Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Öğle yemeğim ...........peynır yumurtanın içinde var ,zeytınler zeytın yağı bittiğinden tabakta ..kuruyemişte fıstık yedım

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    83,1 KB · Görüntüleme: 28
Kizlar gunaydin dun aksam menum;

Tavuk izgara bol salata ve 1 bardak ayran

Bu sabah menu ;(08:00)

2 haslanmis yumurta 2 dilim peynir 8 tane zeytin 1 cig biber biraz marul ve 1 muz :KK66:

Gitsin yaglar:KK76::KK12:

oglen menum:KK43:13:30)

5 adet kofte qama kucucuk salata ve ayran:)

ben acıkıyorum kızlar ters gıden bırseymı var yoksa alısma donemım oldugu ıcınmı:44:

oglen menum:KK43:13:30)

5 adet kofte qama kucucuk salata ve ayran:)

ben acıkıyorum kızlar ters gıden bırseymı var yoksa alısma donemım oldugu ıcınmı:44:

tabiiki ters giden bişeyler var canım,,,,acıkmamak için doyana kadar yiyeceksin az yersen acıkırsın yanlış şeyler yersen acıkırsın,,,,,baskaları az yiyor diye sende az yeme herkesin kapasitesi farklı ,,,,

tabiiki ters giden bişeyler var canım,,,,acıkmamak için doyana kadar yiyeceksin az yersen acıkırsın yanlış şeyler yersen acıkırsın,,,,,baskaları az yiyor diye sende az yeme herkesin kapasitesi farklı ,,,,

Ama oylede zayiflayamam diye korkuyorum ablacim:18:

Kizlar gunaydin dun aksam menum;

Tavuk izgara bol salata ve 1 bardak ayran

Bu sabah menu ;

2 haslanmis yumurta 2 dilim peynir 8 tane zeytin 1 cig biber biraz marul ve 1 muz :KK66:

Gitsin yaglar:KK76::KK12:

sabah kahvaltında kuruyemiş eksik özellikle ceviz tok tutar mutlaka yemelisin ,,,yemediğin içinde acıkıyorsun

öğle yemeğinde 1 tabak bulgurlu kabak yemeği ve 1 kase yoğurt yedim bi de 2 tane kuru incir yedim cnm çekti:26:

Nazlicim.. kahvalti enfes..

Ben de birde kahvalti yaptim.. ay artiik yazasim gelmiyor ama oglan iyiesemediginden mutevellit sabaha karsi cocuk safra kustu.. 8 e kadar oturduk.. sonra yine uyutabildim.. 12 de kalktik.. toplam yarim yamalak 7 saat uyumusum.. basket macinda oynanan top gibiyim resmen :)
geçmiş olsun cnm Allah yardımcın olsun:KK16::KK16:

Anne olunca.. kendine zaman ayirman gerekirse.. isimiz insallahh masallahhh
ayy sorma aynen öyle koştur Allah koştur her yere yetmeye, yetişmeye çalışıyorsun :KK55::KK55::KK55::KK55:

öğlen yürüyüşe diye üstümü değiştim çıktım,,arabanın arkasında ki araba rahat çıkamaz diye gitim arabayı boşalmış bir yere çektim o sırada yağmur atıştırmaya başladı biraz arabada oturdum çıktım yandaki arabanın şoför kapısına yakın oldu yer dardı bu seferde o kişi giremez biraz sağdakine yanaşayım oonun giriş kapısı öbür tarafta nasıl olsa dedim, tekra bindim arabayı çalıştırdım çalışmaz kapatıp tekrar denedim çalışmaz akü bitti,,,,:KK4: indin bağajda akü sarj aletim var akü bitince kendim yapıyorum onu aldım onunda sarjı bitmiş :KK57: kablosu evde :KK50: sinir oldum kapattım arabayı yürüyüşede gitmedim o an durdu ama ben çıkarım yine başlar diye,,,,mescide indim hatimden eksiğim vardı ondan 6 sayfa okudum mesai başlayınca üstümü değişip tkrar odama geldim,,,ben yürüyüşe gitmedim ya yağmurda yağmadı:KK50:

:KK9::KK9::KK9::KK9:Ne çektin bee.

09.00....:KK56:dün sabah..KKK

15.00....:KK56:...yeşil mercimek çorbası, taze fasulye, salata ve yoğurt

spor:KK8:,,,1,5 saat yürüyüş

sabahı kuvvetli yapmak gerekiyor ne yazıyorsa yemek gerekiyorki açlık çekilmesin,,,,korkmadan ye aç kalmaktan kork ,,,aç kalınca leptin çalışmaz yenen yemek depoya yağ olarak gider

ayyyy :KK30::KK30: Allah korusun ya yagım yeter bana artık yağ olmasın:KK53: tamam ben kuruyemıs ve yesıllıgı arttırayım

X