Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

bu dünki menüm eve gidince kefir içer,im diye düşündüm 8 i geçiyordu gittiğimde işe dalınca acıkmadığım için içmeyide unuttum

Anladım abla ..bu arada nerde bi sıkıntı var senimi buluyor ne arabanın aküsü vade akü şarzı aynı anda bitmesi ...baya yorulmuşsun ..

öğle yemeğinde 1 tabak bulgurlu kabak yemeği ve 1 kase yoğurt yedim bi de 2 tane kuru incir yedim cnm çekti:26:
10:
afiyet olsun

aaaama incirler yağ olsun kedi ile artık böyle söyleyeceğiz buda incirler için hemde 2 tane yemiş hadi canın çekti bir ye 2. niye
Evetabla yoğurt ..üstune tarçın serptim,bu beni çok tok tutuyor

iyi yapmışsın canım

afiyet olsun

aaaama incirler yağ olsun kedi ile artık böyle söyleyeceğiz buda incirler için hemde 2 tane yemiş hadi canın çekti bir ye 2. niye

iyi yapmışsın canım

Löp löp et olsun. Bende öğlen 1 incir, 2 hurma, kabak ç. 1 saat sonra da 2 çilek, birazcık ananas yedim.

ayyyy Allah korusun ya yagım yeter bana artık yağ olmasın tamam ben kuruyemıs ve yesıllıgı arttırayım

Anladım abla ..bu arada nerde bi sıkıntı var senimi buluyor ne arabanın aküsü vade akü şarzı aynı anda bitmesi ...baya yorulmuşsun ..
ben yorulmayınca rahat edemiyorum galiba
Löp löp et olsun. Bende öğlen 1 incir, 2 hurma, kabak ç. 1 saat sonra da 2 çilek, birazcık ananas yedim.

sana da löp löp et olsun ve göbek yağı olsun kedi cik

oleeeeeyyy hava açtı kostümlerimi değiştirip spor akka larımı giyip eve giderken yolumu uzatıp öğlen yapamadığım yürüyüşümü yapayım

derse başlamadan menümü yazayım dedim :)

menüm:

sabah 1 bardak su

kahvaltı :kkk

öğlen:3 tane biber 1 tane patlıcan üzerine yoğurt

akşam: kurufasulye-1 tane küçük biber dolması-yarım lahmacun

su:2.5+

spor:scquat 130
mekik 60

hamile kalmak isteyenler oğul otunu kullanmalılarmış....İbrahim saraç.oğlu zahi de de söyledi

afiyet olsun pofu cuk

öğle yemeğim sarımsaklı köfte hepsini yemedim yarısını yiyebildim akşama da Ali nazik var :) bol salata eşliğinde

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

Eki Görüntüle 1093254 öğle yemeğim sarımsaklı köfte hepsini yemedim yarısını yiyebildim akşama da Ali nazik var :) bol salata eşliğinde

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."
afiyet olsun canım harika görünüyor...o köfteler minnacık minnacık nasıl yaptın,,,analı-kızlı gibimi
Vau arkadas boyle yiyp zayiflayacagim hic aklima gelmezdibende yiyeyim yahu ac gezmeyeyim

boşa demiyoruz yiyerek zayıflıyoruz diye

afiyet olsun canım harika görünüyor...o köfteler minnacık minnacık nasıl yaptın,,,analı-kızlı gibimi

boşa demiyoruz yiyerek zayıflıyoruz diye

Adanalıyım :) içli köfte yaptığımda artan hamuru sarımsaklı köfte gibi döküp buzluğa atmıştım dediğiniz gibi analı kızlının kızı :)

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…