Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

dun gecede yatmada Karin hareketlerini yaptim . gunde 2 set olmus oldu. sanirim beni ancak o paklayacak.. bacaklarim agrior ama cunku surekli bacak hareketiyle karni calistiriosun. birde korseye dadandim 2 gundur alttan selulit kremi surup karnima ustune yun korse onun ustunede normal korse goguse kadar olandan giyiyorum . bakalim fayda edecekmi .. birde kefiride buldum nihayet. kahvaltida bile ictim. artik 55li rakamlari gormek istiyorum ..cok calismam lazim cokkk

Yani cep telefonuna hangi bilgiler geliyor hatırlamıyorum ..allah korusun ,şifre yada kart numarası ,vs gibi bilgiler gelirmiki :KK50:

Cnm günaydın gece erken uyudum görmedim

Senin kişisel bilginin yazacağını sanmam muhtemelen sipariş bilgin gider ama istersen tekrar bir mail at ya da yarın sabah müşteri hizmetlerini ara değiştir,ben hiç özel bilgi gönderildiğini görmedim ya atıyorum ücret garan.ti bankası kartınızdan çekilmiştir der ya da şu Nolu siparişinizin kargo nosu şudur der ,en çokta şu sayılı siparişiniz alınmıştır teşekkür ederiz der içini ferah tut bence ama bir ara onları

$554750_567252029964982_1047771728_n[1].jpg
.......................

tünaydın Çıtırlarım 24 saat sonra merhaba:KK34:

dün bu saatlerde çıktım mevlüte gidecektim gittim saat 3 e kadar iş telefonları bitmedi,,,mevlütteyken arkadaşım aradı kayınvalidesi vefat etmişti eşi evde olduğu zaman başsağlığına gidecektim bu akşam evde gelirmisin dedi arabayı almadım gelmem zor olur başka zaman dedim otobüsle gel nolacak dedi:KK1: tamam kızımda dershane çıkısı yanıma gelecek engel yok gelirim dedim,,7,30 gibi çıktık 9 gibi oraya gittik otobüs ulus-kızılay derken dolanmadığı yer kalmadı:KK9:...araba yok 2 vesait bahanesi ile 10.30 da kalktık tekrar otobüse binip ilk vesaitten indik hava çok güzel yyürümek iyi ama ayakkabı müsait değil 2. bineceğiz kız telden otobüs saatine baktı 20 dkk var ben beklemeyi sevmeyen bir insanım o zamana kadar eve gideriz yavaş yavaş gidelim dedim,,,,7. cadde Ankara'nın en eski ve meşhur caddesidir gece 3 e kadar hayat vardır her yer cafe insan dolu istiklal caddesi gibi, insan yığınında yürümek o kadar zorki bir adım öne geçebilmek için bir kaç hamle yapmak gerekiyor yola inip ordan hızlanıp tekrar kaldırıma çıkıp bir öne geçe geçe insanları yara yara zor yürüdük,,, eve yakın bir mağaza açıktı ve %30 indirim vardı kızdan müzik dinletisi için siyah bir elbise istemişler gündüz söylemişti bir ara ven.om a bakarız demiştim mağazayı açık görünce girdik onu dene bunu dene derken 3 tişört o beğendi bende 3 pantolon beğendim 2 si göbekten kapanmadı :KK4: bir pantolon likralıydı göbekten oldu :KK52::KK52: mürdüm rengi tayt tarzı bacaklar iyice zayıfladığı için güzel oldu bide benim bacaklarım normalde de zayıf ve düzgündür:nazar: yakıştı ( en sevdiğim yerim onlar o çirkin göbekte gitse iyi olacak ama nerde) işe giyemem başka zamanlarda giyerim......

