Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

$20130927_160816-1.jpg $20130927_173028-1.jpg
Ekimin sonları tatilde ki halim... inşallah yüklenmiştir

Canım eşim 183 cm boyunda 87 kiloydu amaaaa yeni sigarayı Bıraktı 92 kg oldu.. o bana uymaz hayatta... en sevdiği şeyler kızartma makarna patates pidinç pilavı... karataya başla diyorum ölim ben o zaman diyor:KK57:

Ne kadar zararlı şey varsa onu seviyormuş. Allah sana da sabır versin, birde onları hazırlıyorsun.
Benim adamcim da 183 ama 107 kg :KK37: 5 sene once sigarayi biraktiginda 95 kg di.
12 sene once tanistigimizda 83 kg di.
Cok agirdir bide benimki, pek kipirdamaz. Ben jillian yada baska bisey yaparken hep bende yapicam der ozenir ama daha hic gormedim.
8 aylik hamileydim, butun gun gezip spor salonu baktim, severek gidecegi bi yer olsun diye. 3 aylik yazdirdim,
Belki parasini verince yapar dedim, ona bile sayilidir gittigi. Napicam bilmiyorum. :KK50: karatayida yapiyo ama soylene soylene.
Simdilik 3 ogun yapiyo bakalim. 100 e dusunce 2 ye indiricem.

Çok tembelmiş. :KK9::KK9:

Hanımlar selamlar nasılsınız
Ben Gül ablaya haber verip maZeretim nedeniyle aranızdan ayrılmıştım, karataya devam ediyorum çokşükür bu ara iyi gidiyor şuanda hedefime 2 kilo kaldı, bir dönem direnç yaşamıştım omega 3 e başladım kahvaltıya bol roka havuç ve turp ekledim, sporu günlük düzenli yapmaya başladım.. Bir de psikolojik olumlama ve EFT yapmaya başladım tatlı isteğime Aburcubur isteğime çok güzel çare oldu, irademi artırdı..
Selam vermek istedim, sizlerden çok şey öğrendim mydenizz Kedicik ve Gül Ablama özel selamlar :))
Özel Selamına özel aleyküm selam:)
Canım hosgeldin ne iyi yaptın da geldin:) nasılsın? Mazeret bildirimini hatırlıyorum, engelin bittiyse tekrar bekleriz aramiza..bak ben hamile hamile devam karatay'a.. Amaç diyet değil tabii benim, saglikli beslenmek

Bu arada tebrik ederim çok az kalmış hedefine:nazar:

Eki Görüntüle 1107054 Eki Görüntüle 1107057
Ekimin sonları tatilde ki halim... inşallah yüklenmiştir

Eki Görüntüle 1107078
Ayyy yükleyemiyorum.. u hangisi bilemedim şimdi :KK37: son halimmiş

Canim ikisi arasında ne kadar fazla fark var halbuki senin başlangıç kilon çok değildi.ilk resimlerde sanki benim 70 kiloluk halim gibisin ama son resimde tam bi çıtırsin çok fark var maşallah. .bence jillian ve duzenli spor karatayla birlestigi için bu kadar ince gorunuyorsun

Canim ikisi arasında ne kadar fazla fark var halbuki senin başlangıç kilon çok değildi.ilk resimlerde sanki benim 70 kiloluk halim gibisin ama son resimde tam bi çıtırsin çok fark var maşallah. .bence jillian ve duzenli spor karatayla birlestigi için bu kadar ince gorunuyorsun

Sporsuz vücut çok kötü... şişirmişler gibi sanki ... çok şükür toparlandım dediğin gibi sporun çok etkisi oldu...ayyy nasıl yiyordul o tatilde anlatamam şaka gibi :KK9::KK9: sonuda aldm başımı gidiyodum ki durdum karatayla
55 Olacam inşallah 36 beden olucam hep içimde kaydı.. geçen gün mayomu denedim üstü bi bol oldu ki anlatama halbuki daha ekim ayında maşallahı vardı :KK9::KK9::KK9: baktm ki 40 bedenmiş:KK37::KK37:

İi geceler diliyorum hepinize... inşalla leptinler çok çalışır yarın eksiyler görürüz hepimz...

