Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Bizde dilek yazacagiz ama bahcemiz yok arka bahce kafeye kiralandi adam dukkani genisletti on taraf cadde cafelerin önu kaldirima kadar uzuyor.....gulsuz kaldik ...gecen sene balkona bagladigim plastik cam agaci vardi ona baglamistik dilekleri ruzgardan ucmus...kizlara dedimki vazodaki slikon gullerden balkona baglayayim ona dilek baglayalim. :):),,,,,,,,,kizlara derken buyuk kizim gelmis bana supriz yapmak istemis kardesiyle plan kurmus benim isyerime gelmisler kucuk kizin geldi dedi kapidan girdi sasirdim sen niye okulda degilsin ne isin var burada dedim arkadan buyuk girdi kizin geldi diye sok oldum hazirana kadar beklemiyordum,,,, 3 aydir da gormemistim kuzumu ,,,
Haberim yok maalesef. Rahatsızda etmek istemiyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Oglan sevincten unuttu galiba,,,yarin sabaha kadar haber gelmezse sen aramaya cekinirsen ben arayayim

Allah kabul etsin dileklerinizi

Dondurma mı??? Gül ablaaaa buraya bi şaplak

Hosgeldin

Hoşbulduk Ben Karatay'ın tüm kitaplarını aldım ve okudum başlamadan önce. Fakat özellikle şu yoğurt konusuna cevap bulamadım. Çömlek yoğurt bulmam gerekecek sanırım. :18:

Sen mayala en guzeli, sutcunuz yoksa gunluk sutle yap.

bende hiç sevmem beyaz peyniri

Al benden de o kadar.

:26::26:

slm arkadaslar bugünden itibaren karatay diyetine baslamak istiyorum.yardimci olursaniz sevinirim.

Hosgeldin

Allah hayirli olacak ise sevenleri ayirmasin, kismetinde varsa oyle zorluklar asarsiniz ki, sizi hicbirsey yipratmaz.
Sabir, guven, saygi. Sevgi zaten var. Allah yardimciniz olsun. Ben esimle 4 sene ciktim, neler yasadik neler..

Oyleymis canim okumus, Allah dostlugunuzu daim etsin maasallah

Walla bende regl den dolayi sanirim, duramiyorum, bide bugun cok mutsuz hissediyorum kendimi,

Yasitiz seninle, hep derim ki hayirsiz olup hayati karartacaksa, sudan bir sebeb de olsa bi bahaneyle ciksin hayatindan.
Insallah gonlune gore olsun hersey.

Sen pitir pitir yap sporunu kedicim, cookktaaaaaan erimistir onlar

Bu ara cok sevdigjm bi laf var,

Allah sizi korumak icin bazi insanlari hayatinizdan cikarir,
Sakin peslerinden kosmayin..

Herkese sevgiler,

Sabah
1 yum,
Peynir
1kase karisik salata

Yesil cay,
Su

Aksam
Etli kuru fasulye
2 parca kabak mucver
Biraz yogurt

Amin. Hayirlisiyli buymus diyorum ben de.

Neticede diyet paylasimlari bolumunde yazinca boyle oluyor. Yoksa mevzu derin

Sen tartida eskileri bır görmeye başla bak nasıl hissedeceksin. Canimbenim. Gül ablanin dediği gibi erkekler için değmez

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canimsin. Sana uzuluyorum en cok sana agliyorum cunku. 3. Kizin da benim sanki

Bu ara cok sevdigjm bi laf var,

Allah sizi korumak icin bazi insanlari hayatinizdan cikarir,
Sakin peslerinden kosmayin..

Vaaaayyy ne güzelmiş bu söz...
Tuttum

Bulsaydınız keşke...Siz yine de çizip toprağa gömün bellimi olur..

Kızın gelmiş.. gözün aydın gülcüğüm...
Bu sabah benim oğlanla ilgili mesajıma yazdığın cevabın geldi aklıma...Demiştin ''tutabildiğin kadar tut dizinin dibin de..''
Okuyunca içimden geçirmiştim çocukları özlediğini.. Çok temiz kalplisin..

Coook tesekkurler. Amin. Hayirlisi buymus diyorum ben de.

Neticede diyet paylasimlari bolumunde yazinca boyle oluyor. Yoksa mevzu derin

Hakkınız da herşeyin hayırlısı olsun...Çok daha iyilerle karşılaşırsınız inşallah...

Günaydın..herkese güzel bi gün diliyorum. Bu hafta nöbetçiyim iş yerinde, güne erken başladık bakalım.. iş yerindeyim kapıda güvenliği bekliyorum, beklerkende bi slm vereyim dedim yine erkenden geldim bi 15dk da kızılayda turladım ona rağmen hala bekliyorum...