eve gelene kadar yarım oldu ,,,,ibadetleri yaptım bir iki iş derken 2 oldu pc kızdaydı iş yaptığım için telden de girmedim.....kız her gittiği yerde yiye yiye mide fesatına uğradı gece 4-5 arası uyku molası verdirdi bana anne kusmam lazım ne yapmalıyım bi türlü kusamıyor ben kusturmak için kötü şeyler anlatıyorum:KK52::KK52::KK52: arada bir öğğğ öğğğ kusma takliti yapıyorum yok offf yeter ye ye acısı bana kaç gündür uykusuzum bugünde bunu çıkardın dedim uyudum aradan 2 sat geçti alarm çaldı kızı kaldırmaya gittim odasında yok salona kovayı almış elinde pc uyumamış bişeyde yemeyecekmiş yattım tekrar tam uyudum tekrar uyandırdı benim akşam aldığım pantolonu giymiş likralı bana göbeği tam olunca basen ve bacak bol oluyor, onun basenler geniş o boşluğu dolduruyor üstünede yeni tişörtü giymiş olmuşmu diye soruyor olmuş olmuş dedim tekrar döndüm uyudum ...gavur eziyeti derler buna ben onlara kıyıp uyandıramam sessiz iş yaparım onlar herşeyde beni uyandırıyorlar offfff offf hafta sonu uykumunda içine yaptılar.....

dun gecede yatmada Karin hareketlerini yaptim . gunde 2 set olmus oldu. sanirim beni ancak o paklayacak.. bacaklarim agrior ama cunku surekli bacak hareketiyle karni calistiriosun. birde korseye dadandim 2 gundur alttan selulit kremi surup karnima ustune yun korse onun ustunede normal korse goguse kadar olandan giyiyorum . bakalim fayda edecekmi .. birde kefiride buldum nihayet. kahvaltida bile ictim. artik 55li rakamlari gormek istiyorum ..cok calismam lazim cokkk

oooo:nazar:,,,,2 tane korse yetmez bi tane daha giyseydin:KK1::KK1::KK1:

ıstesen de bozulmuyor artık.. reset atmıssın bı kere kafaya.. alayı gelse bozulmuyor.. bozarsam zehırlenırmısım gıbı dusunuyorum.. olmuyor.. ben de karatayı bozmak demek.. bıtter cıkolata yemek demek o da ıkı lokma.. ya da kayısının ıcıne kaymak koymak demek.. baska nasıl bozulur bılmıyorum bıle.. cok nadırdır.. cok elzemdır bozdugum.. o da bır lokmadır yasak olan seylerden yeme.. gecenlerde sutlac yedım.. ıkı lokma mesela.. ustunde bol fındık vardı.. o da tatlı kasıgı ıle.. yanı bundan sonra bozulursa boyle bozulur herhal.. kırılma noktası kalmadı bende de.bır de yemek yıyerek mutlu olma arzusu bıttı.. hatta yemek yeme ıstedıg bıttı.. zorunluluk gıbı yıyorum..
aynen canım ...bu arada kaymak yemek serbest onu kaçamak olarak düşünme...
Cok iyi yapmıssınız hayırlısı olsun.bende karataycıyım ve sizleri 2 hafta dır takipteyim diğer sayfadan aranıza katılmak istiyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
merhaba bir görünüp bir kayboldunuz geçen hafta geç bildirim yaptınız

o zaman bundan sonra bizimlesinizzzzz...:KK1: tekrar hoşgeldiniz :KK71:

hem evde hem iste nonstop calisma ablacim ya..yoruldum walla okurken

3 e kadar sürdü işler, işim bitti mevlüt başladı....çoğu yer tatil olduğu için tel den alarmlar kurdum pazartesi sabah erkenden gidip halledeceğim,,,,5 aydır bu hallerim iş olmayan hallerim ben günde 18-20 saat çalışmaya alışkın olduğum için bunlar bana iş yapmıyormuşum gibi geliyor:KK52:

