bazende buyumuyormuş ...pko var bende ondan kaynaklı ...benimde 2yıl doldu dolacak olmadı yani hiç ,bende 2aykullanıcam inş ,ne bileyım babymom yahu ,bazen bu durum çok canımı sıkıyor ,bunalıyorum ,bazende çok rahatım ,dua etsen bana ,kabz hali yaşıyorum şuara bu konudan dolayı ,sıkılıyorum ,

Basiniz sagolsun canim, teyze anne yarisidir. Allah sizlere sabir versin, teyzenide yerinde dinlendirsin.

Canim Allah yardimciniz olsun, dugununuz keyifle gecsin. Benimde hamileligim seninki gibi diyetle gecti. Ayni seyleri yasadim. Kadin dogumcum insulin kullanayim isterdi, dahiliyeci diyet. Atlattim sorunsuz sukur. Bende seker daimi maalesef, belki karatayla kurtulurum. Seninde bu hamileligin sorunsuz
Sonuclanir insallah.

Insallah, dualarimiz seninle. Vakti yazilmistir, saglikli, hayirli evlat olsun yeterki. Daha cok gencmissin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…