Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

1 saat 25 dkk yuruyusumu yapip geldim,,,cayimi demledim simdi bugunun saraylisini seyrederek iciyorum ..

Afiyet olsun, bol leptin olsun. Yağlar tereyağ gibi erisin.
Tesekkurler canim,,,tuttum bu sozu:)

Afiyet olsun canişlar

Biraz sabredip balikla beraber yeseydin ya
Ben geldimmmmmm

Akşam 18:00 yarım tabak kısır+domates+marul+lahana turşusu+1 bardak ayran

Spor:1 saat yürüyüş
Afiyet olsun canim....yuruyusede yapmissin...yanina birisini buldunmu

Selammm herkese yazismalari okudum herkes iyi insallah sabahtan beri hic durmadim suanda da ispanak temizliyorum yarın evde olmayacagim o yuzden bugün ispanagi hazir edeyim dedim.esime borek yapicam kendimede biraz ayirip kavurucam:)

Çok şükür canim, darısı başına:)

Ay ablam aminnn inşallah saglikla atlatabilirim bu süreci. .aksilikler bırakmadı bu gün yine yakami..mutfak istemediğim bi duvar kagidiyla kaplandi.. çok aşırı sade oldu sanki eski boyalı hali gibi..ee ben tabi kafama taktım .girip çıkıp bakıyorum içime sinmedi...

bu arada ablacim bebişe kızıyorum derken 2 numaradan bahsediyordum..yok karnımdakine hiç kizmadim allah verdi kuzumu kiz da olsa oglan da olsa gönlümde yer etti.. bizim 2 numara öyle böyle değil çok yoruyor beni ne emeklemesi ne ilk yürüdüğü günler hepsi fasa fisoymus. Yavrum uçuyor resmen yemek yemiyor az uyuyor. Surekli her yere tirmanip bütün dolap cekmece her şeyi yere indiriyor..benimde icinde bulunduğum hormonel dengesizlik sabrimi aldi götürdü...bi normale dönsem cocugumu hircinlastirmadan

Çeyrek lahmacun yetti mi? :) bana yetmezdi.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Tadi o kadar kötüydü ki çeyreği zor yedim. Şu kuyruk yağını her şeye koymasalar ne var sanki.. eşim de iskender soylemisti.ondan da yiyemedim cok tiksindim etten..aç kaldım kedicim

Selammm herkese yazismalari okudum herkes iyi insallah sabahtan beri hic durmadim suanda da ispanak temizliyorum yarın evde olmayacagim o yuzden bugün ispanagi hazir edeyim dedim.esime borek yapicam kendimede biraz ayirip kavurucam:)

kolay gelsin canım,,,,

ufaklık başına gelecekleri hissetmiştir,,,pabucu dama atılacak yakında...kıyamam ben ona o senin fazla ilgi göstermene alışık,,,şimdi hem işler hem bulantı seni yıpratıyor eskisi gibi fazla vakit ayıramıyorsundur oda hırçınlıkla ilgi çekmeye çalışıyordur belkide

afiyet olsun

kedi hakkından gelmiş bana gerek kalmamış arada derede kaçamak yaparsan vucud da kg vermez yağlardan kaçamak yapar

Tobe yemem daha

İnş inş ben olurmuşum :44:

inşallah canım yaaa
Bende çok istiyorum hayırlısı artık

Kizlar size dua edicem

Bugunki menum

Sabah
Kkk

Ara
Turk kahvesi

Aksam
Bezelye, havuc, patates ten yemek.
3 kasik bulgur pilavi
Salata

Cok su
Beyaz cay

Spor
Tum gun ev isi

Kedim ya soylemeyi unuttum, listen super. Onca topik inceledim seninki gibi liste yok.
Eline saglik

Herkese iyi pazarlar

Bugunki menum

Sabah
Kkk

Ara
Turk kahvesi

Aksam
Bezelye, havuc, patates ten yemek.
3 kasik bulgur pilavi
Salata

Cok su
Beyaz cay

Spor
Tum gun ev isi

akşam yemeğin hiç olmamış canım....patates yasak, pişmiş havuç yasak, bezelye çok az olacak ...sende hepsi biraraya gelmiş....havuçla patatesin şekeri suyuna geçmiştir

akşam yemeğin hiç olmamış canım....patates yasak, pişmiş havuç yasak, bezelye çok az olacak ...sende hepsi biraraya gelmiş....havuçla patatesin şekeri suyuna geçmiştir

Oyle ablam yaa azicik yedim o yuzden, evde bisey kalmadi dolapta ne bulduysam.
Yarin alisveris gunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…