slm kızlar ben geldim ama bitmiş bir haldeyim
dünden beri doğru düzgün oturmadım
sabaha karşı 5 te yattım sabah 10da kalktım tam işlerimi hallettim giyinmeye girdim misafirler geldi
ucu ucuna yetişti yani :KK66:
şimdi resimleri atcam güzellerini ayıklayıp annemlere göndercem
merak etmeyin sizide koyarım :KK1::KK1::KK1:
sonra bulaşıkları makineye kaldırcam daha hiç bir şey yapmadım
form çayı demledim içerken dinleneyim dedim
resim işini hallettikten sonra mutfağa girerim sonra yanınıza gelir geçmişe bakarım:KK34::KK34:
darısı yaşına az kaldı zaten sana bir iş daha çıkacak ama güzel iş unlar,,,,biraz önce face den bakarken gördüm resimlerini sonra da burada:KK9: herşey harika olmuş canım,,,sende harikasın çok şıksın :nazar:.....
Kızlar bugün gittim seminere
Pek memnun kalmadım ama
Slaytları okuyup geçti
Olsun yinede motive oldum
Bişeyde yiyemedim bütün gün hareketlilikten
Az önce tartıldım 1 kilo farketmiş
Akşamda hafif geçirirsem iyi olucak
Buyrun siZede bi resim bnm kızla bu kadar oldu:KK66:)

Eki Görüntüle 1098875

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
hocayı görmen bile işe yaramış 1 kg gitmiş:KK52::KK52:
Sabah 7.00
kkk

öğle 14.30

4 tane ızgara köfte
1 bardak acılı şalgam
salata

17.00
üç top dondurma (misafirim vardı onu gezdirdim akşam artık bişey yemem diyerekten bu izni kendime verdim.:KK17:

spor yok bugün dışarıdaydım bi saat yürüyüş yerine geçmiştir:KK34:
başak çığım bu dondurma için :KK57:

Hepinize simdiden keyifli pazarlar. :KK16:

Bugunki menum

Sabah

Kiymali yumurta ( 2 yum ve bir kirmizi biberle )
Bir bardak tarcinli sut
Findik, ceviz

Ara
Yesil cay

Aksam

Tavuk sote ( icinde havuc ve soya sos vardi cis biliyorum :KK20: )
Salata ( salatanin icinde de misir vardi, cogunu ayikladim ama bir iki kacti )
2-3 catal ezme

Yesil cay
Siyah cay
canım yerken içinden havuçları seçiyoruz....
Hala depresyonda gibiyim :KK43: hiç bişiy yapasım gelmiyor ...ama diyete devam ,bildirim yapamadım ..2gün hastanelerdeydim ,git gel falan derken bunaldım ,bebek tedavisi için az buçuk başladık bakalım ,aşılama olur herhalde ilkonce bnde bilmiyorum ...
Bu arada dün alışverişede gittik hastaneden çıkışta ,birsürü kıyafet aldım :KK66:hepsi bir beden düşük :KK66:
Hatta bazısı dar aldımki içine gireyim :KK66:

Bu günkü menum
Sabah ;kkk
Akşam ;1,5lahmacun ,ezme ,ayran (saat5te yedim )
Spor;40dk yuruyuş (bol yokuşlu )
bunlar güzel deprasyonlar inşallah tedavi fayda verir tez zamanda hamile kalırsın
bu ayki hamilemiz kim olacak bakalım her ay bir hamilemiz oluyor
İyi geceler uyuyan karataycı güzeller...
yeni geldik sayılır..

Oğlumun öksürüğü tavan yaptı..İnşallah hava almasına gerek kalmadan atlatırız. evde ki fısfısımızdan kullandım..Şu an uyuyor gidip gelip dinliyorum pek rahat değil sanki hafif hırıltıda var...

