Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

aynen benim de boyum 162 cm ve 67 kiloyum. ben de 38-40 beden giyiyorum. vücudum sıkı benim de. Kilomu söylediğimde o kadar değilsindir diyorlar. Kalça büyük biraz bende :) :KK1:

ben de aynı durumdayım. 38 beden giyiyorum. Kilomu tahmin eden 60 filandır diyor. +10 deyince inanmıyorlar.:KK17:
basenlerim Adapazarı ovası gibi benim de.:KK17:

Yemeğin salçalısı kadının kalçalısı. :KK1:

Annemin deyimiyle öyle olsaydı kapıda görücüler sırada olurdu. :KK52: :KK52: :KK52: :KK52:

ben de aynı durumdayım. 38 beden giyiyorum. Kilomu tahmin eden 60 filandır diyor. +10 deyince inanmıyorlar.:KK17:

Annemin deyimiyle öyle olsaydı kapıda görücüler sırada olurdu. :KK52: :KK52: :KK52: :KK52:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: Güzelmiş. :KK9: Squat ve kalça egzersizleriyle, daha sıkı ve hoş olurlar, onları yapın, hatta Jillian'ın yada birçok kalça videosu var.

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399883551.312545.jpg
Hayallerimde ki göbek. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yaa sorma fukara tesellisi işte : ))) Lopez kalçam var benim :KK9:

Yalnız Canan Karatay'ı TV de izledim hep. kitaplarını okumadım, burada ilk gez gördüm diyetinde neler yapıldığını. TV'de gördüğümde çok asabi biri geldi bana. Bi de öyle konuşuyo ki asla karbonhidrat atmıycan ağzına, meyve bile karbonhidrat onu bile yemiycen falan. Ben de 10 kilo verdim sağlıklı beslenerek.
Ben de hiç light/diyet ürün kullanmadım, kavrulmamış kuruyemişler yedim, kuru meyve yedim, yumurtalı tereyağlı kahvaltılar yaptım, peynirsiz zeytinsiz kahvaltım olmaz mesela. Fark etmeden Karatay diyeti yapmışım. Yalnız ben ara öğün yaptım. O ara öğünlere bayağı karşı.

Yalnız Canan Karatay'ı TV de izledim hep. kitaplarını okumadım, burada ilk gez gördüm diyetinde neler yapıldığını. TV'de gördüğümde çok asabi biri geldi bana. Bi de öyle konuşuyo ki asla karbonhidrat atmıycan ağzına, meyve bile karbonhidrat onu bile yemiycen falan. Ben de 10 kilo verdim sağlıklı beslenerek.
Ben de hiç light/diyet ürün kullanmadım, kavrulmamış kuruyemişler yedim, kuru meyve yedim, yumurtalı tereyağlı kahvaltılar yaptım, peynirsiz zeytinsiz kahvaltım olmaz mesela. Fark etmeden Karatay diyeti yapmışım. Yalnız ben ara öğün yaptım. O ara öğünlere bayağı karşı.

:KK9::KK9::KK9: Ekmek yemiyormuydun. Karatay 2 öğünle ilgili hep İbn-i Sinayı örnek verir. 3 öğün hastalıktır, 2 öğün sağlıklıdır. Peygamberimizde 2 öğün yermiş.

ama biliyorsun hem uyanamadım işim vardı :KK43: hem ben ablayım terlik ağız ikilemini hatırlatmayayım sana şimdi:13:
ablası o senin sağlığını düşünerek paylaştı onu:KK52:
yoo 1.62 boyum ama vücudum sıkıdır biraz.sanırım onun etkisi.bilemedim.şu an üzerimde 38 beden pantolonum vee süper oldu .darısı isteyen herkes
en güzelide bu olduğun kg dan aşağı göstermek:KK34:....benim göbek 42 kalça 40 mecburen 42 giyiyorum
Aynı yaştayız. :KK35::KK33:

Pardon ablacığım affet beni. :KK60::KK60::KK60::KK60:
:KK52:
aynen benim de boyum 162 cm ve 67 kiloyum. ben de 38-40 beden giyiyorum. vücudum sıkı benim de. Kilomu söylediğimde o kadar değilsindir diyorlar. Kalça büyük biraz bende :) :KK1:
ne güzel ,,,,şanslısınız

:KK1::KK1::KK1:...

