Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Afiyet olsun. O muz çok azmış zaten, birde yarısını mı yedin. :KK1: Ben 2 tane olsa 2 tane yerdim, niye böyleyim ben. :KK9:
:KK52::KK52::KK52: sen oburiks sin
Tatlım sen ye tabi :KK66:çok spor yapıyorsun ve ideal kilonddasın :KK76:benim daha çoook kilom var ..ve ayrıca muzu çok severım ama kayısıda olunca az yedim :KK66:

doğru yapmışsın canım

Öncelikle merhaba.Karatay diyet sayfanızı uzun zamandır okuyarak takip ediyorum.Paylaşımlarınız,birbirinize desteğiniz o kadar güzel ve motive ediyor ki bende aranıza katılmaya karar verdim.Yaşım 30 boyum 1.65 ve kilom malesef 79 :KK43: geldiğim en kilolu halim 93.5 ve indiğim en az ise sanırım liseyi bitirdiğim yıllarda 54 'dü. Zaten normalde hayatım boyunca hep toplu,balık etli veya kilolu gibi özelliklerle tarif edildim.Benimde bir çok başarısız diyet denemem oldu.Son olarak burayı keşfedince ve Karatay diyeti kitaplarını alıp okuyunca devam etmeye karar verdim.Bir kaç gün önce karatay sabah kahvaltımı yapıp işe gidince akşam eve gelene kadar acıkmadığı farkettim.Devam etmeye karar verdim.Öğlen yemek yemiyorum zaten acıkmamış oluyorum.Saat 8 gibi kahvaltı edip işe giidiyorum.Öğlen evde yapılan yoğurt ile ayran yapıp yanımda götürüyorum.Akşamda evde yiyorum zaten.Bakalım benide aranıza kabul ederseniz diyetten farklı olarak yaşam boyu uygulayacağım beslenme alışkanlığı kazanmak istiyorum.Tabii en büyük arzum birazda ideal kilomda olmak.

:nazar: 7 kg da bunlara sığarsan biraz daha verince incecik olursun heralde,,,,siyah daha zayıf gösterir

benim büyük kızımında gözleri maviydi (baba sülalesi mavi ve yeşil gözlü, benim babam ve kardeşimde yeşil gözlü) 8 aya sonra yeşile döndü, 1,5 yaşında da ela ya döndü göz çevresi yeşil çizgili içi bal rengi oldu.,,,,,inşallah seninki değişmez

ben hep kilolu olduğum için sığmam zor olmadı :KK1::KK1::KK1:
7 kilo gitti ama sanırım sıkılaşma falanda oldu görenler daha çok vermişsin gibi diyor özellikle üniformada çok farkediyor:KK34:

Öncelikle merhaba.Karatay diyet sayfanızı uzun zamandır okuyarak takip ediyorum.Paylaşımlarınız,birbirinize desteğiniz o kadar güzel ve motive ediyor ki bende aranıza katılmaya karar verdim.Yaşım 30 boyum 1.65 ve kilom malesef 79 :KK43: geldiğim en kilolu halim 93.5 ve indiğim en az ise sanırım liseyi bitirdiğim yıllarda 54 'dü. Zaten normalde hayatım boyunca hep toplu,balık etli veya kilolu gibi özelliklerle tarif edildim.Benimde bir çok başarısız diyet denemem oldu.Son olarak burayı keşfedince ve Karatay diyeti kitaplarını alıp okuyunca devam etmeye karar verdim.Bir kaç gün önce karatay sabah kahvaltımı yapıp işe gidince akşam eve gelene kadar acıkmadığı farkettim.Devam etmeye karar verdim.Öğlen yemek yemiyorum zaten acıkmamış oluyorum.Saat 8 gibi kahvaltı edip işe giidiyorum.Öğlen evde yapılan yoğurt ile ayran yapıp yanımda götürüyorum.Akşamda evde yiyorum zaten.Bakalım benide aranıza kabul ederseniz diyetten farklı olarak yaşam boyu uygulayacağım beslenme alışkanlığı kazanmak istiyorum.Tabii en büyük arzum birazda ideal kilomda olmak.