Bugün yediklerim..
Kayınvaldem yemek dışında görümcemin ve kızlarının isteğiyle kıymalı ve ıspanaklı pidede yaptırmış..biz oraya vardığımzda fırına almaya gidildi...
Yarım ıspanaklı yarım kıymalı pide yedim=1 pide :KK66:) Salata,turşu 2 çatal taze fasulye...Sonra 5 erik 2 kiraz yedim..Sonraa :KK1: 2 minicik ısırık fındıklı pestil dişledim kahvenin yanına..Bu kadar..:KK9:

afiyet olsun canım ama bunu es geçemeyeceğim bu pide için :KK57:

tünaydın Çıtırlarım 24 saat sonra merhaba:KK34:

dün bu saatlerde çıktım mevlüte gidecektim gittim saat 3 e kadar iş telefonları bitmedi,,,mevlütteyken arkadaşım aradı kayınvalidesi vefat etmişti eşi evde olduğu zaman başsağlığına gidecektim bu akşam evde gelirmisin dedi arabayı almadım gelmem zor olur başka zaman dedim otobüsle gel nolacak dedi:KK1: tamam kızımda dershane çıkısı yanıma gelecek engel yok gelirim dedim,,7,30 gibi çıktık 9 gibi oraya gittik otobüs ulus-kızılay derken dolanmadığı yer kalmadı:KK9:...araba yok 2 vesait bahanesi ile 10.30 da kalktık tekrar otobüse binip ilk vesaitten indik hava çok güzel yyürümek iyi ama ayakkabı müsait değil 2. bineceğiz kız telden otobüs saatine baktı 20 dkk var ben beklemeyi sevmeyen bir insanım o zamana kadar eve gideriz yavaş yavaş gidelim dedim,,,,7. cadde Ankara'nın en eski ve meşhur caddesidir gece 3 e kadar hayat vardır her yer cafe insan dolu istiklal caddesi gibi, insan yığınında yürümek o kadar zorki bir adım öne geçebilmek için bir kaç hamle yapmak gerekiyor yola inip ordan hızlanıp tekrar kaldırıma çıkıp bir öne geçe geçe insanları yara yara zor yürüdük,,, eve yakın bir mağaza açıktı ve %30 indirim vardı kızdan müzik dinletisi için siyah bir elbise istemişler gündüz söylemişti bir ara ven.om a bakarız demiştim mağazayı açık görünce girdik onu dene bunu dene derken 3 tişört o beğendi bende 3 pantolon beğendim 2 si göbekten kapanmadı :KK4: bir pantolon likralıydı göbekten oldu :KK52::KK52: mürdüm rengi tayt tarzı bacaklar iyice zayıfladığı için güzel oldu bide benim bacaklarım normalde de zayıf ve düzgündür:nazar: yakıştı ( en sevdiğim yerim onlar o çirkin göbekte gitse iyi olacak ama nerde) işe giyemem başka zamanlarda giyerim......

eve gelene kadar yarım oldu ,,,,ibadetleri yaptım bir iki iş derken 2 oldu pc kızdaydı iş yaptığım için telden de girmedim.....kız her gittiği yerde yiye yiye mide fesatına uğradı gece 4-5 arası uyku molası verdirdi bana anne kusmam lazım ne yapmalıyım bi türlü kusamıyor ben kusturmak için kötü şeyler anlatıyorum:KK52::KK52::KK52: arada bir öğğğ öğğğ kusma takliti yapıyorum yok offf yeter ye ye acısı bana kaç gündür uykusuzum bugünde bunu çıkardın dedim uyudum aradan 2 sat geçti alarm çaldı kızı kaldırmaya gittim odasında yok salona kovayı almış elinde pc uyumamış bişeyde yemeyecekmiş yattım tekrar tam uyudum tekrar uyandırdı benim akşam aldığım pantolonu giymiş likralı bana göbeği tam olunca basen ve bacak bol oluyor, onun basenler geniş o boşluğu dolduruyor üstünede yeni tişörtü giymiş olmuşmu diye soruyor olmuş olmuş dedim tekrar döndüm uyudum ...gavur eziyeti derler buna ben onlara kıyıp uyandıramam sessiz iş yaparım onlar herşeyde beni uyandırıyorlar offfff offf hafta sonu uykumunda içine yaptılar.....

