Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Güzellikler, bişey sorucam,

Forumda dolaşırken gördüm de, biberiye yağı sürüp sarıp sonra spor yapmak ya da uyumak inceltiyormuş falan..

Denesem mi? :KK70:

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
herkese günayydın..:KK16::KK16:
sabah 8:00- 8 : 20 arası karatay kahvaltısı yaptım:KK51::KK51:
dün yakın bir köye süt ve yumurta almaya gitmiştik sevdiceğimle..geceden sütü iyice kaynattım sabah kaymağını aldım bir kısmınıda cam şişelere yoğurt olarak mayaladım..inşallah güzel olur..:KK16::KK16:
köyden yeşillik vermişlerdi sağolsunlar sabah yeşil soğanlı yumurta yaptım..ilk defa denedım güzel oldu..köydeki arkadaşların tavsıyesıydı..deneyın arkadaşlar güzel oluyor cidden..:KK52::KK52:
3 gün kurusu ,
az kaymak ama bu defa işlenmiş hazır olanı değil. Kaynattığım köy sütünün kaymağı..
4 ceviz
zeytin
tatlı lor peyniri ve şekersiz çay..
oldukça tok hissediyorum kendımı:KK4::KK4:..İnşallah cumaya iyı bır kılo bıldırımı yapabılırım..hem gül abladan şaplak yemem :KK53::KK53: hemde kediden tava:KK52::KK52:
herkese motivsyonu yüksek güzel bir gün diliyorum..:KK16::KK16::KK9::KK9:

günaydın..
afiyet olsun..Bir de yeşilsoğanlı yumurtaya lor yahut çökelek ekle çok daha güzel oluyor :KK66:

Güzellikler, bişey sorucam,

Forumda dolaşırken gördüm de, biberiye yağı sürüp sarıp sonra spor yapmak ya da uyumak inceltiyormuş falan..

Denesem mi? :KK70:

ben yapıyorum biberiye yağını..spora gitmeden sürüp korse takıyorum..korsen yoksa sıkı bır taytta aynı işi görür ama önce streçle mutlaka sar..bir arkadaşım çöp poşeti giyiyordu üzerine ..müthiş etkili göbek için..tavsıye ederim kendi adıma..sevgiler..:KK16:

ben yapıyorum biberiye yağını..spora gitmeden sürüp korse takıyorum..korsen yoksa sıkı bır taytta aynı işi görür ama önce streçle mutlaka sar..bir arkadaşım çöp poşeti giyiyordu üzerine ..müthiş etkili göbek için..tavsıye ederim kendi adıma..sevgiler..:KK16:

Aaaa, öyle mi, evde spora başlamadan önce uygulayayım ben de o zaman :) aktarlarda kolayca bulunabiliyor mu?

Aaaa, öyle mi, evde spora başlamadan önce uygulayayım ben de o zaman :) aktarlarda kolayca bulunabiliyor mu?

tabıkı çok kolay bulabılırsın..çok sürme ilk sürdüğünde tahriş etmesin..zaten masaj yaparak sürersen daha fazla etkisini görursun..çatlaklarımada iyi geldı biberiye yağı..

tabıkı çok kolay bulabılırsın..çok sürme ilk sürdüğünde tahriş etmesin..zaten masaj yaparak sürersen daha fazla etkisini görursun..çatlaklarımada iyi geldı biberiye yağı..

Oooo, o zaman mutlaka deneyeceğim. =))) teşekkürler canım

Kolay gelsin işlerin de..Umarım gönlüne göre kıyafet bulursun canım...

Teşekkür ederim canım inşallah gerek kalmaz....
MEyve kuruları harikaydı..Kahve yanın da çok iyi gitti..:KK1:

Aynen öyle yedikçe yiyesi geliyor insanın..Ama lütfen yemeyin..
Ben ettim siz etmeyin çünkü kaç gündür gram oynamıyor kilom..:KK50:

İyi yapıyosun evrimciğim almamakla üstteki mesajımda yazdığım gibi pişmanım çok abarttım bir de ben..Oyyy nerelere gidem..

Oğluş demek bayağı şifayı kapmış kıyamam..Havalar da ısınıyor çabucak toparlar inşallah..

canım abartmadan bakayım o zaman tadına ama kahve de içemiyorum şu an..suyla idare ederim artık..oğluşuna kep eminim çok yakışmıştır..maşallah diyorum..Allah nice güzel başarılarını görmeyi nasip etsin..en güzel benim oğlumdu yazmışsın yaaa bi an kendimi gördüm bu satırda..sanırım tüm annelere göre en güzel kendi evlatları:nazar::nazar::nazar:

acı benim işim :KK52::KK52: dukanın iksir dıye tabır ettıgı bır içeceği var..yeşil çay acı biber limonla yapılan..tadı acı ama müthiş etkili metabolizma hızlandırmaya..acıyı sevıyorsan öneririrm yena..:KK52::KK52:

zayıflamaya giden her yol mübahtır.:KK9::KK9:

yeşilçayı zar zor içiyorum hiç sevmem çünkü..
Ölçüsü varmı,yoksa göz kararımı yapılıyor...

canım abartmadan bakayım o zaman tadına ama kahve de içemiyorum şu an..suyla idare ederim artık..oğluşuna kep eminim çok yakışmıştır..maşallah diyorum..Allah nice güzel başarılarını görmeyi nasip etsin..en güzel benim oğlumdu yazmışsın yaaa bi an kendimi gördüm bu satırda..sanırım tüm annelere göre en güzel kendi evlatları:nazar::nazar::nazar:

aminnn canım inşallah hepimizin evlatlarının güzel günlerini görürüz...

evlat sahibi olmak isteyenlerin de sağlıkla kucaklarına almalarını diliyorum...

6a2y3aze.jpg

Bu da beniiimm, daha başlamadım, hemen başlıyorum yemeye

Muz eksik bir yumurtanın yerini doldursun diye eklendi,, çilek de günlerdir dolapta; canım çok istedi, ekledim iki tanecik :)

6a2y3aze.jpg

Bu da beniiimm, daha başlamadım, hemen başlıyorum yemeye

Muz eksik bir yumurtanın yerini doldursun diye eklendi,, çilek de günlerdir dolapta; canım çok istedi, ekledim iki tanecik :)

Afiyet olsun..Çok güzel görünüyor...

Teşekkür ederim ablacımmm, gel beraber olsun demeyi çok isterdim =)

:) demiş kadar oldun..meyve dışında kahvaltım aynısınn tıpkısı :KK66:
Okula gitmedinmi bugün.?

:) demiş kadar oldun..meyve dışında kahvaltım aynısınn tıpkısı :KK66:
Okula gitmedinmi bugün.?

Oh, sana da afiyet olsun ablacımmm.

Sınav haftamdayım, bugünkü sınavım ertelendi, o yüzden gitmedim :) tembellikten değil bu sefer :KK70:

Gününüz aydın olsun:KK16:
senin de canım
gece 2de start it up+six pack yaptim+2 dklik alt Karin .. icim cok rahat :0
:KK9:
6uzuzezy.jpg

Günaydın, tabağımı biraz azaltmam lazım. Çok geliyor, zaten saatimde yetmiyor. :)

afiyet olsun kedicik
Günayyyydınnnnn canlarım benim... hepinizin günü güzel geçer inşallah:KK16::KK16:
günaydın canım
Sen ne kadar gıcık bir kadınsın yahu:)

Arkadaşım aktarsan almıştı kahve gibi değil beyaz bir şey suyu da açık yeşil:)

Herkese günaydın kızlarrrr

günaydın canım

X