Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Canim geçmiş olsun ikinizede. .Şayet oglunun ateşi yoksa bende hep işe yarayan bi yöntem var uygulamak istersen.. gece yatmadan ya da o uykudayken iki ayaginin tabanina bolca vic.ks sürüp uzerine 2 kat çorap giydir.. allahın izniyle hemen kesilir öksürük

Evde bile rahat yok gece 11 e kadar baskan, bakan korumasi ile ugrastim,,,sabah 10 da devami geldi evden 1,5 saat gec ciktim,,,disarda isim vardi otobusle gidiyorum bindigimden beri telefon konusmalari ve mesajlarla is hallediyorum,,,,,suyun icinde kaldim habire bisey istiyorlar ,,,,offfff yine mesaj geldi bakayim yine ne istiyorlar,,,,ssanki ben tek basima calisiyorum ya digerlerini hatirlamiyorlar bile

dünkü menüm..

sabak: KKK

aksa: 1 kase mercımek corba + 4 sıkım cıgkofte + yarım avokado ( 17:30)

bır fıncan menengıc kahvesı..

oksuruk ıcın:

1 bebe aspırını ( bır cay kasıgı suda erıtılecek)

1 tatlı kasıgı bebe yagı

1 tatlı kasıgı adacayı yagı (acı elma yagı dıye de gecer)

1 tatlı kasıgı rakı

1 cay kasıgı dolusu vıks..

bunları bır cay tabagının ıcınde guzelcene karıstırıp boynundan gobegının altına kadar sureceksın.. ustune bır bez koyup sıcak tutup uyuytacaksın.. ıkı gun sonra oksuruuk kesılıyor..

bızım genız kaıntısına baglı oldugu ıcın bu durum ısımıze yaramazdı.. ama sadece oksurukte kesıyor..

ayakların altına vıks.. o da cok rahatlatıyor

bır de bıberıyeden buhar yaptım.. o da nefıs akıntı kurutuyor.. ıkı aksam yaptım Kuzey oldukca rahatladı..

gecmıs olsun Nıluferım.. sen de bı soguklagınlıgı ılacı alsaydın keske.. benical cold gunduz ıcıldıgınde uyku yapmıyor.. ben gece de katarın alıyorum o da rahat uyutuyor... vucuttakı kırıklıgı alıyor.. ıyı usutmussunuz ıkınız de..

Son düzenleme:

ıstesen de bozulmuyor artık.. reset atmıssın bı kere kafaya.. alayı gelse bozulmuyor.. bozarsam zehırlenırmısım gıbı dusunuyorum.. olmuyor.. ben de karatayı bozmak demek.. bıtter cıkolata yemek demek o da ıkı lokma.. ya da kayısının ıcıne kaymak koymak demek.. baska nasıl bozulur bılmıyorum bıle.. cok nadırdır.. cok elzemdır bozdugum.. o da bır lokmadır yasak olan seylerden yeme.. gecenlerde sutlac yedım.. ıkı lokma mesela.. ustunde bol fındık vardı.. o da tatlı kasıgı ıle.. yanı bundan sonra bozulursa boyle bozulur herhal.. kırılma noktası kalmadı bende de.bır de yemek yıyerek mutlu olma arzusu bıttı.. hatta yemek yeme ıstedıg bıttı.. zorunluluk gıbı yıyorum..

bizden kopma darısı sanada olur canım kopanları yada arada gelmeyenleri yağlanmış olarak görüyoruz.......neden peki nedeni şu bildirim yapmayanlara löp löp yağ olsun diyoruz

günaydın canım,

sana da iyi hafta sonları

ikinize de hastalık gelmeden geçmiş olsun

sana uygun bişeyler olurmu ki yemekte,,, tedbir olsun diye yanına al istersen

Çok gücenir kayınvaldem,küser uzatır büssürü şey yapar..Bir de eşim dahil pilavla makarnayla ekmek yedikleri halde incecik olduklarından anlamazlar asla ve ben de 19 senelik evli olmama rağmen yanların da rahat yemek yediğimi bilmem..Sanki takip ediliyorum hissine kapılırım ;(
Kaynanam giritli hafif şeyler hazırlar ama kızartmayı da çok sever umarım kızartma türü bişey yoktur..

Bildiğim bir yöntem deniyorum ama hatırlattığın iyi oldu bu akşam uygulayayım...

Sağol paylaşımın için evrimciğim..hafiflemezse deneyeceğim..Barışın alerjisi olduğundan ayırd edemiyoruz öksürüğün sebebini çoğu zaman..
Allah sağlık versin hepimize...

Cok iyi yapmıssınız hayırlısı olsun.bende karataycıyım ve sizleri 2 hafta dır takipteyim diğer sayfadan aranıza katılmak istiyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

uyaninca limonlu su

10.00 kkk+2 cilek+turk kahvesi

17.00 1 kepce yogurt corbasi+1 tabak zyagli kabak yemegi+2 kofte+1 bardak kefir+2 cilek ( yuh dunyayi yemisim sanki )

18.00 2 kupa yesil beyaz cay

spor 21li Tibet+ 15 dklik victorias Karin hareketleri

limonlu tarcinli suya devam

hem evde hem iste nonstop calisma ablacim ya..yoruldum walla okurken

bence yapabilirsin yeterki vakit yarat. instagramda gordugum birkac hatun resmen evrim degistirmis. instantity var onu arastirsabilirsin.. sporda degisikligegitmelisin canim zorlanmadan

slm kızlar ben geldim ama bitmiş bir haldeyim
dünden beri doğru düzgün oturmadım
sabaha karşı 5 te yattım sabah 10da kalktım tam işlerimi hallettim giyinmeye girdim misafirler geldi
ucu ucuna yetişti yani
şimdi resimleri atcam güzellerini ayıklayıp annemlere göndercem
merak etmeyin sizide koyarım
sonra bulaşıkları makineye kaldırcam daha hiç bir şey yapmadım
form çayı demledim içerken dinleneyim dedim
resim işini hallettikten sonra mutfağa girerim sonra yanınıza gelir geçmişe bakarım

Selam kızlar nasılsınız :)

Sabah uyanınca : 1 bardak kefir
Saat 10:00 1 yumurtalı yeşilliksiz kk

Akşam 18:00 1 tabak türlü+yoğurt+salata

Spor yok

Kızlar bugün gittim seminere
Pek memnun kalmadım ama
Slaytları okuyup geçti
Olsun yinede motive oldum
Bişeyde yiyemedim bütün gün hareketlilikten
Az önce tartıldım 1 kilo farketmiş
Akşamda hafif geçirirsem iyi olucak
Buyrun siZede bi resim bnm kızla bu kadar oldu)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Sabah 7.00
kkk

öğle 14.30

4 tane ızgara köfte
1 bardak acılı şalgam
salata

17.00
üç top dondurma (misafirim vardı onu gezdirdim akşam artık bişey yemem diyerekten bu izni kendime verdim.

spor yok bugün dışarıdaydım bi saat yürüyüş yerine geçmiştir

Dondurma yasak diye biliyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…