Gul abla walla senin gun ozetlerini okurken ben yoruluyorum, maasallah sana ne kadar hareketlisin. Hic yaslanmayacaksin sen, hep citir kalacaksin :nazar:
:KK16:

Gul abla walla senin gun ozetlerini okurken ben yoruluyorum, maasallah sana ne kadar hareketlisin. Hic yaslanmayacaksin sen, hep citir kalacaksin :nazar:
:KK16:

:KK52::KK52::KK52:inşallah

bunlar otur kalklı işler olduğu için beni yormuyor ben ne koşturmacalar yaptığım için bunlar bana dinlenme gibi geliyor:KK34:...
sadece zaman yetmiyor onun için sıkıntı yapıyorum dün gitti kaldı bugün sütçü geldi sütleri kaynamaya koydum şimdi motor takıp işleri yetiştirmem lazım gece 1 e kadar bitmiyor aarada 10 dkk mola verince hemen burayı açıyorum tekrar işe devam derken gün bitti...
bekle haftaya hafta sonu olsun kalan işler yapılsın derken o hafta başka işler çıkar yine zamanla yarışmaca .....

slm kızlar
kahvaltıdan sonra anca ortalık topladım oturdum
daha süpürge tutcam ama kızım uyuduğu için yapamıyorum
inşallah iyisinizdir :KK16::KK16:

Hersey cok hos. Hayirli olsun.

Herşey cok hos hayırlı olsun cnm

darısı yaşına az kaldı zaten sana bir iş daha çıkacak ama güzel iş unlar,,,,biraz önce face den bakarken gördüm resimlerini sonra da burada:KK9: herşey harika olmuş canım,,,sende harikasın çok şıksın :nazar:.....

hayirli ugurlu olsun hersey cok guzel gorunuyor. Nacizane uyarim seker hamuru helal degil. cunku jelatinden yapiliyor jelatinde domuzdan. ben kendimde bir zamanlar seker hamurundan pastalar yapiodum ama ogrendikten sonar biraktim. umarim yanlis anlamazsiniz . sigir jelatininden yaptigini soyleyen birkac firma varmis duyduguma gore ama artik kimseye guvenmiyorum

hepinize çok teşekkür ederim.
babymomcum jelatin olayını bilmiyordum. ben şeker hamurunu maşmelovla evde kendim yaptım ondada olur mu ki?

Merhaba.
1 sene kadar Dukan diyetiyle yaklaşık 20 kg vermiştim ve 52. Yurtdışı görev nedeniyle 1,5 ay Çin'de kaldım. Maalesef bulunduğum bölge çok fakir bir bölgeydi her türlü haşeratın yenildiği yerlerdendi. Bu sebeple kahvaltı yapmayıp, öğlen KFC'de 1 porsiyon patates kızartmasını hamburger ekmeği arasına koyup yedim. Akşam da otelin restaurantından vejateryan pizza yedim. 1,5 ayda verdiğim 20 kg yi aynen aldım. Yurda döndükten sonra da yaklaşık 2 kg aldım.

20 gün önce yeniden Dukan diyeti yaptım. Fakat bilen bilir, Dukan 2. seferde ilki gibi etkili olmuyor. 20 günlük süreçte 3 kg verdim. (Diyeti ilk uyguladığımda aynı süreçte 7kg vermiştim.

Annemin baskısı, erkek arkadaşımın isteğiyle beslenme şeklimi komple düzene koyma kararı aldım. Çok sevdiğim arkadaşım babymom'ın yönlendirmesiyle de Karatay'a bugün itibariyle başladım.

Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg:69,7
Geçen hafta:
Bu hafta
Fark:
Toplam fark:
Beden: 38
Spor: yürüyüş (Min. 5 km)
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi:

Bugün yediklerim:

Sabah 10'da Karatay Kahvaltısı (KKK yazılıyor sanırım)
5 adet yeşil erik

16:00'da bol yeşillikli salata + domates çorbası. Çorbayı kitaptaki tarife göre yaptım, unsuz yani.

Danışmak istediğim husus şu:
Çalıştığım ofiste Çin ile yatıp Çin ile kalktığım için yemek saatim standard değil. 12:00 ile 13:30 arasında değişiyor.

