Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Canım zaten İngilizcem yok denecek kadar az.:KK17: Bu yaz aksilik olmazsa bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum :KK16:

Canim hedefin neyse ona uygun kursa gitmeni tavsiye ederim. Akademik hayat icin 3 yil siniri var artik, ielts, toefl denklik katsayisini da dusurdu osym. Ben 10 gun sonra yds sonbahara yonelik kursa gidecegim (15 yildir dis ticaretciyim son iki sinavda halim harap). Allah gonlune gore versin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gunaydin gunaydin gunaydin ^_^ minik yegenimle kahvalti yapacagiz ^_^ siz de buyrun. Eki Görüntüle 1108673

1 yumurtali menemen + yarim muz (muz buyuktu kestim) ^_^

Gul ablaya not: zeytin 17 tane en az 10'u yenecek ^_^

Cok guzel, afiyet olsun.
Eki Görüntüle 1108789
Günaydın.:)

Balim kaymagim, afiyet olsun. Kedim bana erik yolla nolurrrr :KK14::KK14::KK14:

Canim hedefin neyse ona uygun kursa gitmeni tavsiye ederim. Akademik hayat icin 3 yil siniri var artik, ielts, toefl denklik katsayisini da dusurdu osym. Ben 10 gun sonra yds sonbahara yonelik kursa gidecegim (15 yildir dis ticaretciyim son iki sinavda halim harap). Allah gonlune gore versin.

İnşallah senin de gönlünce olur canım:KK34:

Bugun disardaydim hep, giremedim, bakamadim ozledim walla.
Nasilda yerlesti hayatima hemen burasi :KK16::KK16:

Bugjn karatayi zedeledim maalesf :KK20:

Sabah
Kkk

Aksam
1 tavuk but
( konserve mantar, misir, hazir tursu, ve kurutulmus ekmek, konserve balik, mayonez) bunlarin karisimindan salata bir iki kasik
1 bardak salgam suyu

Makarna da vardi yemedim.

Salatayida yemeyecektim ama bugun arkadasin evine gittik,
Bayan rus ve bana hep sen benim yemekleri sevmiyosun hic yemiyosun diyor.
ayip olmasin kirilmasin diye aldim biraz.

Gun icinde kahve,
Beyaz cay,
Yesil cay

Ben cok giremiyorum malum cocugum kucuk ve gun boyu onunla yalniz vakit geciriyoruz. Tlfonu elime aldirmiyo valla:) bugun cogu kisi biraz sallamis galiba.ben sallamadim resmen hasurt diye cokerttim diyeti. Arkadasa aksam cayina davetliydik. Yemegi yiyip gittik bir de. Ama arkadasin kayunvalidesi gelmis ve analikizli yemegi yapmis. Aslinda toktum ama cok ugrastim kizim lutfen deyince kasik kasik baktim tabak bitmis. Sonra da sutlu tatli bir dilim. Resmen aforoz oldum diyetten. Ühü:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399783358.311346.jpg
Günaydın. :KK66:

gunaydin.

08:00
KKK

09:30
ALES

Karatay'a aykiri degildir insallah ^_^

İyi pazarlar ^_^

Tüm annişlerin , anne adaylarının ve anne olmak isteyenlerin ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN . RABBIM evladlarınızı bağışlasın acılarını göstermesin....

ales, doktora icin not yukseltmeye calisiyorum. Antrenman olsun diye girecegim sinava, osym'i boslamaya gelmiyor ^_^

allah zihin açıklığı versin
Ben bugünkü menüyü yazmadan önce verilebilecek cezaları şaplağımı tenceremi tavamı hemde dökümünden vereyim kimseyi yormayayım.feci kacırdım artık misafir bile kabul edemeyeceğim sanırım çünkü onlardan daha cok ben yiyiyorum da.kedi83 beni nasıl tanımışsın aynen öyle:) gül ablacım benim bu pasta böğreğe karşı zafım ne olacak. ..

kedi icabına bakar senin

15 gunluk bir kur bu, 4 yaprak lahanayi 3 bardak su ile kaynatip suyunu 1er bardak sabah ve aksam iciyorsun. Lahanayi yemene gerek yok. (Yersen de selulite iyi geliyor). Tiroidin mi var yoksa?

haşimato var canım

X