Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ne güzel

ben eskiden 4- 5 günde çıkardım,,karatayla 2-3 e indi biara hergün dü 3 aydır şaştı yine

Ablacim lahana suyu denedin mi hic? Annem de haftada bir cikardi, lahana kuru yaptik onun sorunu da cozuldu yillar sonra.

Ben hep dikkat etmisimdir bu konuya, Dukandayken soda icmenin de bana iyi geldigini gormustum.
Protein -sebze gunlerinde ben de lahana suyu icerdim.

Bu arada Karatay'a gore de Lahana suyu icmemde bir sikinti olur mu acaba? O kuru de tekrarlamak istiyorum aslinda.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ne güzel

ben eskiden 4- 5 günde çıkardım,,karatayla 2-3 e indi biara hergün dü 3 aydır şaştı yine

İyi dayanıyonuz o zaman benim metabolizmam maşallah bu konuda iyi. Hatta o kadar alışmışım ki bi sabah çıkmazsam büyük eksikliğini hissediyom. Ama şööle bi durum var yediğime dikkat etsem de etmesem de yeşil çayımı kahvaltıdan önce hep içerim

Akşam akşam ağzından bal damlıyor be ablam İnşallah bu hafta ben galip çıkıcam
inşallah
hiç denemedim canım lahana nın fazlası troid hastalarına zararlı galiba

Ben bugünkü menüyü yazmadan önce verilebilecek cezaları şaplağımı tenceremi tavamı hemde dökümünden vereyim kimseyi yormayayım.feci kacırdım artık misafir bile kabul edemeyeceğim sanırım çünkü onlardan daha cok ben yiyiyorum da.kedi83 beni nasıl tanımışsın aynen öyle:) gül ablacım benim bu pasta böğreğe karşı zafım ne olacak. ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inşallah

15 gunluk bir kur bu, 4 yaprak lahanayi 3 bardak su ile kaynatip suyunu 1er bardak sabah ve aksam iciyorsun. Lahanayi yemene gerek yok. (Yersen de selulite iyi geliyor). Tiroidin mi var yoksa?

ales, doktora icin not yukseltmeye calisiyorum. Antrenman olsun diye girecegim sinava, osym'i boslamaya gelmiyor ^_^

Ben de Yds ye girmiştim ingilizce bilmeme rağmen. Zaten sınavda tanıdık gelen sadece özneler ve yardımcı fiillerdi

Sana başarılar canım

Yedim yedim şimdi de sirkeli su içtim yağ yakımı hızlansın diye vücud ne anlayacaksa o yemelerden sonra. Biraz zor yakar ah regl dönmi beni maf ediyorsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inşallah

inşallah

15 gunluk bir kur bu, 4 yaprak lahanayi 3 bardak su ile kaynatip suyunu 1er bardak sabah ve aksam iciyorsun. Lahanayi yemene gerek yok. (Yersen de selulite iyi geliyor). Tiroidin mi var yoksa?

Ben de Yds ye girmiştim ingilizce bilmeme rağmen. Zaten sınavda tanıdık gelen sadece özneler ve yardımcı fiillerdi

Sana başarılar canım

Tesekkur ederim ^_^ YDS tam bas belasi. Kpss icin de zorunluluk olunca memura 3 kurus daha fazla dil tazminati odememek icin hepten ucuk kacik yaptilar. 50 uzeri alanlari tebrik eder olduk ^_^ sonucun insallah istedigin gibi gelmistir canim.

Masallah, benim de karatay sonrasi hayli duzene girdi ^_^

Yaklaşık 20 tane soruyu anlamadan yapmaya çalıştım onun 10 tanesi doğru çıktı. Gerisini attım onun da 10 tanesi doğru çıkmış. Bi sonuç beklemiyodum ama ilk defa bi sınavda 35 civarı alma gururunu yaşattı bana bu sınav

Olsun canim. Maalesef bu sinav bilgi olcmuyor. 2003 de girdigim UDS den 87 almistim, 2014 yds den 61,75. Ortalamasi 28 olan bir sinav icin yuksek bile almissin oyle dusun ^_^

Canım sana nasıl fayda sağlamıştı bu kür

Canım sana nasıl fayda sağlamıştı bu kür

Odem attiriyor ve kabizlik sorununu cozuyor canim. Haliyle kilo da kaybettiriyor. Lahana sevmeyenlere kokusu agir gelebilir ama ben cay icer gibi icebiliyorum. Karatay a aykiri degilse yinelemek istiyorum acikcasi ben de.

Canım zaten İngilizcem yok denecek kadar az. Bu yaz aksilik olmazsa bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…