1- Sabah 7 De kahvaltı yaptıktan sonra 12:00'de yemek yesem 5 saat yeterli bir süre olur mu?

2- Mesaim 17:00'de bitiyor. Masayı toparlama vs derken 17:20 gibi ofisten çıkıyorum ve 17:45 gibi eve varıyorum.

Ofisteki aşçımız yemekleri temiz ve taze sebzelerle yapıyor. Patron tayfası da bizimle birlikte aynı yemekleri yediği için :KK1:
Fakat tuz konusunda elinin ayarı yok. Bazı yemeklere de direk et yağı koyuyor. Bu sebeple ben öğlen yemeğini ara öğün olarak yapsam, akşam 18:00'de evde kendi yemeğimi yapsam nasıl olur? Ya da kahvaltımı ofiste 08:30 gibi yapıp, ara öğün ile öğleni atlatıp, akşam yesem?

3- Yalnız yaşıyorum. Fakat yoğun iş tempomdan dolayı her gün yemek yapmak zor geliyor. Bunun yerine yaptığım yemeği 2 günlük yapıp, 2 gün aynı yemeği yesem olur mu?

4- Ara öğünde yiyebileceğim gün kurusu, fındık, ceviz içi, fıstık ne kadar olmalı? Bunun yanına mevsim sebzesi de ekleyebilirim.

5- Yoğurdumu ilk etapta kendim yapamayacağım. Bunun için ne tavsiye edersiniz?

Esasında sormak istediğim epey soru var ama ilk günden başınızı şişirmek istemiyorum. :KK5:

Yani cep telefonuna hangi bilgiler geliyor hatırlamıyorum ..allah korusun ,şifre yada kart numarası ,vs gibi bilgiler gelirmiki :KK50:

Sipariş nosuda gitmiyor. Mail olarak geliyor sadece. Morhipo gibi alışveriş sitelerinde sadece kargonuz verilmiştir mesajı gelir, kart vs... bilgiler kesinlikle telefona gelmez.

Sabah 11.00
kkk + 1 elma

saat17.00
3 tane yenidünya

saat 19.00
bir kase yoğurt
bi porsiyon taze fasulye
salata

2 lt limonlu su

Merhaba.
1 sene kadar Dukan diyetiyle yaklaşık 20 kg vermiştim ve 52. Yurtdışı görev nedeniyle 1,5 ay Çin'de kaldım. Maalesef bulunduğum bölge çok fakir bir bölgeydi her türlü haşeratın yenildiği yerlerdendi. Bu sebeple kahvaltı yapmayıp, öğlen KFC'de 1 porsiyon patates kızartmasını hamburger ekmeği arasına koyup yedim. Akşam da otelin restaurantından vejateryan pizza yedim. 1,5 ayda verdiğim 20 kg yi aynen aldım. Yurda döndükten sonra da yaklaşık 2 kg aldım.

20 gün önce yeniden Dukan diyeti yaptım. Fakat bilen bilir, Dukan 2. seferde ilki gibi etkili olmuyor. 20 günlük süreçte 3 kg verdim. (Diyeti ilk uyguladığımda aynı süreçte 7kg vermiştim.

Annemin baskısı, erkek arkadaşımın isteğiyle beslenme şeklimi komple düzene koyma kararı aldım. Çok sevdiğim arkadaşım babymom'ın yönlendirmesiyle de Karatay'a bugün itibariyle başladım.

Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg:69,7
Geçen hafta:
Bu hafta
Fark:
Toplam fark:
Beden: 38
Spor: yürüyüş (Min. 5 km)
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi:

Bugün yediklerim:

Sabah 10'da Karatay Kahvaltısı (KKK yazılıyor sanırım)
5 adet yeşil erik

16:00'da bol yeşillikli salata + domates çorbası. Çorbayı kitaptaki tarife göre yaptım, unsuz yani.

Danışmak istediğim husus şu:
Çalıştığım ofiste Çin ile yatıp Çin ile kalktığım için yemek saatim standard değil. 12:00 ile 13:30 arasında değişiyor.

