Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

herkesee merhaabbbaaaaa...
Allahım Allahım çocuğu olanlar , bebeğini görenler ne kadar güzel haberler bunlar...herkes adına çook sevındım .Rabbim sağlıkla kucağınıza almanızı alan arkadaşlarımında büyütmesini nasıp etsın inşallah..:KK16::KK16:
maalesef ben pazar öğlen gıda zehırlenmesı yaşadım arkadaşlar.. birkaç sene evvel üniversitenın mikrobiyoloji labından mikrop kapıp dizanteri olmuştum..ondan berıdır mide ve bağırsak sıstemım çok zayıf maalesef..Arkadaşımın düğününe gidecektim maalesef oda kaldı. Şimdi daha ıyıyım ..sadece 2 gün diyetime pek dikkat edemedim.. ve hala ara ara şiddetli karnım ağrıyor..
Sabah 1 yumurtalı karatay kahvaltısı yaptım ama gün kurusu yemedim kuruyemiş olarak da sadece ceviz yedım..
bu arada yumurta çift sarılı çıktı onada sevindim ..:KK8::KK8::KK8:
İnşallah bu hafta 79-78 arası bir rakam görurum.. :KK55::KK55::KK55:
herkese güzell bir gün diliyorum..:KK16::KK16:

COK GEcmis olsun biran once iyilesip kaldigimiz yerden devam

Mrb. Yürüyüş bandında yürüyen var mı? Kaç km kaç dk. Yürüyorsunuz?

.

Merhabalar evde yürüyüş bandım var eğer arkasından Kardiyo yapacaksam 3 km yürüyordum,değilse 4 :) aslında makbulü 5 tir hemen hemen günlük atmamız gereken 10.000 adıma denk gelir

Ama artık kendimi dışarı atıyorum açıkcası 2 haftadır falan,kışın bant daha uygun bence :)

Merhabalar evde yürüyüş bandım var eğer arkasından Kardiyo yapacaksam 3 km yürüyordum,değilse 4 :) aslında makbulü 5 tir hemen hemen günlük atmamız gereken 10.000 adıma denk gelir

Ama artık kendimi dışarı atıyorum açıkcası 2 haftadır falan,kışın bant daha uygun bence :)

Koşu bandında ben daha önce uzun süre yürüyordum ama dizlerimde sorun olduğu için azaltmak zorunda kaldım. 2 km felan yürüyorum yarım saat. Bir de yürüyüş mü yoksa koşu mu etkili olur. Çok yüklenirsen kas yaparsın futbolcular gibi bacakların olur diyorlar :) siz ne dersiniz??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sabah
Ilık süt
KKK
Adaçayı

15:00
4 kaşık yeşil mercimekli bulgur pilavı
2 kanat (1 adet) ceviz (sabahki kahvaltıdan kalanlardan)

Bulgurdan en fazla 2 kaşık yiyebiliyoruz diye pilavı yanıma 4 kaşık koymuştum... Bu porsiyon bana az geldi ama :KK43:

Bugün depoları denetlemeye gittim. Onun için ayak üstü sadece pilav yiyebildim.
Şu an çok açım :KK43:

Yeni yemek yapmaya ne vakit var ne mecalim.
Domates + salatalık + peynir + 2 dilim pastırma yesem 19:00 etmeden olur mu?
bir de ayran içmek istiyorum.

Arkadaslar nacizane bilgimi paylasmam gerek. Gul agacina tekkeye turbeye caput baglamak dilek baglamak tamamiyle sirke giriyor, dilegi kimden istiyoruz Allahtan. Dolayisiylada ALlahtan namaz ve dua ile istememiz lazim. Hasa o gul agacina gomulere yazdigimiz dilekleri okuyarakmi mevla bize verecek. Bu benim bildigim ve kesinlikle emin oldugum bir bilgi. Bunuda paylasmam lazim gerisi size kalmis. Yani onlari vesile ederekte talep etmek yanlis. Cunku kesin bir ayet var .Bakara suresi 45-46.ayetler ( Sabır ve namazla yardım dileyin. Bu, gönüllerinde Allah'a karşı hürmet duygusu olanların dışındakilere çok ağır gelir.)

bunlarin hepsi islamiyet oncesi kalan gelenek gorenekler

opuldunuz

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Merhabalar internetim yoktu Almanyadaydım yeni döndüm evime karatay diyetine devam bu sabah 2 yumurta 10 zeytin 1 dilim beyaz tam yağlı peynir bolca yeşillik ve bir bardak limonlu su ile saat 10 da yaptım kahvaltımı dersim vardı acıkmayım diye geç yapmayı tercih ettim aslında İnternet'e giremediğimden beri geç kahvaltı yapıp iki öğüne düştüm öğlen şekersiz ve tatlandırıcısız filitre kahve içtim saat 17'de karnabahar yemeği ve 1 kaşık keten tohumlu yoğurt yedim. Kabızlık çekenlere tavsiye ederim ama çok sık tüketmemek gerekiyormuş keten tohumunu haftada 3-4 kere yoğurduma 1 kaşığı geçmeyecek şekilde tüketiyorum.

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399393479.052742.jpg
Sütümüz geldi. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selamlar, konuşulanları okuyamıyorum şuan ama umarım herkes iyidir.. :)
Sabah kahvaltı yapmaya fırsat bulamadım, evden erken çıkmam gerekiyordu; zamanı kontrol edemedim

7.30; 2 küçük muz, ceviz&fındık, bir bardak ılık süt içtim

14.00 gibi; tavuk pirzola, salata, bir de yasak sanırım ama Ercişte yedim :/ yanında da ayran içtim

+bir fincan şekersiz Türk kahvesi içtim

19-19.30 arası bir kase pul biberli yoğurt ve bir küçük biber dolması yedim.

