Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

B12 800mg demir 80 lerde olmasi lazim degerlerin.. siz doktorlarin dediklerine bakmayin.. canan hoca anca bu degerlere gelince ilikleri dolar diyor.. doktora gore degerleriniz nedir.. mesela benim demir 10 larda.. b12 300 lerde normal dediler kapatti konuyu.. ama ben ilac kullaniuorum.. bayaqi zamanda kullanacagim canan hocanin dedigi degerlere gelene kadar.. demir ilacini alirken yaninda c vitamini icin.. emilimi tamamlanir.
demir 96 b12 260 çıktı.bu arada cevap için teşekkürler

Rumuz:Evrimkuzey

Başlangıç kg:64.5
Geçen hafta:62.9
Bu hafta:62.7
Fark:-200
Beden:38
Spor:yok
Boy:1.65
Hedef:57
Yüzdesi:kedisel :)
:KK9::KK9::KK9: haftalardır gördüğün en güzel rakam....haftaya inşallah daha iyi olur canım
kedi seni tırmalayacak ama her hafta kedisel kedisel :KK52::KK52::KK52:
benim bu her haftaki iniş çıkışlarım nedendir bayanlar sizce, durdu sanki kilo vermem ve hepte 4 5 kilo verince bi durma dönemine geçiyorum napsam acaba
topikte bir arkadaşımız var hafta sonları ekmek yiyor sonra benim kg neden gitmiyor diye soruyor tanıyormusun sen onu:KK34:
Daha iyi canim arkadasim.. sordugun icin tesekkur ederim.. ama annesi grip oldu simdide.. imdattttt diye bagirasim var :KK9:
geçmiş olsun canımmm...offf ya oğlan iyileşti sen hasta oldun
evrimkuzeycim pc gelince ben bir daha koyarım resımleri.. klasik ; kilolu vatandaş zayıflamış gülerken resimleri :KK52::KK52:

:KK9:

ya bişey daha sorabilirmiyıim
toplam kilo daha az olunca önerilen gıdalar kullanılmalı ancak miktar olarak daha az olmalı yoksa yine bir porsiyon düşük glisemik indeksli gıda yesek oluyormu:KK28:

ya şimdi internette bir yazı okudum 1200 kaloriyi geçmeyin diyor ama canan kataya kahvaltı tabağı tek başına 550-600 kalori
hangisi doğru

ya şimdi internette bir yazı okudum 1200 kaloriyi geçmeyin diyor ama canan kataya kahvaltı tabağı tek başına 550-600 kalori
hangisi doğru

Merhaba, Karatayda kalori hesabı yok, Karatay kendisi de söylüyor bunu. O yüzden bu konuda birşey söyleyemeyeğim. Burada kimse kalori hesabı yapmıyor ama kilo veriyor. Karatay kahvaltısı metabolizmayı %30 (yanılmıyorsam) hızlandırıyor. Eğer Karatayda, kalori hesabı olsaydı ben kesinlikle karatay yapmazdım. :KK9:

Merhaba, Karatayda kalori hesabı yok, Karatay kendisi de söylüyor bunu. O yüzden bu konuda birşey söyleyemeyeğim. Burada kimse kalori hesabı yapmıyor ama kilo veriyor. Karatay kahvaltısı metabolizmayı %30 (yanılmıyorsam) hızlandırıyor. Eğer Karatayda, kalori hesabı olsaydı ben kesinlikle karatay yapmazdım. :KK9:
anladım çok teşekkür ederim

ya bişey daha sorabilirmiyıim
toplam kilo daha az olunca önerilen gıdalar kullanılmalı ancak miktar olarak daha az olmalı yoksa yine bir porsiyon düşük glisemik indeksli gıda yesek oluyormu:KK28:
düşük glisemik indeksli gıdalardan doyana kadar yiyebilirsiniz aç kalmak yok....doyana kadar yazarken birden acıktığımı hissettim yemek çağrışım yaptı yemek saatim geçmiş farketmemişim sabah 9 da yemiştim:KK1::KK1:karatay böyle bişey işte 6,5 saat olmuş acıktığını bile hisetmiyorsun
benim d vitaminim 6 ydı 6 hafta boyyunca her hafta 1 ampul shut yaptım suan 100 geldi.
oooooooo ben 1 senedir uğraşıp duruyorum nasıl böyle olmuş....shut yaptım demişsiniz açarmısınız biraz shut u anlamadım
hangisi doğru

