Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Mutlu haftasonları diliyorum herkese...

Bugün akşam oğlumun gösterisi olacak..nasıııl heyecan yaptım..:18:

Ya bittim resmen bu alete almalıyım kesinlikle ..sebzeler bunda ağza gelmiyordur ..su gibi oluyordur kesin nekadarki acep araştırmak lazım

Evrim ucuz diyordu. Araştırmak lazım, benim aklımdaydı hep, fotosunu saklıyordum. :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Isırganın yarısını yedim. :)

Kıyafetler farkediyor cnm kesinlikle aman düşsün şu kilolar ..ben kendimi bildim bileli hep kiloluydum ve ,76dan aşasını hiç gormedim sanki hatırlamıyorum cnm :44:inş 60olucam

ahhh ahhhh bende hiç incecik bi kız olmadım kalın kemikliyim çünkü iri duruyorum ama idealimde 70 biliyomusun ilk hedefim 75 bakalım az kaldı ama durdu vermem sanki yaa yılmadan devam gidicek şekerim bu kilolar kesinlikle

Günaydın güzellikler

Sabah 11:00 1 yumurta*peynir*5 zeytin+maydonoz +bir avuç fındık +yeşil çay+tarçınlı elma

Kaçamak yaparsan durur tabi. Görende hiç kaçamak yapmıyor zanneder.

Günaydın güzellikler

Sabah 11:00 1 yumurta*peynir*5 zeytin+maydonoz +bir avuç fındık +yeşil çay+tarçınlı elma

günaydıınnn fıstıklarrr

Menu

Uyanınca limonlu su

10.00 kkk+beyaz yeşil çay

16.30 sebzeli mercimek çorbası + zyagli barhunya+1 ufak but

18.30 masum çikolata+beyaz yeşil çay
Günaydın.

..haftaya aslı var demek ki hayırlısı olsun bakalım,,,,pastaya evdekilerin özel gününde izin var ama abartmamak şartıyla....oh izin var diye koca bir dilim yemek gerekmiyor tabiiki ...biz ne kadar yendiğini görmeyiz ama vücut hemen farkeder
Menu

Uyanınca limonlu su

10.00 kkk+beyaz yeşil çay

16.30 sebzeli mercimek çorbası + zyagli barhunya+1 ufak but

18.30 masum çikolata+beyaz yeşil çay
afiyet olsun canım

şu masum çikolatanın tarifini rica etsek,,,yiyen bücürün resimlerini gördüm ağzı yüzü çikolata içindeydi çok lezzetli olmuş demek ki
günaydıınnn fıstıklarrr
günaydın canım
Günaydınn.günün gzl geçsin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
günaydın canım
Kıyafetler farkediyor cnm kesinlikle aman düşsün şu kilolar ..ben kendimi bildim bileli hep kiloluydum ve ,76dan aşasını hiç gormedim sanki hatırlamıyorum cnm :44:inş 60olucam

kaçamak yapmayan herkes istediği kg ya gelir ve koruma evresinide rahat atlatır ,,,,,

onun için bi seferlik bundan bişey olmaz bi seferlik bundan bişey olmaz zihniyeti ile yapılırsa kg verdikten sonra o zihniyet iyice genişler ve hopppp gelsin kg larrrrr....bu sana değil ortaya söylenmiş bişey canım

tünaydın canım

sana da mutlu ve eğlenceli hafta sonları,,,,çok tatlı olmuştu o senden heyecanlıdır

Isırganın yarısını yedim. :)

afiyet olsun canışım
Günaydın güzellikler

tünaydın

afiyet olsun sarı şekerim
Kaçamak yaparsan durur tabi. Görende hiç kaçamak yapmıyor zanneder.

aynennnnnnnnnn

şimdi face yi açmıştım senin resimlerini gördüm komşulara da baya baya hazırlanmışsın canım,,,ev süslenmiş herşeye diş şekilleri verilmiş bide eminecik süslenmiş cici kız olmuş yerim ben onu....gözleri renkli sanki burada belli olmuyor ama o resimde renkli gibi duruyor

slm kızlarrr
Gül abla merak etme küçük bir dilim yedim çok abartmadım
görümcemin düğününde giydiğim takımımı giydim tekrar olması hoşuma gitti
nişan kıyafetime sığmadım ama sanırım kızımın doğum gününde sığabilirim
mezuniyet kıyafetime de sığdım 2.de onu giymeyi düşünüyorum ama kararsızım siyah olduğı için ne yapsam ki acaba :44:

evet abla renkli maviş kızım :)
benim ela eşimin yeşil kızımınkide herhalde ela veya yeşile döner bakalım yaşına kadar ne olacak
tabi inşallah değişmez böylede çok güzel

Afiyet olsun. O muz çok azmış zaten, birde yarısını mı yedin. Ben 2 tane olsa 2 tane yerdim, niye böyleyim ben.

Tatlım sen ye tabi çok spor yapıyorsun ve ideal kilonddasın benim daha çoook kilom var ..ve ayrıca muzu çok severım ama kayısıda olunca az yedim

7 kg da bunlara sığarsan biraz daha verince incecik olursun heralde,,,,siyah daha zayıf gösterir

evet abla renkli maviş kızım :)
benim ela eşimin yeşil kızımınkide herhalde ela veya yeşile döner bakalım yaşına kadar ne olacak
tabi inşallah değişmez böylede çok güzel

benim büyük kızımında gözleri maviydi (baba sülalesi mavi ve yeşil gözlü, benim babam ve kardeşimde yeşil gözlü) 8 aya sonra yeşile döndü, 1,5 yaşında da ela ya döndü göz çevresi yeşil çizgili içi bal rengi oldu.,,,,,inşallah seninki değişmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…