Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Oooo istikrarlısın ama maşallah
Ben senin kadar iradeli davranamadım
Çalıştığıl iş yeri ve eşim sağolsunlar o kadar çok yanğmda abr cubur çikolata kek pasta daha aklına ne gelirse yerler içerler... önceleri zor geldi ama alıştım artık herkes çok iradelisin bz dayanamayız diyorlar...Bi de ben de yapıyorum evde eşim yesin diye sütlaca dadandı iki haftadır süt alıp yoğurt yapıyorum bi de ona sütlaç ama dönüp bakmıyorum şekeri bile kendi kontrol ediyor pişirirken

Bakla
Karalahana sarması
Keten tohumlu yoğurt
Yeşil mercimek çorbası vardı, sevinirken bir baktım şehriye var onun için yemedim. Baklayı işyerinde yedim, yağının kaynağı ne bilmiyorum ama zaten çok yemedim.

duba olduğum zamanlarda bir ara bende okadar çok yapıyordumki sütlacı hergün birkase götürüyordum homini şubattan beri yapmıyorum ooohh keyfim yerinde

10.30-11 arası KKK

17.30-18 arası;
Tavuklu biberli soğanlı sote, salata, bol pul biber katılmış yoğurt

Aralarda çay, şekersiz Türk kahvesi, 1,5lt civarı su içtim.

Yiyecek dükkanını kapadım gibi ama 8e doğru gece acıkmamak için süt içerim bir bardak

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bende hazir kullaniyorum acikcasi farketmiyor cunku acik olanda bende cok ise yaradi,.. mayalamakla ugrasamam valla okadar ayrintinin icinde..sulandirarakte icebilirsin yag orani fazlaysa.

sağolasın canımın içi. tavsiyelerine uyacağım.

merhaba.

bugün bana cevap veren herkese tek tek teşekkür ederim. sorularım soru değil manas destanıydı farkındayım

09:00
KKK

14:10
1 kase salata

18:30
1 küçük salatalık
2 cherry domates
4 adet zeytin

oysa ne hevesliydim eve gelip mercimek yemeği yapacaktım. ama bugün sevgilimden ayrıldım. :2:
şu an hiç iyi değilim. sırf diyeti bozmama adına yedim, iştahım da yok.

kızlar şu hayatta tek bir şey öğrendim ben ne yazık ki. Bir insanın neyi olursanız olun ama sakın hevesi olmayın.

neyse, mercimek yemeğimi pişireyim de yarın öğlen ofise götürürüm artık.

iyi akşamlar.

Sorusuz olmaz:

1- Aldığım Türk kahvesi damla sakızlı imiş. İçmemde sorun olur mu? (elbette sade)
2- Sütle yapsam bu saat itibariyle (18:45) içebilir miyim?
3- Gözyaşımı yuttum. Tuzdan yana diyetim etkilenmiş olur mu? :26:

Ne olursa olsun hayat yasamaya deger o seni kaybettigine uzulsun erkekler icin uzullmeye degmez,, nazee de ilk geldiginde ayni seyleri yasadi uzuldu tekrar baristilar,,hakkinda hayirlisi ne ise o olsun,,,,sakizli olunca islenmis oluyor onun icin hic icen duymadim....saat 8 e kadar sutlu icebilirsin....

en zor soru 3, idi ama onada cevap verecegim gozyasinin tuzu leptini engeller calistirmaz yag yakmaya engel olur :) hemen sil gozlerini

Çok teşekkür ederim cevabın için ablacım. Benimkinde bir ego var ki K2 yanında tümsek kalır Terkeden de ben olunca barışma durumu direkt ortadan kalkıyor.
Sakızlıyı içmiyorum. Hemen kendime sütlü bir kahve yapayım öyleyse.

Ağlarken güldürdünüz beni teşekkür ederim.

Gül Ablamın da dediği gibi, üzme kendini. Olur böyle şeyler, yıpratma kendini. Herşeyde alışıyor insan ve zamanla herşey olacağına varıyor..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yanlisini bilmekte iyi :) ama bilerek bir daha yapmakta kotu mesaji aldin sen artik bu sondu....saatler kisa kisa her ogunde meyve ,,,,,sabah KKK eksiksiz yapilirsa acikma olmaz o temel tasimiz olmazsa olmazimiz

Meyve şekeri fruktoz içeriyor, en zararlı şeker ve kana çabuk karışıyor. Çabuk acıkmaya neden oluyor. Kuruyemiş ve yoğurt, peynir süt bunu engelliyor ama gül abla eğer sabah kuruyemiş fazla yenildiyse öğlen yenilmemesini öneriyor. Kuruyemişinde fazlası kilo yapar çünkü. 1 çay bardağı kuruyemişi 2'ye bölüp kahvaltıda ve öğlen yiyebilirsin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm kızlar ben geldim
şimdi sofra kurcaz yemek yicez sonra görüşürüz
vaktim olursa geçmişe bakarım gece öptüm hepinizi

bu arada akşam menüm: tavuklu bezelye, közlenmiş patlıcan salatası, yoğurt

bilgilendirdiğin için sağol cnm araştırayım dediğin yeri

Haftasonu yediklerimi yazmadım. mesela cumartesi günü güzel bir kahvaltı yapmıştım ama herşey annemle babamın feshane giresun günlerinden dönüşüyle bozuldu. :) 2 tane giresun simidini indirdim mideye. Sonra pazar günü de, sabah kahvaltı ında bol tereyağlı adıyaman ekmeği yedim. Akşam da 1,5 lahmacun. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…