kalça dedin aklıma geldi dün kalçadan 2-3 iltifat aldım,,, ilk büyük kızım söyledi, üstümde pembe eşofmanlarım vardı aaa anne arkadan genç kız gibi duruyorsun bu eşofmanlar gelmiyordu sana ne güzel olmuş bide göbek gitse çok güzel olacak dedi,,,,2. arkadaşım söyledi üstümde siyah tayt pantolon vardı üstün de bele kadar siyah ceket ilk defa tayt üstüne kısa ceket giymiştim hep uzun giyer kalçayı kapatırdım ...arkadaşım çok güzel oldu değiştirme arkadan hiç sorunlu görünmüyor kalçan iyi zayıflamış dedi ...ah şu göbek var ya sivri göbek oda biraz küçülse onada razıyım

karatay karbonhidrata karşı değil yediğimiz kuruyemişler karbonhidrat zaten,,,,Glisemik indeksi düşük karbonhidratlar yeyin diyor
meyve olarak gün kurusu kayısı yada bir porsiyon düşük Gİ meyve yiyebiliyoruz
ekmek yedim. Ekmek yerine bazen makarna, bulgur pilavı yedim. tatlı kaçamağı yaptısam sonraki öğünden ekmeği çıkardım. Bak bloğumda anlatmıştım nasıl kilo verdiğimi. Halen devam ediyorum zaten diyete.

bunların yeyince olay değişiyor sağlıklı beslenme olmuyor ,,,sadece diyet oluyor...:KK50:

Bol cardio calis, yuruyus bandinda tempolu yuru hatta kos. Bisikleti spin bike gibi kullan, yani 2 dk oturarak 1 dk ayakta.
Ayaktayken zorlugu arttir, oturunca seviyeyi dus.
Eliptikte de gittikce tempoyu ve derceyi arttir. Ben bu seklide cok guzel kilo vermistim 5 ayda, hem sen karatay yapiyorsun,
Walla ebru salli gibi olursun. :KK16:
Spor saonunda spinning bisikletleri var, hergün bir sabah bir de akşam olmak üzere iki defa yapıyorlar. Onlara katılmaya çalışacağım haftada en az 2 defa. Zumba, plates de var. Elimden geldiğince hepsine katılmaya çalışacağım. Karatay'a da devam tabii ki.
Umarım dediğin gibi etkili olur :KK16:

karatay karbonhidrata karşı değil yediğimiz kuruyemişler karbonhidrat zaten,,,,Glisemik indeksi düşük karbonhidratlar yeyin diyor
meyve olarak gün kurusu kayısı yada bir porsiyon düşük Gİ meyve yiyebiliyoruz

bunların yeyince olay değişiyor sağlıklı beslenme olmuyor ,,,sadece diyet oluyor...:KK50:

Evet ben de onu diyorum. Aslında karbonhidrata karşı değil ama TV'de çıktığında tüh kaka gibi anlatıyor sinirli sinirli. Ben gene de dengeden yanayım. Ona dokunma, buna yüklen mantığı bana göre değil :KK43: her şeyden makul miktarda ve gerektiği kadar yemek benim yapıma daha uygun. Herkes kendine uyan beslenme şeklini seçiyor işte. Zaten başarılı sonuçlara o şekilde ulaşılır bence.

,,,,
yediklerine ve saatlerine dikkat et yeter canım,,,daha hızlı sonuç almak için aksam 9 dan sonra yapacaksın sporu
Bir ay boyunca sıkı yönetim yapmak istiyorum diyetle birlikte. Akşam en geç 5-5.30'da yemek yemeyi düşünüyorum..
Akşam 9dan sonra spor salonuna gidemem, ama akşam uyumadan önce bacak hareketleri falan yaparım

ama biliyorsun hem uyanamadım işim vardı :KK43: hem ben ablayım terlik ağız ikilemini hatırlatmayayım sana şimdi:13:

:KK9: :KK9:

yoo 1.62 boyum ama vücudum sıkıdır biraz.sanırım onun etkisi.bilemedim.şu an üzerimde 38 beden pantolonum vee süper oldu .darısı isteyen herkes

Amin..

Spor saonunda spinning bisikletleri var, hergün bir sabah bir de akşam olmak üzere iki defa yapıyorlar. Onlara katılmaya çalışacağım haftada en az 2 defa. Zumba, plates de var. Elimden geldiğince hepsine katılmaya çalışacağım. Karatay'a da devam tabii ki.
Umarım dediğin gibi etkili olur :KK16:

Fistiksin zaten.. balli fistik olursun..

:KK9: :KK9:

Eki Görüntüle 1110683
Hayallerimde ki göbek. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yine mi bu foto :KK9:

GÜNAYDIN
ben geldim daha iyiyim .bazı insanların ölmesini hiç istemezsin ya sonsuza kadar yaşamasını istersin işte öyle biriydi teyzem.yaşlıydı annemin tek kızkardeşiydi hayat dolu insana her daim neşe veren nadir insanlardan biriydi çok üzgünüm ama geçecek hangi acı sonsuza kadar sürüyorki...
başsağlığı dileyen arkadaşlarıma teşekkür ederim sizleri seviyorum

basin sagolsun canim, Allah sizlere sabir versin onuda yattigi yerde utandirmasin.. Hepimizin gidecegi yer maalesef