1- Sabah 7 De kahvaltı yaptıktan sonra 12:00'de yemek yesem 5 saat yeterli bir süre olur mu?

2- Mesaim 17:00'de bitiyor. Masayı toparlama vs derken 17:20 gibi ofisten çıkıyorum ve 17:45 gibi eve varıyorum.

Ofisteki aşçımız yemekleri temiz ve taze sebzelerle yapıyor. Patron tayfası da bizimle birlikte aynı yemekleri yediği için :KK1:
Fakat tuz konusunda elinin ayarı yok. Bazı yemeklere de direk et yağı koyuyor. Bu sebeple ben öğlen yemeğini ara öğün olarak yapsam, akşam 18:00'de evde kendi yemeğimi yapsam nasıl olur? Ya da kahvaltımı ofiste 08:30 gibi yapıp, ara öğün ile öğleni atlatıp, akşam yesem?

3- Yalnız yaşıyorum. Fakat yoğun iş tempomdan dolayı her gün yemek yapmak zor geliyor. Bunun yerine yaptığım yemeği 2 günlük yapıp, 2 gün aynı yemeği yesem olur mu?

4- Ara öğünde yiyebileceğim gün kurusu, fındık, ceviz içi, fıstık ne kadar olmalı? Bunun yanına mevsim sebzesi de ekleyebilirim.

5- Yoğurdumu ilk etapta kendim yapamayacağım. Bunun için ne tavsiye edersiniz?

Esasında sormak istediğim epey soru var ama ilk günden başınızı şişirmek istemiyorum. :KK5:

Hosgeldin :KK71: bende yeniyim, oncelikle karatayin kitabini edinip okudum. Sende internetten ucretsiz indirebilirsin. Bence okumak sart,
Neyin niye yasak oldugu arastirmalariyla yazilmis. Aklinda diyetin mantigi otursun once. Sonrasinda gul abla ve diger arkadaslar yanlislarimizi ve sorularimizi cevapliyorlar.

Son düzenleme:
aynen canım ...bu arada kaymak yemek serbest onu kaçamak olarak düşünme...

merhaba bir görünüp bir kayboldunuz geçen hafta geç bildirim yaptınız

o zaman bundan sonra bizimlesinizzzzz...:KK1: tekrar hoşgeldiniz :KK71:

Cok tesekkur ederim evet artık aranızdayım ve sizinleyimmm. Hoşbuldum :)

Regl oldum, dunyalari yiyesim var. :KK14:

Sabah
1 yum
Salatalik
Domtis
Tarcinli sut

Aksam
1 lahmacun
Ayran

Su, siyah cay,
Yesil cay

Dondurma mi yedim acaba bi ara :KK17:
Walla tavayi en agirindan alayim döküm olsun. Hakettim.:KK14:

Regl oldum, dunyalari yiyesim var. :KK14:

Sabah
1 yum
Salatalik
Domtis
Tarcinli sut

Aksam
1 lahmacun
Ayran

Su, siyah cay,
Yesil cay

Dondurma mi yedim acaba bi ara :KK17:
Walla tavayi en agirindan alayim döküm olsun. Hakettim.:KK14:

Aranızda yeniyim ama gizliden gizliye sizi de takipteydim.güzel bilgi ve paylaşımlarınızla umarım sağlıklı bi kiloya ulaşırım.

Sabah uyanınca oda sıcaklığında büyük bir bardak su

Sabah 5 te Spor en az 5km tempolu yürüyüş

10da safran çayı

12 de kahvaltı kkk (kuruyemiş ve kayısısız unutmuşum aklıma da hiç gelmedi)

Arada yeşil cay

16.30 akşam yemeği balık ızgara ve salata küçük bir dilim helva

2,5 litre su

20 de 2 çatal kek ( kızların artanları kıyadım atmaya)

23 te uymadan sirkeli su sonra uyku

Varsa Yanışlarımı bekliyorum kızlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X