merhaba aramıza hoşgeldiniz :KK71:

karataya kararlı başlamışsınız,
kitaplar da okunmuş ve sağlıklı beslenme olarak devam etmeye karar verilmiş geriye sadece kg vermek kalmış,,,,
uygulamanız güzel acıkmadığınıza göre bu şekilde devam edin bakalım sonuçlar nasıl olacak :KK34:
bende 79 la başladım ilk 4 ayda 11 kg verdim siz genç olduğunuz için daha çok verirsiniz boyunuzda var çok kısa sürede idaeal kg nuza ulaşırsınız

ben hep kilolu olduğum için sığmam zor olmadı :KK1::KK1::KK1:
7 kilo gitti ama sanırım sıkılaşma falanda oldu görenler daha çok vermişsin gibi diyor özellikle üniformada çok farkediyor:KK34:

karatay la artık o kg haller olmayacak daha zayıf fıstık bir hatun olacak :KK34:

Tebrikler cnm ..içtiğin sular bnce işe yaramış :)

Ben acı biberi hiç sevmezdim ...bu ara nolduysa aşeriyor gibiyim :KK52:eşim diyo ;fero senin durumun iyi değil ,karatayla alışkanlıkların değişti :KK52:
Bayılıyorum resmen ..kahvaltıda bile 2tane yıyorum ,ayrıca sindirimi kolaylaştırdı bnde:KK66:

Maşallah cnm güzel vermişin :KK9::KK9::KK9:

Guleysa ,sende katıl ,:KK1:sende paylaş olurmu cnm:KK66:kedi zaten paylaşıyor fix,bnde paylaşmaya çalışıyom arada :KK66:seviyorum bnde arkilerin kahvaltılarını :KK66:

Vaaaayyyy :KK9::KK9::KK9:iyi vermişin maşşallah :KK66:rehavete kapılma ama ..tam gaz devam

herkse bol bol -li günler efenimmm :)
benim ders çalışmam gerek öpüyorum sizi:KK16::KK16::KK16:[/QUOTE

Bnmde çalışmam lazı ve çok tembelim ya :26::KK30:

Teşekkür ederim canımmm

Tünaydın kızlarrrr
oku oku bitmedi :KK68::KK68: bi kaç gündür kısa süreli gelebildim baya birikmiş.
Aramıza yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz :KK16::KK16:
kahvaltımı 11.00 de yaptım kkk
Dün kınamız vardı biraz çığırımdan çıktım düğün yemekleri felan, tavayı yemeden gidim ben :KK4::KK4:
öpüyorum hepinizi

Merhaba herkese dün kedicigime alelacele yazdim kilomu topige gelemedim. Bu ara tadilat boya badana başladı,su an ustalar evde kimi kagit yapiyor kimi boya bende kendimi yatak odasina kapattim kokudan etkilenmeyeyim diye.sonrası malum temizlik derken bu haftayi atlatirsam rahatlayacagim inşallah. .

Dün güzel sonuçlar gördüm topikte, kilo veren herkesi kutluyorum..kedicim eline sağlık seninde, liste yine pek afilli olmuş:)

Canan ablacim yoksun yine :KK43: Hayır olsun inşallah aylardir her hafta duzenli bildirim yapiyorsun..neden olmadığını bilmiyorum ama bildirim yapmayinca endiselendim.. güzel ve iyilik haberlerinle gel inşallah

Ben bu hafta bir kez serum yedim bi kaç gün önce. .bulantimi gecirmiyor ama halsizligime iyi geliyor..inanilmaz duygusal ve gerginim..küçücük bebeğime kızıyorum sonra ona kızdım diye oturup saatlerce ağlıyorum. .allahim bi normale dönsem artik.. eşim yazık sadece çekiyor bu halimi çıt cikarmiyor.sabaha kadar bebege o bakıyor. Büyük pasamda hasta iki gündür.. anlayacaginiz keyif yok bende..

