Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

herkese mutlu ve sağlıklı günler GÜNAYDIN

BEN GÜZEL HABERLERLE GELDİM

dün bebeğimi görmeye gittim kıpır ıpırdı kolları var bacakları var vücut kan pıhtısı şeklinden normal vücut şekline dönmeye başlamış...ense kalınlığını ölçtü doktorum sonuç normal bu günde ikili tarama için kan vereceğim.. yüzü ,göz boşlukları , burun kemiği falan bile oluşmuş sen ne ara büyüdün böyle meleğimmmm:emir_bebek::emir_bebek:
daha sonra ; doktorumla samimi olmamıza dayanarak ve güvenerek cinsiyet için daha erken ama bi tahminde bulunamaz mısınız dedim.. bana bu büyük ihtimal kız dedi bacaklarını ve ortasındaki boşluğu gösterdi şayet erkek olsa bu boşluk olmazdı dedi..yine de olasılık olarak değerlendir ama kız olduğunu düşünüyorum dedi...ben hissetmiştim dedim resmen sedyeden uçacaktım sevinçten..

rabbim çok büyüksün hep içimde bi kız çocuğu hasreti vardı inşallah doğrudur ve sağlıkla doğar..ALLAHIM TÜM İSTEYENLERE YAŞATSIN BU DUYGUYU

geleyim yediklerime

sabah: 2 yumurtalı nefis bi kkk

öğlen yarım kilo erik 1 elma ve az ceviz

akşam kuru fasülye, bulgur pilavı turşu

yatarken yoğurt yedim..gece bulantıları çok rahatsız ediyor umarım hafifler..bu arada cilt bakımına gittim yüzümde kızarıklıklar var şu an temizleme işleminden dolayı umarım çabuk geçer

hepinize güzel günler :KK16:

canım benim çok sağolasın cidden çok rahatladım,gerisi sorun değil Allahın izniyle

teşekkür ederim ablam elbisemin birisi lacivert üzerinde boydan taşlar var beyaz, diğeri saks mavisi omzu siyah palet ve göğüs kısmı siyah boncuk ve dantel işlemeli..saks mavisi belden oturup altı tülden, lavicert balık model tüm vücudu sarıyor..dün doktoruma sordum korseye izin verdi ama çok sıkmayan bi korse olsun bir kaç saat bir şey olmaz birde bebek şu an kasık bölgende daha büyük olsaydı olmazdı dedi...bakalım bi yumuşak korse alıp hangisini yakıştırırsam onu giyerim artık
ablacım gözün aydın bu arada kızın gelmiş çok sevindim...Allahım hiç ama hiç ayırmasın

canım oncelikle öksürük kürü için çok teşekkürler aklımda bulunsun..browni yapıp yememekte büyük irade maşallah sana:nazar::nazar:

canım iki tane aldım çünkü eşim baktı ki bu kadın stresten gidecek :))) sürekli kıyafet arayışı,ya dar göbeğim çıkıyor ya çok açık vs vs adamcağız sağolsun bulunca ikisinide al da bi rahatla artık dedi.. ben gerek yok falan desem de kullanmadığını başka bir yerde giyersin dedi.. kıyafeti face'den göndersem nasıl olur..buraya resim yükleyemedim geçen uğraştım cepten olduğu için mi ne..zamanım olsa kurcalarım da bekletmek istemiyorum seni..ben seni gördüm,face kullanıyorsan sen de beni görmüş olursun:13:

canım arkadaşım çok sağol ikimizde iyiyiz şükür.. ALLAH razı olsun, inşallah dün gece gönlünden geçirdiğin dilek neyse kabul olsun:KK16:
Sevindim iyi olmanıza :KK16::KK16: sizler hep iyi haberler verin ki bizlerde sevinelim...
Aminn bu arada, inşallah kabul olur.. hepimizin ki :KK16:

$536678_531349116895000_18997301_n[1].jpg
.....................

Vaaaayyy ne güzelmiş bu söz...
Tuttum :KK66:

Bulsaydınız keşke...Siz yine de çizip toprağa gömün bellimi olur..

Kızın gelmiş.. gözün aydın gülcüğüm...
Bu sabah benim oğlanla ilgili mesajıma yazdığın cevabın geldi aklıma...Demiştin ''tutabildiğin kadar tut dizinin dibin de..''
Okuyunca içimden geçirmiştim çocukları özlediğini..:KK5: Çok temiz kalplisin..:KK16:
günaydın
teşekkür ederim canım
Gözün aydın ablacım kızın gelmiş ne mutlu sana doya doya hasret giderin...
Bu arada ben daha önceleri hiç yapmazdım hıdırellez evlendim evleneli yapıyoruz eşimle :KK16: ilk 2 sinde bi kaç dileklerimiz tuttu biri tutmadı hiç.. bu sefer sadece o tutmayan dileğimi tuttum.. gün boyu aklımdaydı akşam eve gidince untmuşum, 23.30 du aklıma geldi.. indik yeni sitemizde gül fidesi aradık karanlıkta :KK1:neyseki bulduk dileklerimizi gömdük dibine... herkesin dileği kabul olsun inşallah...
allahım ne dileğin varsa kabul etsin :emir_bebek:
günaydınlar,

ilk hafta attığım her adımı paylaşmak istiyorum hatam varsa hemen öğreneyim diye. umarım sizi sıkmam.

