Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Günaydın, tabağımı biraz azaltmam lazım. Çok geliyor, zaten saatimde yetmiyor. :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

gununuz aydın olsun çıtır dostlarım

hepiniz çok iyisinizdir inşallah..

ben 3-5 gündür, olduğumdan bir nebze daha iyiyim..arada ekmek yemeye başladım bulantı vs tam gaz devam ama en azından serum almadım..ekmekte biraz bastrıyor sanki bulantımı...fakat inanılmaz bi suçluluk duygusu yaşıyorum..ne tam karatay yapabiliyorum ne de saglıklı beslenebiliyorum..nolcak halim bilmiyorum uzun süre aç kalınca halsizleşiyorum uyku hali oluşuyor kafamı kaldıramıyorum..sık sık yiyince de bulantı vs hayır etmiyor.. çok kalitesizleşti yaşantım

hafta sonu arkadaşlarla alışverişe çıktık..(ben abiye baktım kendime saatlerce kızılay'ın altını üstüne getirdik) sürekli bulantılarla gecti zamanım birde dışarıdan yiyince iyice kötü oldum o kadar yorgunluğa istediğimi bulamadan geri geldim..bi kaç gün içinde tekrar çıkacağım kıyafet için.. bu arada hafta sonuda boya badana kağıt işi olacak

sık sık gelemesemde gönlüm sizinle

hepinize kucak dolusu sevgiler

canım allah kolaylık versin hepsi üst üste geldi

sen ne kadar gıcık bir kadınsın yahu:)

arkadaşım aktarsan almıştı kahve gibi değil beyaz bir şey suyu da açık yeşil:)

herkese günaydın kızlarrrr

günaydın

canım merhaba geçmiş olsun inşallah ameliyata gerek kalmadan düzelir bileğin..meyve kuruları ilgimi çekti mig,rosta pek bi yakınımda

canım tekrar geçmiş olsun, benim aklıma da okul hayatına ve mikroplara yabancı olduğu için hastalandığı geldi kuzunun..benim büyük oğlumda okula başladığı sene sürekli hastaydı..bi avantajı var bu durumun birinci sınıfa başlayana kadar çocuk bağışıklık ediniyor ve birinci sınıfın telaşı içinde bir de hastalıkla boğuşmuyorsun..tekrardan şifa dilerim

yok abla pc den giriyorumkine

Kızlar bugün yeşil kahve içtim tadı bence çok kötüydü

Her türlü bitki çayını limonsuz falan içerim ama bu çok garipti bitirdim ama yine de:)
bende çok merak ediyorum , herkes çok memnun , karataya sakıncası varmı ? yoksa denesek
ölçü doyana kadar yemek aç kalmamak

sabah leptin yarım saat çalışmış,,,öğlenle akşam arası 4 saat olduğu için hiç çalışmamış
saol ablacım
yemeklerim arasında en az 5 saatmi olsun
ben tavukgillerdenim saat 10 10.30 arası yatıyorum , onuniçin akşamı daha erken bitiriym die öyle oldu

saol canımm

Günaydın, tabağımı biraz azaltmam lazım. Çok geliyor, zaten saatimde yetmiyor. :)

afiyet olsunnn

Günaydın herkese,
Kedicik afiyet olsun, çok güzel görünüyor :)

günaydınn kızlarr
dün tartıda yüzüm güldü ama bugün yeni başlamama rağmen sadece 100gram gitmişti , moralim bozuldu
2 öğünemi geçsem

canım allah kolaylık versin hepsi üst üste geldi

günaydın

sağol canım, alıştım artık ne yaşasam neye elimi atsam muhakkak bi olumsuzluk gelir başıma ben çabalaya çabalaya düzeltirim..şu sünnet süreci de böyle geçiyor..en basiti sünnet süsü sipariş etmiştim kız yarısını yanlış yapmış..götürdüm tekrar yapılıyo şu an..neyse ki daha zaman var, yetişecek

allahım inşallah bundan sonrasında hiç bi zorluk yaşatmaz..

günaydınn kızlarr
dün tartıda yüzüm güldü ama bugün yeni başlamama rağmen sadece 100gram gitmişti , moralim bozuldu
2 öğünemi geçsem
günaydın nemoo..ben başladığımdan beri 2 öğün yiyorum..sabah 30-800 arası sıkı bır karatay kahvaltısı ve akşam 18:30-19:00 arası akşam yemeği..aralarda yeşil çay su çay devam edıyorum..1 hafta diyetimi baltalamamamı es geçersek 2 öğün beslenerek neredeyse hergün eksi gördüm..bence sıkı bır kahvaltı ıle öğle yemeği kaldırılabilir ve daha karataya uygun bir beslenme şekli olur diye düşünüyorum..sevgiler

Gününüz aydın olsun arkadaşlar....

Oğlumun ilk kepli fotoğrafı oldu..bakıp bakıp gülümsüyorum,duygulanıyorum ortaya karışık bir ruh halindeyim..Çok yakışıklı hatta en yakışıklısı benim oğlum )
Allah nasip etsin de üniversite mezuniyetinide görelim..

herkese günayydın..
sabah 8:00- 8 : 20 arası karatay kahvaltısı yaptım
dün yakın bir köye süt ve yumurta almaya gitmiştik sevdiceğimle..geceden sütü iyice kaynattım sabah kaymağını aldım bir kısmınıda cam şişelere yoğurt olarak mayaladım..inşallah güzel olur..
köyden yeşillik vermişlerdi sağolsunlar sabah yeşil soğanlı yumurta yaptım..ilk defa denedım güzel oldu..köydeki arkadaşların tavsıyesıydı..deneyın arkadaşlar güzel oluyor cidden..
3 gün kurusu ,
az kaymak ama bu defa işlenmiş hazır olanı değil. Kaynattığım köy sütünün kaymağı..
4 ceviz
zeytin
tatlı lor peyniri ve şekersiz çay..
oldukça tok hissediyorum kendımı..İnşallah cumaya iyı bır kılo bıldırımı yapabılırım..hem gül abladan şaplak yemem hemde kediden tava
herkese motivsyonu yüksek güzel bir gün diliyorum..

Son düzenleme:

inşallah canım.herşey çok güzel olurda uğraştığına değer

Kolay gelsin işlerin de..Umarım gönlüne göre kıyafet bulursun canım...

canım merhaba geçmiş olsun inşallah ameliyata gerek kalmadan düzelir bileğin..meyve kuruları ilgimi çekti mig,rosta pek bi yakınımda

Teşekkür ederim canım inşallah gerek kalmaz....
MEyve kuruları harikaydı..Kahve yanın da çok iyi gitti..

Aynen öyle yedikçe yiyesi geliyor insanın..Ama lütfen yemeyin..
Ben ettim siz etmeyin çünkü kaç gündür gram oynamıyor kilom..

İyi yapıyosun evrimciğim almamakla üstteki mesajımda yazdığım gibi pişmanım çok abarttım bir de ben..Oyyy nerelere gidem..

Oğluş demek bayağı şifayı kapmış kıyamam..Havalar da ısınıyor çabucak toparlar inşallah..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…