Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Hayırlı olsun cnm :)

Selensu canım sana bişiy sorsam olurmu ??
Ben biraz once nette alışveriş yaptım ,kps kitapları falan ..yalnız siparış formuna yanlış bir numara yazmışım ..siparişimi tamamlayınca farkettim ,hani sipariş tamamlanınca alışveriş bilgileri cep teline geliyorya ....sıkıntı olurmuki ya ,mail adresine geldi bilgiler ,ama başkasını. Cebine gidermiki bilgiler

Ablacim walla harikasin

Cok gecmis olsun, biz yine idare ediyoruz da, cocuklar hasta oldu mu cok zor.

Hersey cok hos. Hayirli olsun.

Ablacim walla harikasin

Cok gecmis olsun, biz yine idare ediyoruz da, cocuklar hasta oldu mu cok zor.

Hersey cok hos. Hayirli olsun.

Canım bi üst msj da selensuya internet alışverişle ilgili biliy sordum ..bilgin varmı sende cevaplasan ????? Ben evhamlıyımda biraz

Hepinize simdiden keyifli pazarlar.

Bugunki menum

Sabah

Kiymali yumurta ( 2 yum ve bir kirmizi biberle )
Bir bardak tarcinli sut
Findik, ceviz

Ara
Yesil cay

Aksam

Tavuk sote ( icinde havuc ve soya sos vardi cis biliyorum )
Salata ( salatanin icinde de misir vardi, cogunu ayikladim ama bir iki kacti )
2-3 catal ezme

Yesil cay
Siyah cay

Canım bi üst msj da selensuya internet alışverişle ilgili biliy sordum ..bilgin varmı sende cevaplasan ????? Ben evhamlıyımda biraz

Ben internetten cok alisveris yaparim, cep telefonuna ne bilgi geliyor onu mu sordun?
Eger onu sorduysan, alisverisi yaparken kredi karti bilgilerini girip, alisverisi tamalarken bazi bankalar cebe sifre gonderiyor.
O kodu girip alisverisini tamaliyorsun.
Onun disinda senin kartinin sahsi sifresini hicbiryerden sormazlar. Sorarlarsa yazma zaten.

Canım aynen onu sordum ..şifre gelmediğini biliyorumda ,...siparişi tamamladım ,şifre falan girmedim ,zaten yanlış no vermişim ...sonra üyeliğim olan internet alışverişi yaptığım sayfaya girip ,no yu düzelttim ama geçerli bir no yazmışsam,(olabilir ,)ona sayın feride .... Siparişiniz için teşekkür ederiz vs vs sipariş takip nosu gitmiştir sadece diye umuyorum ...,birde sipariş no yazmışlar maile gelen msj da ,kart no su falan gitmemiştir inş cep teline ...neyse ya bnm devreler arada yanıyor :44zaman devrik cümleler şekil a da old gü gibi ...

Aynen kısacası ..cep teline bni sıkıntıya sokacak bir bilgi gwliyormu diye sırdum ...şifre gelmez tabide ama kart nosu falan gelirmi ktu niyetli birisi bunu kullanırmı :44:

Aynen oyle, siparis numaran gitmistir mesajla.

Hala depresyonda gibiyim hiç bişiy yapasım gelmiyor ...ama diyete devam ,bildirim yapamadım ..2gün hastanelerdeydim ,git gel falan derken bunaldım ,bebek tedavisi için az buçuk başladık bakalım ,aşılama olur herhalde ilkonce bnde bilmiyorum ...
Bu arada dün alışverişede gittik hastaneden çıkışta ,birsürü kıyafet aldım hepsi bir beden düşük
Hatta bazısı dar aldımki içine gireyim

Bu günkü menum
Sabah ;kkk
Akşam ;1,5lahmacun ,ezme ,ayran (saat5te yedim )
Spor;40dk yuruyuş (bol yokuşlu )

İyi geceler uyuyan karataycı güzeller...
yeni geldik sayılır..

Oğlumun öksürüğü tavan yaptı..İnşallah hava almasına gerek kalmadan atlatırız. evde ki fısfısımızdan kullandım..Şu an uyuyor gidip gelip dinliyorum pek rahat değil sanki hafif hırıltıda var...

Bugün yediklerim..
Kayınvaldem yemek dışında görümcemin ve kızlarının isteğiyle kıymalı ve ıspanaklı pidede yaptırmış..biz oraya vardığımzda fırına almaya gidildi...
Yarım ıspanaklı yarım kıymalı pide yedim=1 pide ) Salata,turşu 2 çatal taze fasulye...Sonra 5 erik 2 kiraz yedim..Sonraa 2 minicik ısırık fındıklı pestil dişledim kahvenin yanına..Bu kadar..

Son düzenleme:

Canim geçmiş olsun inşallah ilerlemeden toparlar.afiyet olsun bu arada:)

geçmiş olsun cnm.inş çbuk geçerr..

hayirli ugurlu olsun hersey cok guzel gorunuyor. Nacizane uyarim seker hamuru helal degil. cunku jelatinden yapiliyor jelatinde domuzdan. ben kendimde bir zamanlar seker hamurundan pastalar yapiodum ama ogrendikten sonar biraktim. umarim yanlis anlamazsiniz . sigir jelatininden yaptigini soyleyen birkac firma varmis duyduguma gore ama artik kimseye guvenmiyorum

cokk gecmis olsun.. benim kucuk kizim cok oksuruklu grip olur . en cok uyguladiklarimizi serum fizyolojik 4 saate bir 5ml burundan; balli limon (ister ihlasmura ister kasikla surup gibi ) keci boynuzu pekmezi; elma kabugu cayi ve taze sikilmis havUc suyu.. bunlarin hepsi cok etkili oksuruk uzerinde .ama 1 gunde gecmiyor 4.gun azalma basliyor. birde en onemlisi sicak su buhari. max 10 dk sicak suyun buharini solumasi gerekiyor oda hiriltiyi kesiyor. uyanikken olmazsa uyurken yapabilirsin. sicak suyu ya caydanlikla ya ketilla yanina koyup uzerine bir sal tulbent carsaf ne bileyim biey atip onu solutun .. acil sifalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…