57,5 ta sabitlendim resmen..hafta sonu nerdeyse diyeti (karatay ) bozuyordum ama insanda bağımlılık yapıyor bozamadım.kedicik sen cok zayıf olmana rağmen yine de çok güzel kilo vermişsin özellikle önerdiğin biley varmı

aksamlari deli gibi spor yapar kendisi:))

Benden tencere tava isteyenler, ben kendime ne yapayım. :KK52: Cumartesi sabah, 2 sigara böreği. Pazar günü yarımdan fazla simit. Akşam 1 lahmacun. :KK20::KK20::KK22::KK57::KK57::KK57:Hepimize birden hediye ediyorum. :KK52:
Eki Görüntüle 1110621 Eki Görüntüle 1110621 Eki Görüntüle 1110621 Eki Görüntüle 1110621

kisi kendinden bilir isi:))

sen kg verdin hedefe ulaştın sağlıklı beslenmeye döndün artık,

kaçamak yapanlar yeni başlayanlardan :KK20: eskiler artık yapmıyorlar,,,onlara gitsin bu tavalar

buara herkeste bir kacamak havasi- kediyi konu disi tutuyorum- herkeste salmis kendini . acikcasi bu durum beni rahatsiz edio.. yiyip yiyip ayy yanlisliklaoldu der gibi.. kendimizi kandirmaktan baskabirsey deil

Kediiii motiveci başım benim... beni tekrar motive etsen ya ne iyi olur yürüyüş etki.etmiyor bana, kesmiyor beni tatmin olmuyorum... evde de bişiler yapmam lazım göbişim sıklaşsın diye :KK37::KK37: taşnma süresinde yapamayınca şimdide başlayamaz oldum... :KK50::KK50:

Victoria secret abdominal diye arat youtubedan guzel egzersizler var. jillianda guzel

tebriklerr benimde 34 beden gomlek kapandi :) daha tam giyilmelik deil ama kapandi sonucta gecen haftalarda arada bayagi bir bosluk vardi.

Evet ben de onu diyorum. Aslında karbonhidrata karşı değil ama TV'de çıktığında tüh kaka gibi anlatıyor sinirli sinirli. Ben gene de dengeden yanayım. Ona dokunma, buna yüklen mantığı bana göre değil :KK43: her şeyden makul miktarda ve gerektiği kadar yemek benim yapıma daha uygun. Herkes kendine uyan beslenme şeklini seçiyor işte. Zaten başarılı sonuçlara o şekilde ulaşılır bence.

evet önemli olan kişinin kendine uygun olduğunu anlayıp benimseyerek yapması hepimiz onu yapıyoruz zaten

bloğunuzu okudum...karatay benzeri beslenme yapmışsınız başarıya ulaşmışsınız ama bundan sonrası önemli , verdiğimiz kg ları almamak lazım...
biz karatayı sağlıklı beslenme olarak uygulayarak kg almayacağız ve 2 senede hücreler yenilendiği için sağlığımızı koruyacağız hasta olanlar hastalıklarından kurtulacak,,,,siz glisemik indeksi yüksek şeyler yiyerek kg nuzu nasıl koruyacaksınız , hastalıklardan nasıl kurtulacaksınız:44:

evet önemli olan kişinin kendine uygun olduğunu anlayıp benimseyerek yapması hepimiz onu yapıyoruz zaten

bloğunuzu okudum...karatay benzeri beslenme yapmışsınız başarıya ulaşmışsınız ama bundan sonrası önemli , verdiğimiz kg ları almamak lazım...
biz karatayı sağlıklı beslenme olarak uygulayarak kg almayacağız ve 2 senede hücreler yenilendiği için sağlığımızı koruyacağız hasta olanlar hastalıklarından kurtulacak,,,,siz glisemik indeksi yüksek şeyler yiyerek kg nuzu nasıl koruyacaksınız , hastalıklardan nasıl kurtulacaksınız:44:

hastalığım yok çok şükür. Kilomu da aynı şekilde beslenmeye devam ederek koruyacağım. bunu daha önce yaptım. Şimdi de hamilelik kilolarımı verdim, vermeye devam ediyorum. Canımın istediği her şeyden türüne göre bazen sadece tadına bakarak bazen de başka şeylerle yerini değiştirerek yemeye devam edicem. Glisemik endeksi yüksek olan şeyleri yasaklamadım kendime ama az tüketiyorum zaten. Benim yapım gereği "ömrüm boyunca bunlardan hiç yemeyeceğim" diyecek biri değilim ben. O yüzden benim için sürdürülebilirlik önemli. 2 ay sonra "ayyy bunaldım, yiyorum ben yaaaa" diye isyan edebilirim çünkü. Mühim olan kendini tanıyıp sürdürebileceğin beslenme şeklini benimsemek. Benim sürdürebeliceğim şekil bu.

X