Yaklaşık bir lt su içtim, onu en az 2ye tamamlarım.

Bir de ortalama bir saat ne çok hızlı ne çok yavaş yani sanırım orta tempoda yürüdüm

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Koşu bandında ben daha önce uzun süre yürüyordum ama dizlerimde sorun olduğu için azaltmak zorunda kaldım. 2 km felan yürüyorum yarım saat. Bir de yürüyüş mü yoksa koşu mu etkili olur. Çok yüklenirsen kas yaparsın futbolcular gibi bacakların olur diyorlar :) siz ne dersiniz??
.

Futbolcular gibi bacaklarınız olması için 5 km bile az :) yok öyle bir şey :)
Benim bildiğim tavsiye edilen yürüyüşle başlayıp jogging ile devam edip tekrar yürüyüş ile bitirmek

Ama yürüyüş bandında fazla yürümek ya da koşmak cidden sizi menisküs bile yapabilir ,bizim yaptığımız gibi jillian michaels I'n videoları ile evde çalışabilirsiniz,benim annem hergün neredeyse 10 km yürüyor,valla çokta zayıf bir kadın değil bu durumda terminatör olmalıydı :)

Selamlar, konuşulanları okuyamıyorum şuan ama umarım herkes iyidir.. :)
Sabah kahvaltı yapmaya fırsat bulamadım, evden erken çıkmam gerekiyordu; zamanı kontrol edemedim

7.30; 2 küçük muz, ceviz&fındık, bir bardak ılık süt içtim

14.00 gibi; tavuk pirzola, salata, bir de yasak sanırım ama Ercişte yedim :/ yanında da ayran içtim

+bir fincan şekersiz Türk kahvesi içtim

19-19.30 arası bir kase pul biberli yoğurt ve bir küçük biber dolması yedim.

Yaklaşık bir lt su içtim, onu en az 2ye tamamlarım.

Bir de ortalama bir saat ne çok hızlı ne çok yavaş yani sanırım orta tempoda yürüdüm

eyvah!!
sen dayakta yiceksin bugun ozaman gül abladan:)):KK4::KK42:

Sabah saat 7.00
Yarım kkk:KK17:

öğle 12.00
3 kaşık bezelye yemeği
salata

saat 17.30
elma +bir kaşık yoğurt ( bu saatlerde meyve yememem gerekiyo biliyorum meyveyi çok sevdiğim için karşı koyamıyorum. Bu bile benim için büyük başarı:KK17: sabah öğle ye dediğinizi duyar gibiyim. Canım o saatlerde çekmedi. Canımın çektiği, leptine de uygun bi saatte yemek istedim bu da ödülüm olsa olur de mi:KK1:)

saat 18.00
bir porsiyon ıspanak yemeği
bir porsiyon yoğurt
salata

2 lt su

Gül abla kızın gelmişşşş Gözünaydın :KK16:

herkese merhaba:)
bebeğimiz doğmuş he allah analı babalı büyütsün onu :)
gül abla,yena abla ve diğerleri nasılsınız?inşallah herşey yolundadır
Ben iyiyim cok sukur ama isler yogun evdede rahat vermiyorlar ...yarin gece 11 e kadar da yogunluk devam edecek:KK43:,,,,,sen nasilsin canim
Gül ablaaaa patlıcan ve kabağı kısık ateşte zeytinyağında kızartıp yiyebiliyormuyuz
Arkadasimiz cevp vermis ama bu her zaman yapilmayacak cok cok cok can istenirse o zaman,,,,hepsini kizartmalik hazirlayip bol yaga bulayip firina atmak lazimmis,,,,
sabah
Ilık süt
KKK
Adaçayı

15:00
4 kaşık yeşil mercimekli bulgur pilavı
2 kanat (1 adet) ceviz (sabahki kahvaltıdan kalanlardan)

Bulgurdan en fazla 2 kaşık yiyebiliyoruz diye pilavı yanıma 4 kaşık koymuştum... Bu porsiyon bana az geldi ama :KK43:

Bugün depoları denetlemeye gittim. Onun için ayak üstü sadece pilav yiyebildim.
Şu an çok açım :KK43:

Yeni yemek yapmaya ne vakit var ne mecalim.
Domates + salatalık + peynir + 2 dilim pastırma yesem 19:00 etmeden olur mu?
bir de ayran içmek istiyorum.
Bulgur 3,,4. Kasigi gecmeyecek ama icinde mercimek oldugu icin 5 te yiyebilirsin,,oglen az yemissin aksam doyana kadar yeseydin...pastirma oluyor
Eki Görüntüle 1103142
Sütümüz geldi. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Afiyetle icin....

Oh dayağımı yedim, mutluyum :KK70: ellerinize sağlık hanımlar, ben bunu bugün hakettiiiiiimmmmmm

rica ederim ablacım:)
sen de gir devreye ama:)
beni dinlemezler şimdii:)

Dinlemezlerse benden 2 kati sopa yerler..........
Birinin hatasi. Varsa benden once goren olursa o kisi onun cezasini verebilir ,,,,birbirinizden utanir kacamak yapmaya cesaret edemezsiniz...:KK66:

X