kedi açıklamış canım kalori hesabı yok düşük glisemik indeksli yiyeceklerden doyana kadar var

arkadaşlar birşey sorucam..
iş arkadaşlarından birisi umreden gelmiş hurma dağıttı 2 tane aldım bende..sabah 9da kahvaltı yapmıştım 17:00 gibi yesem glisemik indeksinden sebep sıkıntı oluşturur mu ? :KK55::KK55:

arkadaşlar birşey sorucam..
iş arkadaşlarından birisi umreden gelmiş hurma dağıttı 2 tane aldım bende..sabah 9da kahvaltı yapmıştım 17:00 gibi yesem glisemik indeksinden sebep sıkıntı oluşturur mu ? :KK55::KK55:

Glisemik indeksi yüksek ama ye ben izin veriyorum. :KK9::KK9: Kahvaltıda ye ama, akşam yeme yoksa löp löp et olur. :KK30::KK30:

Dün akşam annemin yeşil kahvesini deneyeyim dedim, kusacaktım az kalsın. Ne iğrenç bir tadı var. :KK37: Bu arada annem içmeyi bıraktı, çarpıntı yapmış onda da. Haberiniz olsun, kullanmak isteyenler.

Son düzenleme:
düşük glisemik indeksli gıdalardan doyana kadar yiyebilirsiniz aç kalmak yok....doyana kadar yazarken birden acıktığımı hissettim yemek çağrışım yaptı yemek saatim geçmiş farketmemişim sabah 9 da yemiştim:KK1::KK1:karatay böyle bişey işte 6,5 saat olmuş acıktığını bile hisetmiyorsun

oooooooo ben 1 senedir uğraşıp duruyorum nasıl böyle olmuş....shut yaptım demişsiniz açarmısınız biraz shut u anlamadım

6 HAFTA BOYUNCA HER HAFTA BİR AMPUL D VİT AMPUL Ü İÇİYORSUN YADA SEVSİĞİN CİĞ BİR YİYECEĞİN İÇİNE DÖKÜP DE İÇEBİLİRSİN.BENİM ARKADAŞLARIMIN (DOKTOR ARKADAŞLARIMIN )D VİTAMİNİ EKSİKLİĞİNDE ÖNERDİKLERİ TEDAVİ DOZU VE KULLANIŞI BÖYLE.

Dün akşam annemin yeşil kahvesini deneyeyim dedim, kusacaktım az kalsın. Ne iğrenç bir tadı var. :KK37: Bu arada annem içmeyi bıraktı, çarpıntı yapmış onda da. Haberiniz olsun, kullanmak isteyenler.

bi denemediğin o bide beyaz çay kaldı:KK1::KK1::KK1:kahveyi denedin sıra çayda:KK9:

6 HAFTA BOYUNCA HER HAFTA BİR AMPUL D VİT AMPUL Ü İÇİYORSUN YADA SEVSİĞİN CİĞ BİR YİYECEĞİN İÇİNE DÖKÜP DE İÇEBİLİRSİN.BENİM ARKADAŞLARIMIN (DOKTOR ARKADAŞLARIMIN )D VİTAMİNİ EKSİKLİĞİNDE ÖNERDİKLERİ TEDAVİ DOZU VE KULLANIŞI BÖYLE.

ben 3 ay ayda 1 bir lokma ekmek üstüne döküp yedim doktor ekmek veya şekere kır dedi, sonraki 4 ay iğne oldum,,3 aydır yine kırarak kullanıyorum ama her ay 1 tane,,,,doktor ve eczacı ayda 1 den fazla alma dedi...sen 6 hafta almışsın:44:

Son düzenleme:
X