07:00
1 bardak ılık süt

08:15
KK kahvaltı
(2 dilim pastırmalı 2 yumurta), 4 kanat ceviz, 8 zeytin, 1 cherry domates, peynir, roka ve maydanoz.
1 bardak adaçayı.

Yalnız ben Dukan'da yememeye alışmışım, yumurtayı bitirmeden karnım doyuyor. Bu dediklerimi zorla yedim. Yemesem de 11'i bulmaz acıkırım biliyorum.
Doğru mu ediyorum yemekle?

yanımda 4 kaşık yeşil mercimekli bulgur pilavı getirdim. maydonoz, roka ve 1 cherry domatesi öğlen 2 gibi yerim diye düşünüyorum.

Dün kahvaltı sonrası 14:30'a kadar açlık hissetmedim. Bugün sanırım bu süre uzayacak. 3 gibi yiyip, akşam 1 bardak ayran ya da sütle günü kapatabilirim. uygun mudur?

Can alıcı sorum: Yanımdaki 4 adet erik için 4 kanat ceviz ayırdım. Saat kaçta yesem en uygun olur?

Gül ablacım, kızın gelmiş, açıkçası tam olarak durum nedir bilmiyorum ama bir gözünaydın da ben vermek istedim. ^_^
canım fmgenç gerekli şeyleri yazmış
bende erik konusunda yazayım erik yanında kuruyemiş olmaz kuruyemiş karbonhidrat protein değil,,,,kedi onu yazarken erik yerine yiyebilirsin anlamında yazmıştır,
kkk da yazan herşeyi yemek zorundasın metabolizma daha hızlı çalışıp yağları yaksın diye

canım benim çok sağolasın cidden çok rahatladım,gerisi sorun değil Allahın izniyle

teşekkür ederim ablam elbisemin birisi lacivert üzerinde boydan taşlar var beyaz, diğeri saks mavisi omzu siyah palet ve göğüs kısmı siyah boncuk ve dantel işlemeli..saks mavisi belden oturup altı tülden, lavicert balık model tüm vücudu sarıyor..dün doktoruma sordum korseye izin verdi ama çok sıkmayan bi korse olsun bir kaç saat bir şey olmaz birde bebek şu an kasık bölgende daha büyük olsaydı olmazdı dedi...bakalım bi yumuşak korse alıp hangisini yakıştırırsam onu giyerim artık
ablacım gözün aydın bu arada kızın gelmiş çok sevindim...Allahım hiç ama hiç ayırmasın

canım oncelikle öksürük kürü için çok teşekkürler aklımda bulunsun..browni yapıp yememekte büyük irade maşallah sana:nazar::nazar:

canım iki tane aldım çünkü eşim baktı ki bu kadın stresten gidecek :))) sürekli kıyafet arayışı,ya dar göbeğim çıkıyor ya çok açık vs vs adamcağız sağolsun bulunca ikisinide al da bi rahatla artık dedi.. ben gerek yok falan desem de kullanmadığını başka bir yerde giyersin dedi.. kıyafeti face'den göndersem nasıl olur..buraya resim yükleyemedim geçen uğraştım cepten olduğu için mi ne..zamanım olsa kurcalarım da bekletmek istemiyorum seni..ben seni gördüm,face kullanıyorsan sen de beni görmüş olursun:13:

canım arkadaşım çok sağol ikimizde iyiyiz şükür.. ALLAH razı olsun, inşallah dün gece gönlünden geçirdiğin dilek neyse kabul olsun:KK16:

amin inşallah hiç birimizi evlatlarından ayırmasın bunlar güzel ayrılıklar...

güle güle giy canım

bende doktor gibi kız diyorum neden diyorum kasıklarda dedin ya kız çocuğu kasıklarda olurmuş erkek çocuğu göğüse yakın ,,,benim devamlı kasıklarım ağrırdı kızlara hamileyken

dün bebeğimi görmeye gittim kıpır ıpırdı kolları var bacakları var vücut kan pıhtısı şeklinden normal vücut şekline dönmeye başlamış...ense kalınlığını ölçtü doktorum sonuç normal bu günde ikili tarama için kan vereceğim.. yüzü ,göz boşlukları , burun kemiği falan bile oluşmuş sen ne ara büyüdün böyle meleğimmmm:emir_bebek::emir_bebek:
daha sonra ; doktorumla samimi olmamıza dayanarak ve güvenerek cinsiyet için daha erken ama bi tahminde bulunamaz mısınız dedim.. bana bu büyük ihtimal kız dedi bacaklarını ve ortasındaki boşluğu gösterdi şayet erkek olsa bu boşluk olmazdı dedi..yine de olasılık olarak değerlendir ama kız olduğunu düşünüyorum dedi...ben hissetmiştim dedim resmen sedyeden uçacaktım sevinçten..

