Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

rumuz : teoson
başlangıç tarihi: 3 şubat 2014
başlangıç kilo : 87
geçen haftaki kilo:79
şu anki kilo : 77.9
fark:-1.100 gr
toplam fark : 9.100 gr
boy : 1.68
ilk hedef : 75
ikinci hedef : 60-65
spor :2 gün yürüyüş 1 gün tuğba özayla jimnastik:KK1:
%si: 1.39

ilk hedefe az kaldı :KK1:
:KK9::KK9::KK9::nazar:
bunlar önceleri sonlaraları..

harikasın canım...

öncesinde teyzeler gibi duruyorsun kg insanı nasıl yaşlı gösteriyor,,,,

şimdi ise çıtırlaşmaya başlamış bir fıstık gibisin:nazar::nazar::nazar:

yürüyüşe hazırlanıyordum yalan oldu offff dünde yapamamıştım ya...........

bakan beyle ilgili bilgiler yetiştirmem lazım

kedicik bildirimi sonra yaparım canım

merhabalar
ben kulube yeni üye oldum önceleri sadece yorumları okurdum
ben 22 gündür karatay diyeti yapıyorum hiç kaçamak yapmadım haftada en az 3 gün 40 dakika yürüyorum ,d vit b12 demir düzeylerim normal çıktı ancak 22 günde sadece 2,5 kilo verdim bana ne önerileriniz olur acaba

öglen menum:
domates corbası cacık
brokolı ve karnıbahar ve ızgara gogus
roka
yanlıslarım varsa uyarırsanız sevınırım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

rumuz : teoson
başlangıç tarihi: 3 şubat 2014
başlangıç kilo : 87
geçen haftaki kilo:79
şu anki kilo : 77.9
fark:-1.100 gr
toplam fark : 9.100 gr
boy : 1.68
ilk hedef : 75
ikinci hedef : 60-65
spor :2 gün yürüyüş 1 gün tuğba özayla jimnastik:KK1:
%si: 1.39

ilk hedefe az kaldı :KK1:
Maşallah canım ne güzel gidiyor :KK9::KK9:

Selam Hatunlar :KK66:
Bendeniz kepekli.
Salidan beri Karataya basladim.Sizi gizli gizli okudum :)
Sadede gelince 89 kiloyum 30 yasindayim 175 boyum var.Birde 3 yasinda bir prensesim :KK66:
Artik yazarim bende.haftaya da bildirim insallh

Hosgeldin
bunlar önceleri sonlaraları..

Oooooo tebrikler, cok guzel gorunuyosun.

merhabalar
ben kulube yeni üye oldum önceleri sadece yorumları okurdum
ben 22 gündür karatay diyeti yapıyorum hiç kaçamak yapmadım haftada en az 3 gün 40 dakika yürüyorum ,d vit b12 demir düzeylerim normal çıktı ancak 22 günde sadece 2,5 kilo verdim bana ne önerileriniz olur acaba

Hosgeldin.

Sabah KKK
Aksam balik, salata, salgam suyu, iki lokma bol findikli sutlac (tadina baktim,esim o kadar israr etti ki.. adam ikitane yedi :) )

Bayanlar hepinize hayirli cumalar, :KK16::KK16:

Kilo veren arkadaslar, tebriklerrr :KK9::KK9:

Son düzenleme:
benim bu her haftaki iniş çıkışlarım nedendir bayanlar sizce, durdu sanki kilo vermem ve hepte 4 5 kilo verince bi durma dönemine geçiyorum napsam acaba

evet canım gitsin birdaha gelmesin.insanlar farketmeye başladı hoşuma gidiyor tepkiler daha bir hırslanıyorum

İnsanın verdikçe veresi geliyor... tepkilerde güzel olunca :KK52: ama şimdi benimkiler yeta daha fazla verme demeye başladılar kkayınbabam filan, her gördüğünde yeter artık diyor verme daha fazla rengin attı hasta olucan diyor Allahtan kayınvalidem destekçi de kutarıyor beni.. geçen geçen gün kaynımın düğünündeki halime bakmış baya zayıfladın kızım o zaman çok tdmbikmişsin diyor:KK52::KK52: bi koyabilsem şuraya o fotoları :KK52::KK52:

benim bu her haftaki iniş çıkışlarım nedendir bayanlar sizce, durdu sanki kilo vermem ve hepte 4 5 kilo verince bi durma dönemine geçiyorum napsam acaba
Sakın pes etme devam et bendede oydu duraklama dönemi bi ara 62 de takıldım kaldım.. bi aşağısı bi yukarısı ama son haftalarda gitmeye başladı tekrar.. ğül ablam çok çekti bundan o da sporunu artırdı:KK34: bi süre dursada nihayetinde gidiyor :KK34:

X