Rumuz:bbbasakkk
Başlangıç tarihi:01/05/2014
Başlangıç kg:57.4
Geçen hafta:57.4
Bu hafta:56.1
Fark:-1.30
Toplam fark:1.30
Beden:38
Spor:iki gün 40 dk yürüyüş
Boy:1.60
Hedef:52
Yüzdesi:2.264

Hafta olarak bakarsam bu duruma sevinmem gerekiyor ama şu bir gerçek ki iki gün önce tartı 55i gösteriyodu. İki gündür yaptığım yanlışlar +1 kiloyla geri döndü:KK14:

günaydın kızlar
dün 6 gibi uyandım eminenin vücudunda kızarıklıklar çıkmış
yeni ya da farklı bir şey yedirmedik herhalde böcek ya da örümcek ısırdı yada gezindi
dra götürdük kramle şurup verdi 1 saat sonra söndü kızarıklıkları onu uyuttuktan sonra bende uyudum saat 10 da
akşam yemeğini 8:30da yedim: 3 yemek k. bulgur pilavı 3 yk kuru fasülye 2 kase cacık
diş buğdayından sonra 90.6ya çıkmıştım bugün 90.2 çıktım ama geçen haftaya göre +dayım:KK14::KK14::KK14:
bugün annem evine gidiyor pazartesi günü dönecek yalnız kalacağım için sık giremeyebilirim anca emineyi uyutunca girerim

bildirim yapayım
Rumuz: HasibeG
Başlangıç tarihi: 08/03/2014
Başlangıç kg: 95.6
Geçen hafta: 89.7
Bu hafta: 90.2
Fark: +500
Toplam fark: 5.4
Spor: yürüyüş leslie
Boy: 1.68
Hedef:ilk hedef 80... ikinci hedef 70
Yüzdesi: ???? (+da olunca nasıl hesaplanıyor bilmiyorum?)

slm canım
ne kadar sürede gitmiş
göbek zor gidiyor bende de aynı,
iyi uykular
1 ayda ablacım
ayda bir kontrole gidiyorum

Rumuz: babymom
Başlangıç tarihi:17/02/2014
Başlangıç kg:62.6
Geçen hafta:56.6
Bu hafta:55.9
Fark:700
Toplam fark:6.700 gr
Beden:38-36
Spor: Tibet 21li+start it up+karin egzersizleri
Boy:1.65
Hedef: 52
Yüzdesi: 1.24

bu hafta mutluyum 55 cok uzun zamandir hayal ettigim bir rakamdi. olculerimde degisiklik yok gorunuyor ama herseyim bol gelmeye basladi bu nasil is onuda anlamadim

Rumuz:bbbasakkk
Başlangıç tarihi:01/05/2014
Başlangıç kg:57.4
Geçen hafta:57.4
Bu hafta:56.1
Fark:-1.30
Toplam fark:1.30
Beden:38
Spor:iki gün 40 dk yürüyüş
Boy:1.60
Hedef:52
Yüzdesi:2.264

Hafta olarak bakarsam bu duruma sevinmem gerekiyor ama şu bir gerçek ki iki gün önce tartı 55i gösteriyodu. İki gündür yaptığım yanlışlar +1 kiloyla geri döndü:KK14:

okadar yemeye gayet iyisin :KK34::KK34::KK34: zaten alinan fazla kaloriler hemen gecmezmis 3-4 gun icinde vucuda yapisirmis. o vakte kadar sporunu yapincada etkilenmezsin

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399613617.427511.jpg
Günaydın. :KK66: patates yeni başlayanlara örnek olmasın. Kilo verme aşamasında patates yasak. Bende zaten sık yemiyorum. Yumurtamda patatesli. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X