rabbim çok büyüksün hep içimde bi kız çocuğu hasreti vardı inşallah doğrudur ve sağlıkla doğar..ALLAHIM TÜM İSTEYENLERE YAŞATSIN BU DUYGUYU

geleyim yediklerime

yatarken yoğurt yedim..gece bulantıları çok rahatsız ediyor umarım hafifler..bu arada cilt bakımına gittim yüzümde kızarıklıklar var şu an temizleme işleminden dolayı umarım çabuk geçer

inşallah canım dualarım seninle ...namazlarda hepinize dua ediyorum olanlara ayrı olmayanlara ayrı allahım inşallah kabul eder

Gününüz aydın olsun yol arkadaşlarım..:KK71:

Gözün aydın ablacım kızın gelmiş ne mutlu sana doya doya hasret giderin...
Bu arada ben daha önceleri hiç yapmazdım hıdırellez evlendim evleneli yapıyoruz eşimle :KK16: ilk 2 sinde bi kaç dileklerimiz tuttu biri tutmadı hiç.. bu sefer sadece o tutmayan dileğimi tuttum.. gün boyu aklımdaydı akşam eve gidince untmuşum, 23.30 du aklıma geldi.. indik yeni sitemizde gül fidesi aradık karanlıkta :KK1:neyseki bulduk dileklerimizi gömdük dibine... herkesin dileği kabul olsun inşallah...

Günaydın, Allah kabul etsin dileğinizi..İzmir'de hıdırellez şölen havasın da geçiyor. belediyelerin organizasyonları oluyor ateş yakma yerleri belirleniyor vb.
ertesi gün pikniğe gidilir..

günaydın hoşbulduk :21:

aç değilim, aksine çatlayacak derecede tokum. 5 ceviz (10 kanat) 1 su bardağı yapıyor. Dediğiniz gibi yapayım öyleyse. Çok teşekkürler bilgiler için. ^_^

Bir çay bardağı kuruyemiş olacak su bardağı değil..

geleyim yediklerime

yaşaşsınn, çok sevindim inan...:nazar::nazar:
Sağlıkla sıhhatle yüzünü göstersin rabbim...

Günaydın

Son düzenleme:
Sevgili devrem teoson..

Nasılsın,yoğunmusun yine.. özletiyosun kendini bilesin..:KK34:

Gününüz aydın olsun yol arkadaşlarım..:KK71:

Bir çay bardağı kuruyemiş olacak su bardağı değil..

Günaydın

Yanlış yazmışım, çay bardağı. Esasında boşluk da kalıyor çay bardağında, o da dudak payı diye 1 ceviz daha kırmıyorum. ^_^
Uyarı için teşekkürler.

Canimsin. Sana uzuluyorum en cok sana agliyorum cunku. 3. Kizin da benim sanki :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

NE Demek canimcim .. aramizda lafida olmaz.

günaydınlar,

ilk hafta attığım her adımı paylaşmak istiyorum hatam varsa hemen öğreneyim diye. umarım sizi sıkmam.

07:00
1 bardak ılık süt

08:15
KK kahvaltı
(2 dilim pastırmalı 2 yumurta), 4 kanat ceviz, 8 zeytin, 1 cherry domates, peynir, roka ve maydanoz.
1 bardak adaçayı.

Yalnız ben Dukan'da yememeye alışmışım, yumurtayı bitirmeden karnım doyuyor. Bu dediklerimi zorla yedim. Yemesem de 11'i bulmaz acıkırım biliyorum.
Doğru mu ediyorum yemekle?

yanımda 4 kaşık yeşil mercimekli bulgur pilavı getirdim. maydonoz, roka ve 1 cherry domatesi öğlen 2 gibi yerim diye düşünüyorum.

Dün kahvaltı sonrası 14:30'a kadar açlık hissetmedim. Bugün sanırım bu süre uzayacak. 3 gibi yiyip, akşam 1 bardak ayran ya da sütle günü kapatabilirim. uygun mudur?

Can alıcı sorum: Yanımdaki 4 adet erik için 4 kanat ceviz ayırdım. Saat kaçta yesem en uygun olur?