Neyse hepinize sevgiler kucak dolusu..

:KK9::KK9: Ablacım harika gidiyorsun..

Valla bitirdim hepsini..

Bu arada dün cilt bakımı yaptırdım..gebelikten midir bilmiyorum çenemde gözle görülmecek kadar küçük yağ bezeleri oluşmuştu..sinirimi bozuyordu..Gittim dün 1.seans yaptırdım..ama çok derinmiş minicik ama ..15 gün sonra kontrole gidicem ,tekrar temizlicekler..Doğurmassam gelirim dedim..Cildiniz çok güzel,parlak ve temiz dedi :KK1::KK1: Minik oğluşumu güzel karşılayım...

Aynen kedicikle ilgili ben de öyle düşünüyorum..:KK16::KK16:

Prenscim merhaba, cilt bakimin çok ilgimi çekti bu yaşıma kadar 4-5 defa yaptirdim. Cok memnun kaldım yalniz şimdi gebe olunca çekiniyordum. Benimde göz çevresinde kaşimin bittiği yerde 3-4 tane yağ bezesi ve 2 tanede küçük ben oluştu. dikkatli bakinca belli oluyor ama ben cooook takıyorum. Temizletemeden hamile kaldim. Şimdi sen yaptirdim diyince çok sevindim. Bende gidip konusayim..

Sık sık evde maya maskesi uyguladigim için pek bi ışıl ışıl cildim..duzenli temizlik çok işe yariyor gerçekten. .

Mutlu haftasonları diliyorum herkese...:KK16:

Bugün akşam oğlumun gösterisi olacak..nasıııl heyecan yaptım..:18:

Ayyy bende cok duygulanirim oyle gosterilere,
Benim kizim daha kucuk 3 yasinda ama gozumun onune gelir. Bende gorurum insallah o gunleri.

Simdi benim kizi haftada 3 gun jimnastige goturuyorum, o bile duygulandiriyo.

Selam kizlar, hepinize iyi hafta sonlari.
Bu ara pek yogun oldum, butun gunum disarida geciyo, ev les oldu walla.
Dun topige girdim ama okurken hep yeniden giris yapmak zorunda kaldim,
Begen yapamadim bazi arkadaslara sistem yuzunden :KK14:
Yazarkende ikide bir giris yapmam gerekti bende en son yildim kapadim.

Dunki menumu simdi yazayim,

Sabah
2 yum,
bir kase salata (beyaz ve mor lahana, salatalik, domtis)
Finduk 10 tane
Ceviz 4 yarim

(Peynir yok cunki ya peynir ya yum. Secmem lazim ikisi bir arada sekerimi yukseltiyo.)

Ara
Cok su,
beyaz cay,
yesil cay,
iki kasik nar:KK30: kizima hazirlamistim

Aksam
Az kiymali karnabahar,
Salata
Bir bardak yogurt suyuna ayran

Bi ara sanki ciko isirdim gibi hatirliyorum :KK17: minicik

Son düzenleme:
Merhabalar herkese :) 3 haftalık hamileyim ilk bebeğim olucak inşallah sağlıklı ve düzenli kilo alabilmek adına karataya başlamayı düşünüyorum inşallah işe yarar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK52::KK52::KK52: sen oburiks sin

doğru yapmışsın canım
Evet, tam bir oburiksim. :KK9::KK9: Kaç gündür gözümün önünde mozaik pasta, 2 defa yenik düştüm, daha sonra canım istese de yemedim, bugün sonunu annem yedi, kurtuldum. Sırada ne var bakalım. :KK50:

Merhaba herkese dün kedicigime alelacele yazdim kilomu topige gelemedim. Bu ara tadilat boya badana başladı,su an ustalar evde kimi kagit yapiyor kimi boya bende kendimi yatak odasina kapattim kokudan etkilenmeyeyim diye.sonrası malum temizlik derken bu haftayi atlatirsam rahatlayacagim inşallah. .

