Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Bu fikir güzelmiş. Ben 1 çay bardağı kuruyemişi zorunluluk sanıyordum, kahvaltıda yedim hepsini.
Ara öğün yapmıyorum ama protein yanımda yoktu diye 4 adet can eriğimi etajerde bıraktım geldim. İkiye böler meyvemle yerim artık

Teşekkür ederim. İlk gün diye kendime izin verdim. Ama yarın bomba gibi olacağım bunu da kendime söz verdim!
Şimdi o düşünsün!

Sabah;yok
Öğlen;pikniğe gittik mangal 4köfte ,1but,5kaşık patlıcan salata ayran (saat. Öğlen 1de)
Akşam (6)ıspanak yemeğii ,domates ,1bardak ayran
Bugün sporumu yapmadım daha ,ama20dk dans etsem ,30dk da leslie yaparım tamamdır

Bu arada prensciğim inş hayırlısı ile bebeğini kucağına almıştır
Rabbim hayırlı doğumlar versin

Canım topiğimize hoşgeldin ,karatay beslenmen hayırlı olsun
Birde üzme kendini canımunut gitsin ,demekki evleneceğin eşini bulamamışson daha ,bu ilerde kocan olacak kişi değilmiş ,inş rabbim karşına hayırlı birini çıkarır en doğru zamanda tatlım ,üzülme hiç ...
Hatta belli bir süre sonra o kişiden okadar soğursunki şimdiki bu ağlayan hallerınle dalga geçersin

çok teşekkür ederim ferideei. Ben bu konuda kısmetsizim. 33 üme 3 ay kala, evliliğe giden ilişkimiz bitti. "Kader böyleymiş" demekten yorulsam da, yine de mevlam en güzelini eyler bilincindeyim. Bir günlük melankoli hakkım var. 30'dan sonra aşk acısı çekilmiyormuş onu anladım :))

inşallah Rabbim gönlüne soğukluk verir.

Canım yaaevet ergenler gibi olmaz tabi 30da aşk acısı ama kalp ,duygular yaşlanmıyorki bacım allah kolaylık verzin canım ,tooplarsın hemencecik kendini inş ,Rabbim görüyor herşeyi

Canım yaaevet ergenler gibi olmaz tabi 30da aşk acısı ama kalp ,duygular yaşlanmıyorki bacım allah kolaylık verzin canım ,tooplarsın hemencecik kendini inş ,Rabbim görüyor herşeyi

öyle, kalp taptaze, kalp dipdiri.
onun yüzünden başladığım diyetin sonuna kadar sanırım unutamam onu. ama hedef kiloma geleyim anında üzerini çizerim ^_^

öyle, kalp taptaze, kalp dipdiri.
onun yüzünden başladığım diyetin sonuna kadar sanırım unutamam onu. ama hedef kiloma geleyim anında üzerini çizerim ^_^

Sen tartida eskileri bır görmeye başla bak nasıl hissedeceksin. Canimbenim. Gül ablanin dediği gibi erkekler için değmez

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Menu

Sabah uyaninca şu

11 doğru kkk ( 1 yumurta 1 muz ) + sütlü Türk kahvesi

16.30 tarhana çorbası 2 kepce+mercimek yemegi+yoğurt

Sonra yeşil beyaz çay yanına 5 çilek (bu olmadı biliyorum ) kızın tabağına kaldırırken dayanamadım

18_19 arası lessie 5 mile in 3 mili😆+ 10 dklik karın hareketleri+ tibet 21li

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben başındayım ya daha hayal gibi geliyo şuan dediklerin

Yanlisini bilmekte iyi :) ama bilerek bir daha yapmakta kotu mesaji aldin sen artik bu sondu....saatler kisa kisa her ogunde meyve ,,,,,sabah KKK eksiksiz yapilirsa acikma olmaz o temel tasimiz olmazsa olmazimiz
Sana bişey itiraf edeyim mi Gül abla. Sen burda yediklerimizi kontrolden geçiriyon ya senden mesaj gelince altttan alta geriliyom Yanlış yaptığımı biliyom ama doğru da yazmam gerekiyo iyi oluyo dönütlerin yavaştan kendime getiriyo beni

Menümü yazayım

Öğle 12:30 yarım tabak kabak+1 kutu okul sütü akıl küpü:)

Akşam 19:30 yarım tabak türlü+1 kase yoğurt

Spor :30 dk yürüyüş

Canım eğer sen bu ilişkinin sonunda böyle bir yorum yapmışsan zaten bunun yası da uzun sürmeyecek emin ol Evlenmek her yiğidin harcı değildir. Vazgeçiyosa zaten bu senin için en hayırlı olandır. Evlendikten sonra alınan kararlar daha yıpratıcı. Neyse ki sen Allahın sevdiği bir kulmuşsun. Aşk için kalp her zaman tiki tak tikitak çalışır

:):),,,,,,,,,,,yeni. Baslayan herkes ona benzer seyler yasiyor...bazi arkadaslar beni evlerinde yim yediklerini gorup enselerine yapisacakmisim gibi goruyordu

Akşam-ı serifiniz hayırlı olsun efemm

Dilek diledinizmi kızlar hıdırellez bu gece. Her yıl olduğ gibi bu yıl da gül ağacının dibine gömdük dileğimizi
ateşten atladık ailecek, ben bile atladım valla...

Prenscim, şu an hastane de yatıyor, akşam 4-5 gibi doğumu gerçekleşecek. Hepimizden dua bekliyor.

Demek büyük gün geldi...Dualarımız onunla...Sağ salim evlerine dönsünler inaşallah...

Sevindim iyi olmaniza.. cok sukur.o kuru bilmiyordum.. ogrendigim iyi oldu.. buzdolabinda mi tutuyorsun kavanozu, ne araliklarla iciriyorsun?
Evrimciğim iki gün de bitti..Toğlam da 5 kez sabah akşam içirdim.. Buzdolabına koymadım mutfak tezgahın durdu...
yalnız kavanozun kapağını açınca koku berbat

Ayyyy.. mersi.. ne guzel nazar boncuklar bunlar

Maşallah evrimcim gerisi gelsin inşallahh...

Amin canim arkadasim..

duba olduğum zamanlarda bir ara bende okadar çok yapıyordumki sütlacı hergün birkase götürüyordum homini şubattan beri yapmıyorum ooohh keyfim yerinde

Helal olsun arkadaslarima..

:):),,,,,,,,,,,yeni. Baslayan herkes ona benzer seyler yasiyor...bazi arkadaslar beni evlerinde yim yediklerini gorup enselerine yapisacakmisim gibi goruyordu

Ev olsa iyi gene.. hele disaridaysamm

Benim oglana nasil icirilir o.. cok zor

Benim oglana nasil icirilir o.. cok zor

Ağzın da tutmaması lazım.. alır almaz direk yutacak yoksa ıııı..
İlk içirdiğim de istifra etti barış..Sonra babası ve ablası şaklabanlık yapıp gaza getiriyorlardı o bahaneyle yutuyordu yazık..

Siz nasıl oldunuz iyileştinizmi.? başladımı okula.?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…