Gül ablacım, kızın gelmiş, açıkçası tam olarak durum nedir bilmiyorum ama bir gözünaydın da ben vermek istedim. ^_^

bence sutu uyaninca icme cunku o seni tok turat kahvaltini tam yiyemezsin. uyaninca bos su yada limonlu su icmeni tavsiye ederim.

geleyim yediklerime

hadi gozun aydin ins dahada netlesir de gonlune gore bir evladin olur canim

Arkadaslar nacizane bilgimi paylasmam gerek. Gul agacina tekkeye turbeye caput baglamak dilek baglamak tamamiyle sirke giriyor, dilegi kimden istiyoruz Allahtan. Dolayisiylada ALlahtan namaz ve dua ile istememiz lazim. Hasa o gul agacina gomulere yazdigimiz dilekleri okuyarakmi mevla bize verecek. Bu benim bildigim ve kesinlikle emin oldugum bir bilgi. Bunuda paylasmam lazim gerisi size kalmis. Yani onlari vesile ederekte talep etmek yanlis. Cunku kesin bir ayet var .Bakara suresi 45-46.ayetler ( Sabır ve namazla yardım dileyin. Bu, gönüllerinde Allah'a karşı hürmet duygusu olanların dışındakilere çok ağır gelir.)

bunlarin hepsi islamiyet oncesi kalan gelenek gorenekler

opuldunuz

NE Demek canimcim .. aramizda lafida olmaz.

bence sutu uyaninca icme cunku o seni tok turat kahvaltini tam yiyemezsin. uyaninca bos su yada limonlu su icmeni tavsiye ederim.

hadi gozun aydin ins dahada netlesir de gonlune gore bir evladin olur canim

Tamam canim. İstahim yok zaten sut ile iyice kesmisim anlasilan. Tavsiyelerine uyacagim. Opuyorum kocaman!

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

geleyim yediklerime

Canımmm çok lutlu oldum inşallah sağlıklı bi kızdır o... iki yakışıklıdan sonra bi de güzel prensesin olsun:KK16::KK16:ALLAH gönlüne göre versin...

herkese tünaydınlar :)

acıktım çünkü yine az yedim bir an önce eve gideyim diyorum:)

sabah 08:00 1 muz+peynir+2 zeytin+1 ceviz+dom ates+1 çay

Sevgili devrem teoson..

Nasılsın,yoğunmusun yine.. özletiyosun kendini bilesin..:KK34:

canım benim:KK16::KK16: evet yoğunluğum var maalesef yazılanları okumaya çalışıyorum ama cvp yazamadığım zaman çoğunlukta bende sizleri özlüyorum.sağlık sıhhat iyi şükür bir yaramazlık yok o anlamda sizlerinde iyi olduğunu bilmek beni mutlu ediyor saol canım:KK54:

PRENSCİĞİM 13 saat önce doğum yapmış ve prensine kavuşmuş...:emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

darısı isteyenlerin başınaaaa...

Son düzenleme:
tünaydın kızlarrrrr :KK16::KK16::KK16::KK16:
sabah kahvaltıdan sonra mutfağı balkonu düzenledim
güzel bir kkk yaptım bugün 2 öğün yapmayı planlıyorum şimdi form çayımı içiyorum :nazar:
birazdan sporumu yapcam :KK8::KK8::KK8:
sonra İNŞALLAH ütü yapmayı planlıyorum ama cnm hiç istemiyor :KK1:

PRENSCİĞİM 13 saat önce doğum yapmış ve prensine kavuşmuş...:emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

darısı isteyenlerin başınaaaa...
hayırlı olsun, sağlıklı, sıhhatli, uzun ömürlü, ailesine hayırlı evlat olsun inşallah:KK54: :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

herkesee merhaabbbaaaaa...
Allahım Allahım çocuğu olanlar , bebeğini görenler ne kadar güzel haberler bunlar...herkes adına çook sevındım .Rabbim sağlıkla kucağınıza almanızı alan arkadaşlarımında büyütmesini nasıp etsın inşallah..:KK16::KK16:
maalesef ben pazar öğlen gıda zehırlenmesı yaşadım arkadaşlar.. birkaç sene evvel üniversitenın mikrobiyoloji labından mikrop kapıp dizanteri olmuştum..ondan berıdır mide ve bağırsak sıstemım çok zayıf maalesef..Arkadaşımın düğününe gidecektim maalesef oda kaldı. Şimdi daha ıyıyım ..sadece 2 gün diyetime pek dikkat edemedim.. ve hala ara ara şiddetli karnım ağrıyor..
Sabah 1 yumurtalı karatay kahvaltısı yaptım ama gün kurusu yemedim kuruyemiş olarak da sadece ceviz yedım..
bu arada yumurta çift sarılı çıktı onada sevindim ..:KK8::KK8::KK8:
İnşallah bu hafta 79-78 arası bir rakam görurum.. :KK55::KK55::KK55:
herkese güzell bir gün diliyorum..:KK16::KK16:

X