Gözün aydın ablacım kızın gelmiş ne mutlu sana doya doya hasret giderin...
Bu arada ben daha önceleri hiç yapmazdım hıdırellez evlendim evleneli yapıyoruz eşimle ilk 2 sinde bi kaç dileklerimiz tuttu biri tutmadı hiç.. bu sefer sadece o tutmayan dileğimi tuttum.. gün boyu aklımdaydı akşam eve gidince untmuşum, 23.30 du aklıma geldi.. indik yeni sitemizde gül fidesi aradık karanlıkta neyseki bulduk dileklerimizi gömdük dibine... herkesin dileği kabul olsun inşallah...

günaydınlar,

ilk hafta attığım her adımı paylaşmak istiyorum hatam varsa hemen öğreneyim diye. umarım sizi sıkmam.

07:00
1 bardak ılık süt

08:15
KK kahvaltı
(2 dilim pastırmalı 2 yumurta), 4 kanat ceviz, 8 zeytin, 1 cherry domates, peynir, roka ve maydanoz.
1 bardak adaçayı.

Yalnız ben Dukan'da yememeye alışmışım, yumurtayı bitirmeden karnım doyuyor. Bu dediklerimi zorla yedim. Yemesem de 11'i bulmaz acıkırım biliyorum.
Doğru mu ediyorum yemekle?

yanımda 4 kaşık yeşil mercimekli bulgur pilavı getirdim. maydonoz, roka ve 1 cherry domatesi öğlen 2 gibi yerim diye düşünüyorum.

Dün kahvaltı sonrası 14:30'a kadar açlık hissetmedim. Bugün sanırım bu süre uzayacak. 3 gibi yiyip, akşam 1 bardak ayran ya da sütle günü kapatabilirim. uygun mudur?

Can alıcı sorum: Yanımdaki 4 adet erik için 4 kanat ceviz ayırdım. Saat kaçta yesem en uygun olur?

Gül ablacım, kızın gelmiş, açıkçası tam olarak durum nedir bilmiyorum ama bir gözünaydın da ben vermek istedim. ^_^

Günaydın.. hoşgeldiniz aramıza ..
Eksiklerinizi söyleyeyim bizler doyana kadar yiyoruz sakın aç kalkmayın sofranızdan.. zeytin en az 10 tane olmalı ceviz toplamda 8 kanat demişsiniz çaybardağı dolusu oluyormu bilemedim ama eğer olmuyorsa yiyeceğiniz cevizler az olmuş..eriklerinizi öğlen yemeğinizin yanında yiyin yada bundan sonra sabahları.. çünkü meyve günde bir kez, ama akşam yasak.. ya sabah kahvaltıda ya öğlen yemekte... ben yerinizde olsam kalan kuruyemişi, akşam yemek yemem diyosunuz ya ayran yada süt içerim diyosunuz onların yanına takviye yapardım..

günaydın hoşbulduk

aç değilim, aksine çatlayacak derecede tokum. 5 ceviz (10 kanat) 1 su bardağı yapıyor. Dediğiniz gibi yapayım öyleyse. Çok teşekkürler bilgiler için. ^_^

kıyafeti bulduğuna sevindim büyük ölçüde sıkıntın bitmiştir en büyük stres oydu bence senin için ayakkabı ve ev işleri kolay gelir artık

canım benim çok sağolasın cidden çok rahatladım,gerisi sorun değil Allahın izniyle

teşekkür ederim ablam elbisemin birisi lacivert üzerinde boydan taşlar var beyaz, diğeri saks mavisi omzu siyah palet ve göğüs kısmı siyah boncuk ve dantel işlemeli..saks mavisi belden oturup altı tülden, lavicert balık model tüm vücudu sarıyor..dün doktoruma sordum korseye izin verdi ama çok sıkmayan bi korse olsun bir kaç saat bir şey olmaz birde bebek şu an kasık bölgende daha büyük olsaydı olmazdı dedi...bakalım bi yumuşak korse alıp hangisini yakıştırırsam onu giyerim artık
ablacım gözün aydın bu arada kızın gelmiş çok sevindim...Allahım hiç ama hiç ayırmasın

canım oncelikle öksürük kürü için çok teşekkürler aklımda bulunsun..browni yapıp yememekte büyük irade maşallah sana

canım iki tane aldım çünkü eşim baktı ki bu kadın stresten gidecek :))) sürekli kıyafet arayışı,ya dar göbeğim çıkıyor ya çok açık vs vs adamcağız sağolsun bulunca ikisinide al da bi rahatla artık dedi.. ben gerek yok falan desem de kullanmadığını başka bir yerde giyersin dedi.. kıyafeti face'den göndersem nasıl olur..buraya resim yükleyemedim geçen uğraştım cepten olduğu için mi ne..zamanım olsa kurcalarım da bekletmek istemiyorum seni..ben seni gördüm,face kullanıyorsan sen de beni görmüş olursun:13:
Canım sağol sanada kolay gelsin... aldıklarını da güle güle giy en kısa zamanda da bulursn inşallah ayakkabılarını bebişimizde iyidir inşallah... güzel haberlerinle dön

canım arkadaşım çok sağol ikimizde iyiyiz şükür.. ALLAH razı olsun, inşallah dün gece gönlünden geçirdiğin dilek neyse kabul olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…