Dün güzel sonuçlar gördüm topikte, kilo veren herkesi kutluyorum..kedicim eline sağlık seninde, liste yine pek afilli olmuş:)

Canan ablacim yoksun yine :KK43: Hayır olsun inşallah aylardir her hafta duzenli bildirim yapiyorsun..neden olmadığını bilmiyorum ama bildirim yapmayinca endiselendim.. güzel ve iyilik haberlerinle gel inşallah

Ben bu hafta bir kez serum yedim bi kaç gün önce. .bulantimi gecirmiyor ama halsizligime iyi geliyor..inanilmaz duygusal ve gerginim..küçücük bebeğime kızıyorum sonra ona kızdım diye oturup saatlerce ağlıyorum. .allahim bi normale dönsem artik.. eşim yazık sadece çekiyor bu halimi çıt cikarmiyor.sabaha kadar bebege o bakıyor. Büyük pasamda hasta iki gündür.. anlayacaginiz keyif yok bende..

Allaha şükür, eşin anlayışlı. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Sabah
2 yum,
Finduk 10 tane
Ceviz 4 yarim

(Peynir yok cunki ya peynir ya yum. Secmem lazim ikisi bir arada sekerimi yukseltiyo.)

Ara
Cok su,
beyaz cay,
yesil cay,

Aksam
Az kiymali karnabahar,
Salata

:KK57::KK57::KK57::KK9: Afiyet olsun, löp löp et olsun, kaçamak yapanlara böyle diyelim. :KK52:

canım merhaba

hala düzelemediğine üzüldüm zaten çok yoğunsun bide vücut halsiz olunca işlerle başa çıkmakta zorlaşıyor,,,tez zamanda düzelirsin inşallah

badana boya derken işler iyice sarpa sarmış hadi bakalım hayırlısı ile atlat şunları da bi normale dön

oğluşuna da geçmiş olsun ,,,havalardan üşütmüştür galiba

sen kendine dikkat et herşey yoluna girer nasıl olsa.....bebişede kızma olacağı varmış oldu 1 ay sonra cinsiyetini öğrenince havalara uçarsın inşallah:KK34:

Sabah
2 yum,
Finduk 10 tane
Ceviz 4 yarim

Ara
Cok su,
beyaz cay,
yesil cay,

Aksam
Az kiymali karnabahar,
Salata

afiyet olsun

kedi hakkından gelmiş bana gerek kalmamış:KK52::KK52::KK52: arada derede kaçamak yaparsan vucud da kg vermez yağlardan kaçamak yapar:KK52::KK52:

Merhabalar herkese :) 3 haftalık hamileyim ilk bebeğim olucak inşallah sağlıklı ve düzenli kilo alabilmek adına karataya başlamayı düşünüyorum inşallah işe yarar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aramıza hoşgeldiniz :KK71:

4. hamilemiz oldunuz :KK52: her ay bir hamile oluyordu bu ay kim olacak derken siz geldiniz:KK34:,,,mayıs ayında inşallah topikten bir hamile haberi alırız dualarımız isteyen arkadaşlara,,,

prensciğim başından beri karatay tarzı besledi bebeğini yakında doğum yapacak ve topiğimizin ilk bebeği olacak....siz de onun gibi beslenirseniz sağlıklı bir bebeğiniz olur inşallah

Evet, tam bir oburiksim. :KK9::KK9: Kaç gündür gözümün önünde mozaik pasta, 2 defa yenik düştüm, daha sonra canım istese de yemedim, bugün sonunu annem yedi, kurtuldum. Sırada ne var bakalım. :KK50:

:KK57::KK57::KK57::KK9: Afiyet olsun, löp löp et olsun, kaçamak yapanlara böyle diyelim. :KK52:

helal olsun sana kedicik.....yerken ye canım sonra bir sürü hastalık çıkıyor ,,,,topiktekilerde seni örnek alıp bir an önce hedefe ulaşmak için uğraşsınlar ,,,,onlarda sıra da ne var bakalım desinler:KK52::KK52::KK52:

löp löp yağ olsun diyelim :KK9:

X