Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

kızlar ben haftalardır karatay diyetindeyim.kilo vermem tam anlamıyla durmuş durumda canım sıkıldı stresten gittim yasak bişeyler yedim.metabolizmam şaşırsın diye.kilo vermesi duran arkadaşlar var mı benim gibi.durunca canım sıkılıdı sabredip devam etmem gerekli belki de.yardım edin

önemli olan sürdürebilmek siz kendinizi tandıığınız için yönteminizide belirlemişsiniz,,,,başarılar dilerim size

kg derdi ömür boyu bitmiyor al ver al ver laşkalaşıyoruz, ben 35 sene al verleri yaşadım her diyeti denedim bırakınca geri aldım,,,

1 sene oldu karataya başlayalı hala vermeye devam ediyorum,,,eskiden yazın 5 verip kışın 7 alırdım karatayla böyle bişey yaşamamak beni daha çok bağladı istediğini ye kg alma,,,istediğimiz kg ya gelince herşeyden azda olsa yiyebileceğim hiç birşeyde gözüm de kalmayacak...

karatay diyetiyle kilo da verdim çok şükür verdikten sonra durdu yani (((((

ben 7 ay duraksadım hatta 2 kg da aldım hiç kaçamak yapmadığım halde,,,geçen ay sporu artırıp yemeği erkene çektim 3 kg verdim

hımmmm süper spor attırıp yemeği erkene aldım mı bende veririm de işte nasıl yaparım bilmiyrm

ben 1 aydır yemeğimi işe getiriyorum evdeki gibi düzenli olmuyor tabiiki soğuk soğuk yiyorum ısıtacak yer yok ..kg vermek uğruna bunlara katlanıyorum,,,,

Ben bugün leptini engelledim 11.30 gibi kahvaltı ettim; 14.00 gibi hurma yedim bir tane kahveyle çok güzeldi dayanamadım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kahvaltı 1 bardak süt, 1 adet terayaglı yumurta, 3-5 zeytın ve biraz peynır acele oldu servıse yetısmek ıcın
oglen kıymalı papates yemegı cıktı patatesleri ayıkladım (3-5tanede yedım ama) domastes corbası ve yogurt
aksam eve 8de gittigım için 5:30 portakal elma ve incir kurusu buldum onlarla geciştirmeyi düşünüyorum. günü bu sekılde bıtıreyım dedım arada yesıl cay'ımda oluyo tabi.

Ben bugün leptini engelledim 11.30 gibi kahvaltı ettim; 14.00 gibi hurma yedim bir tane kahveyle çok güzeldi dayanamadım

aferin sana
sen leptini engellediysen bende seni engellerim ay bende dayanamamış sana yumruk atmışım

aferin sana
sen leptini engellediysen bende seni engellerim ay bende dayanamamış sana yumruk atmışım

Gerçeğini yap valla haklısın abla sonradan pişman oldum ama işte iş işten geçti sonuçta

aynen canım benimde durdu aşşa yukarı 4,5 kilo verdim durdu kaçamaklarım yüzünden diyorum ama kaçamağıma rağmen vermiştim ama 4,50 kilomu anlamadım gitti, vücut beklemeye alıyo galiba kendini aslında metabolizmayı sasırtmak lazım yada akşam yemeğini tamamen kesersek tekrar verilebilir gibi

Kedicim sağol canım ben lesslie nin videolarıyla hemen hemen hepsini ilk başladığımda yaptım.. jilli de yaptım biraz yeni şeyler lazım sanki

Babymom cım sana da teşekkürler önerin icin.. eve gidince bi bakayım... değişiklik iyidir her zaman

Burayı çokk seviyorum yaaa

Ben bugun ilk kez leptine uydum.:thumbup::thumbup: sabah cok erken kahvalti yapamiyorum on bucukta bitti. Fotograf eklemek istedim ama basaramadim? Peynir on zeytin, 6 ceri domates, ceviz, 2 tereyagli yumurta, maydonoz, uc kayisi. Bukadardi.
Oglen ucte bir su bardagi sut bir kase yer fistigi ve uc kayisi yedim:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Basardim gec oldu ama iste bu da benim kahvalti tabagimdi:)

Eklentiler

• $1399903896914.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 30
uyaninca karbonatli su+limonlu su+keciboynuzu pekmezi zencefilli

11.00 kkk+ yesil beyaz isvec surubu karisimli cay

18.30 sebze corbasi 1 kase+1 kase zyagli barbunya+1 salatalik

19.00 2 gunkurusu+yesil beyaz isvec surubu karisimli cay

gun icinde limonlu su

spor : 21li Tibet +10 dk Karin egzersizi

aksama halim olursa plates yapmak istiyorum nezamandir yapmiyorum

sabahı acele yaptım diyorsun tamam olabilir

patatesi seçtin ama 3-5 yedin,,domates çorbasında kesin un vardır

portakal, elma ve incir kurusu muhteşem 3 lü ama karatayda muhteşem değil hiç olmamış düşündüğünü yapmamışsındır umarım:44:

slm gül abla nasılsın?
teşekkür ederim canım iyiiym
sen nasılsın sınavlar nasıl gidiyor
hadi bakalım alışmaya başlayacaksın
Basardim gec oldu ama iste bu da benim kahvalti tabagimdi:)

zeytinleri yağıniçinde ye canım ne kadar çok yağ yersek o kadar yağ yakarız

afiyet olsun çıtırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…