Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

İnş bişiyi yoktur ..keşke face yada teli falan olsa birimizde ,imsan merak ediyor cidden

Allah kanul etsın abla ,bizde unuttuk ,artık yarın tutucaz eşimlen ,

Galiba biryerden sonra insanların vefasızlığı bunaltıyor ..eskiden bende çok emek verırdım ,ama şuan içimden gelmiyor emekharcamak onlar için ..galiba sevgide sınırlı ,yada zaman mı sınırlı ..bilmiyorumda ,eskisi gibi değilim bnde ,reelde bırıyle arkadaş olmak için bile çaba sarfetmıyorum ,çoook seçici oldum ,ama boyle daha huzurluyum ..
Ayakkabıların hayırlı olsun canım ,topuklu bnm fıtrata ters birde canım topuklu karatay giymeyın diyormuş ..

Afiyet olsun canım ,ben yaz gelince fırında kozkuyorum ..o şelilde mukemmel oluyor

Orucun nasil gecti gul abla, uykusuz zorlandin mi? Yarin bende basliyorum insallah. Bugun sicaktan basim dondu eve gelince, tirstim biraz. Tutabilirim insallah.
Burada turkmen bayanlar genelde o sekil giyiniyor, hergun. Cesit cesit kumaslardan, hatta gece elbiseleri bile ayni model. Her yerde terzi var.
Normal bizim gibi giyinenlerde var ama hos karsilanmiyor.
Geleneklerine cok baglilar, devlet yonetiminden de kaynaklaniyor biraz. O kafalarinda uzayan ortulu sey evli demekmis, bekarlar daha kisasini takiyor.
Icinde plastik kalip var. Biz eylulden beri burdayiz, kismetse agustost gibi donucez.

Biz hanimlar bisi duyunca hemen atliyoz ya diğer caylar bol bol vardı:))canim bende acik alicam bundan sonra beyaz cayi.
Yeşil çayimi çay.ur'un teneke kutusu var ondan aliyorum siyah cay gibi demliyorum güzel oluyor

Canan ablaaaaa bir cagrida ben yapiyorum sana. seni ozledik ve merak ediyoruz bizi habersiz biraktin umarım ters birseyler yoktur

Sagol onemli bilgi.

Arkadaslar bu benim aldigim beyaz cay.
Tadina alistim, simdi yesilden daha cok seviyorum.
Icine bikac karanfilde atiyorum demlerken. Cubuk tarcinda bulursam aticam, cok severim.

Eklentiler

• $DSC_2880.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 40
Sabah
Kkk ama 1 yumurtali

Ara
Beyaz cay

Aksam yemeginden yarim saat once
Yesil elma kefir ( yemeyecektim ama eve gelice basim dondu, yemek yapmamistim daha)

Aksam
Az pirincli dolma 3 adet
Brokoli, yogurt ( yarisini esim yedi )

Ara
Yesil cay

Bugun esimin dogum gunu pastasi tahriklerine karsi direndim ve aldirmadim.
2 hafta sonra onunda dogum gunu var, 11 inde ikimizinkini de kutlariz dedim ikna ettim.
Bugunude kazasiz belasiz kapadik.

Eklentiler

• $DSC_2882.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 32

ben yazmistim buraya

Canim bence yaşanan aci tecrubelerle doğru orantili, insan kirildikca kabuguna cekiliyor yani bende öyle oldu..birazda yaş faktörü diyelim

Bu arada karatay hoca topuga nasıl bi yorumda bulunmuş çok merak ettim. ..eminim sağlık için cok sakincali..Günlük hayatta hiç tercihim değil ama kullanmam gereken ortamlar oluyor malesef

Menümu yazip iyi geceler dileyeyim :)

Sabah kkk ( ilk defa tam)

Ara 1 yeşil elma

Ara yoğurt armut peynir

Yemekten önce az leblebi(midemmmm)

Akşam tarhana çorbası, patlican yemeği yoğurt

uzun zamandir bu kadar başarılı bi menü cikaramamistim !!! :)

Sevgiler kocamanindan...

Merhabalar bugün orucluydum pek bir şey yiyemedim yani o yüzden geç aklima geldi menumu paylaşmak :)

Sahurda kkk birde armut
İftarda levrek ve bol salata (salatayı biraz avartmış bile olabilirim çünkü cok canım çekmişti)
Spor olarak bisiklet bindim iftardan sonra bir saate yakın
Birde 10 gibi aksam 2 fincan yeşil çay

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nihayet islerimi halledip geldim ben yokken neler olmus hemen bakayim kim kacamak yapmis kim spor yapmis:)

Allah kabul etsin, bu hafta duzenli takip edemedim topigimizi ,aklimda kaldığı kadariyla hamileydiniz sanırım. Eğer doğru hatirliyorsam hayirli ve saglikli dogumlar dilerim.. bir de yanlış anlamazsaniz eğer yeşil çay konusundaki fikrimi belirtmek isterim. Doktorum kesinlikle yasaklamisti bana. Ciddi zararlari varmış gebelere bi araştırın isterseniz..her türlü bitki cayini kullanma demişti bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…