Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

merhabalar :)
kızlar kuruyemısın faydasını cok cok anladım ya onu yemeden sabah cıkarsam cok acıkıyorum azda olsa yersem oglen 13 e kadar benı tutuyor

Yanlış yazmışım, çay bardağı. Esasında boşluk da kalıyor çay bardağında, o da dudak payı diye 1 ceviz daha kırmıyorum. ^_^
Uyarı için teşekkürler.

Dudak payı ) gülümsettiniz beni

Kolay gelsin canım....

PRENSCİĞİM 13 saat önce doğum yapmış ve prensine kavuşmuş...

darısı isteyenlerin başınaaaa...

Ne güzel bir haber...
MAşallah ikisine.

geçmiş oslun canım...

evet bende varım:)

İnşallah sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize...

bu arada dahiliyeci arkadaslara d vitamini kullanma konusunu tekrar sordum 6 hafta her hafta 1 ampul olayı doğru.sonra ayda bir e düşülüyor

Bir de adini yazarsan ampulun.. harika olur.. tesekkur ederim.. ilac yutmaktan iyidir.. Allah razi olsun.

Gecmis olsun cigerim.. cift sarini yirimm senin.. nelerden de mutlu olurmusss..

Guzel haberler.. guzel gelismeler.. daim olsun mutlulugun.. cok sevindim..

Menümü yazayım

Öğle 12:30 yarım tabak kabak+1 kutu okul sütü akıl küpü:)

Akşam 19:30 yarım tabak türlü+1 kase yoğurt

Spor :30 dk yürüyüş

Akil kupumm benim... yuruttun di mi yine

Valla ne desem Niluferim.. hala hirilti var.. tam gecmedi.. gondermiyorum okula tam iyilesmedigi icin.

Bugun 100mgr daha gitmis.. anladigim kadari ile ben bunlari b12 ve demir haplarina bagliyorim.. iki ay da 1 kilo zor gitmisti.. simdi simdi verdigime gore.. buna bagliyorum

Mrb. Yürüyüş bandında yürüyen var mı? Kaç km kaç dk. Yürüyorsunuz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Spor yapmak lazim yavas yavas da olsa.. su hastalik bitsin baslayacagim az az.. yoksa vucut sarkiyor

Son düzenleme:
herkese merhaba:)
bebeğimiz doğmuş he allah analı babalı büyütsün onu :)
gül abla,yena abla ve diğerleri nasılsınız?inşallah herşey yolundadır

diğerlerinden ben teoson iyiyim sen nasılsın pofuduk dersler iyimi

seni de eklicektim ama teosan mıydı acaba diye durdum en iyisi diğerleri diye ekledim
1 dersi bıraktım maalesef diğer derslere çalışıyorum son 1 vizem kaldı perşembe sonra finallerim başlıyor
1 fire ile atlatcam inşallah :)
senin nasıl gidiyor hayat?

teosan diyenler olmuştu wakarimasu anjinsan aklıma gelir hep
bir dersi bıraktım derken kaldın anlamındamı anlayabilebilmeliyim
bende hayat şekerin üzerinde bir tatlılıkta demeyi isterdim ama zehirden bir kat aşağıda saol canım

haha wakarimasu ha japonca bu kelime
yaa kalmadıydım da son vizeye çalışmadım dd gelsin istemedim en iyisi ff olsun temiz olsun yani
oh oh allah iyilik versin :)

haha wakarimasu ha japonca bu kelime
yaa kalmadıydım da son vizeye çalışmadım dd gelsin istemedim en iyisi ff olsun temiz olsun yani
oh oh allah iyilik versin :)

yaşı 35 üzerinde olanlar bilir cicim bizim çocukluğumuzda tek kanallı olan dönemlerde tv de ne varsa izlemek zorundaymışız gibi oturup izlediğimiz bir diziden aklımızda kalabilen tek dialog sözcüğü

afferin sana başka olmasın sakın

ben hepsini birden yaptım 2 rekat namaz kıldım dua ettim dilek bağladım sahte gül ağacı yaptım kızlara ,,,,
geçmiş olsun canım
Bir de adini yazarsan ampulun.. harika olur.. tesekkur ederim.. ilac yutmaktan iyidir.. Allah razi olsun.
.
tek ampul var oda devit3 ortanca da yamış aşağıya
D vit ampul diye geçiyor.bir kutuda 1 adet ampul var.2 tl
evet canım

çıtırlarım yoğunum detaylı okuyamıyorum okuyanlar birbiriyle ilgileniyor zaten.....fırsat bulunca okurum

bende hep sevimli hayalet casperı izliyodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…