Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

hoş bulduk hepinize sevgiler

B12 800mg demir 80 lerde olmasi lazim degerlerin.. siz doktorlarin dediklerine bakmayin.. canan hoca anca bu degerlere gelince ilikleri dolar diyor.. doktora gore degerleriniz nedir.. mesela benim demir 10 larda.. b12 300 lerde normal dediler kapatti konuyu.. ama ben ilac kullaniuorum.. bayaqi zamanda kullanacagim canan hocanin dedigi degerlere gelene kadar.. demir ilacini alirken yaninda c vitamini icin.. emilimi tamamlanir.

Sonayim.. tebrikler yavru.. bana yetisirsin sen harika gidiyorsun.. masallah.

kızlaar teşekkür ederim hep destek tam destek valla hepiniz sayesinde gidiyor.normalde ben canım sıkkınken yemeklere saldırırdım şuan yapmıyorum şükür ödül olarakta geri dönüyor:)
evrimciğim zaten benim ideal kilom senin şuanki kilon birzamanlar öyleydim inşallah yine olurum diye mutlu oluyorum

fmgenc bekliyorum resımlerını..bir severim kı kılo için yapılan öncesi sonrası resımlerını..
bu arada beyin zayıflayan kişileri gördüğünde bende böyle olucam dersek vücuda zayıflama sinyali gönderiyormuş..yanı organları zayıflamaya yöneltiyor...motivasyon dediğimiz olayı beyincesi..resme bak böyle olmak istiyorum de

evrimkuzeycim pc gelince ben bir daha koyarım resımleri.. klasik ; kilolu vatandaş zayıflamış gülerken resimleri

Yerimmm ben seni yaa nanim benim.

Olursun.. neden olmayasin.. nasil guzel gidiyorsun baksana..

cogu seyımız uyuyor👏👏👏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Insallah verme hizim benzemesin arkadasim.. gram gram.. dirhem dirhem..

Daha iyi canim arkadasim.. sordugun icin tesekkur ederim.. ama annesi grip oldu simdide.. imdattttt diye bagirasim var

Canımm yaa geçmiş olsun çok zaten eve bi girdimi hastalık ille herkesi yoklar.. senin de bünye zayıf.düştü demek ki uykusuzluk cansıkıntısı ilk fırsatta hortladı hemen hastalık.. neyse ki kuzu iyileşmiş sen hertürlü kendine bakarsın da çocuklar hasta oldu mu kötü oluyorlar..

Beyaz cayi cok sevdim ben ya... hele ki icinde kafein de azmis ya.. degmeyin keyfime a dostlar.

bende çok sevıyorum beyaz çayı özellıkle portakal çiceklısını...ama gül ablama sözüm var bır dahakine aktardan açık alıp demleme usulü yapıcam..metabolızmayıda hızlandırıcı içimide güzel... İnşallah kılo verme hızını artırır evrimkuzeycim..

gezginci anne doğuma kadar geziler dolmuş
yağmur güzel bencede o da senin hayat kaynağın olacağı için
inşallah yarın iyi sonuçlar alırsın canım bebişimiz iyidir
kg na göre buda iyi
hem bulgur hem gece yemek yediğin için kg farkı olmuştur
merhaba aramıza hoşgeldiniz
her bünye bir olmadıgı ıcın kg verımıde farklı oluyor,,,kaçamak yapmıyorsunuz dur ama ince noktalar var onları bilmiyor olabilirsiniz benim 1 sene olacak yeni yeni öğrendiğimiz şeyler oluyor herşey kitapta yazmıyor,,sağlıklı yaşıyoruz da okan beyler hocaya aklına takılanları soruyor bizlerde onlardan öğreniyoruz
öglen menum:
domates corbası cacık
brokolı ve karnıbahar ve ızgara gogus
roka
yanlıslarım varsa uyarırsanız sevınırım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çorbada un yoksa menün iyi

Gercekten bende çok severim öncesi sonrası halleri.. dediğin gibi motive oluyor insan

Rumuz:gul_0663
Başlangıç tarihi:06/05/2013
Başlangıç kg:79.2
Geçen hafta: 65.500
Bu hafta: 66.100
Fark:+600
Toplam fark:12,500
Beden:42
Spor: haftada 3 gün 2 saate yakın yürüyüş
Boy:1.58
Hedef:ilk hedef 65 kg...ikinci 60 kg
Yüzdesi:%+0,91
bu hafta tebdilim şaştı...yürüyüş fazla yapamadım,,,2 gündür de oruç tutunca 8 e doğru yemek yedim

Son düzenleme:

Gercekten bende çok severim öncesi sonrası halleri.. dediğin gibi motive oluyor insan

tuttuğumuz orucun eseri bencede ablacım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…