Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

günaydın canım

sünnete kadar geçse bari bulantılar,,,sonraki aylar sağlıklı beslenmeye devam edersin yapacak bişey yok,,,allah kolaylık versin zor işler başlamış,,,elbise bulamamam kötü olmuş bi gün daha ynı eziyeti çekeceksin....

evet canım 5 saat olsun,,,erken yatman iyi leptin daha iyi çalışır
allah allah yaaa neyden olabilir acaba bi programda gerektirmezki de yüklü diil diyelim anlamadım bu işi
çizelge ne tekrar gir değişiklik yap bakalım çıkacakmı
Günaydın herkese,
Kedicik afiyet olsun, çok güzel görünüyor :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
günaydın
günaydınn kızlarr
dün tartıda yüzüm güldü ama bugün yeni başlamama rağmen sadece 100gram gitmişti , moralim bozuldu
2 öğünemi geçsem
günaydın
iş yetiştirmeye çalışırken en siniir bozucu yanlış olan şeyler, allah yardımcın olsun

günaydın canım,,,en yakışıklı tabiiki biizim oğlumuz hatta topikteki oğullarımız

afiyet olsun canım

zayıflamaya giden her yol mübahtır.

yeşilçayı zar zor içiyorum hiç sevmem çünkü..
Ölçüsü varmı,yoksa göz kararımı yapılıyor...

1 çorba kaşığı yeşil çay , 1 tatlı kaşığı acı biber ve çeyrek lımon,500 ml kaynamış suda demleniyor akşamdan.. yemeklerden yarım saat sonra gün içinde içiliyor..bana bunu yapmak zor geldı ölçüleri yarı yarıya azaltıp hemen hazırlayıp demini alınca sıcak içiyorum..benım daha çok hoşuma gıttı..ve gerçekten faydası var

kedi kahvaltı için aradığın böyle bir şey mi?

güzel gorunuyor..

Nılufer.. ıcımden caglayanlar akıyor sana dair.. ne kadar güzel ıfade etme yetin var.. resmen yasıyorum her seferınde yazıdklarını..

ınsallahh arkadaşım. artık toparlansın.. valla hepımızın pili bitti.

Günaydın, tabağımı biraz azaltmam lazım. Çok geliyor, zaten saatimde yetmiyor. :)

harıka gorunuyor..

okurken yoruldum.. Allah yardımcın olsun.

Sen ne kadar gıcık bir kadınsın yahu:)

Arkadaşım aktarsan almıştı kahve gibi değil beyaz bir şey suyu da açık yeşil:)

Herkese günaydın kızlarrrr

e ondan sevıyorsun benı..

ılerlemeden, daha kotu olmadan atlatalım da.. buna da razıyım açıkçası.. ılerleyecek dıye korkuyorum.. hastaneden cok korkuyorum açıkçası.. Kuzey ı hastaneye yatırma dusuncesı resmen bende saplantılı bır korkuya donuştu.. saol canım arkadaşım.

yeter ki iste, kşşştttt'ladım bileeee :26:

nanımm benım.. kırmaz da ablasını hiç

ondan sonra da uçuşa gecıyorsun sanırım ejderha mısali

Mola bitti işe devam

sabah 9.30 gece 1 aralarda 2 kere 15 dkk mola, 2 kere yarım saat yemek molası son gaz devam,,,

bugün temizliğin 4. Günü yazlık-kışlık,,,bahar temizliği,,,dolap içlerini boşalt örtü değiştir tekrar yerleştir,,,dolaptakilerin yerlerini değiştir.......offffff ne bitmez iş ben bittim o bitmedi bu kadar yorgunluğa rağmen gece 3-4 e kadar uyuyamıyorum ağrıdan dün gecede sıtmla belim arasında bi nokta sabah 5 e kadar ağrıdı kalktım kerem sürdüm biraz geçti işler yetişmeyecek diye 4 saat sonra hemen kakltım,,,birazdan alışverişe gideceğim soğuk şeyleri yapıp dolaba atacağım aralarda salona geçip sil, süpür, toz al, halıları ser,,,gece vitrin içlerini boşaltıp temizledim, sehpalara leke yapmışlar kolonyayla yaktım cilaladım,,,,,sonra bütün evin temizliği banyo tuvalet derken bu gecede 2 olur,,,sabah kalanları yapar bi kere daha siler bütün halıları yerleştirir banyoya girer çıkarım sıcak yapılacakları yaparım...bide kadınların huyu heryere 2 den sonra giderler bana gelirken 12 den sonra gelirler elimin ayagaımın tam dolandığı zamanda ayak bağı olurlar,,,,

ben kaçar geç kaldım mola çok uzun oldu

EvrimKuzey, gul_0663

sadece sen ve ben varız

opuyorum yanaklarından.. kocaman kucaklıyorum senı

bugun oğlanın okulda gosterıısı var.. iş cok zaman az..

Eşimle karatay kahvaltısı çiriş otlu yumurta

Eklentiler

• $image.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 35
  • $image.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 32
kızlar karatay diyetiyle ilgili fazla bilgim yok tecrübeli olanlarınızdan bilgi istiorum.bide benim troid ve şekerim var. buna göre örnek bi menü mesela.çokmu şey istedim

kızlar karatay diyetiyle ilgili fazla bilgim yok tecrübeli olanlarınızdan bilgi istiorum.bide benim troid ve şekerim var. buna göre örnek bi menü mesela.çokmu şey istedim

En başa dönüp karatay hakkinda çok şey öğrenebilirsin.hepsi yazıyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım çok onu darısı dediğin gibi ünv.mezuniyetine inşallah

aynısını kediye söylemiştim kediye şaka yapmıştım ama gerçekmiş

canım karatayda örnek menü diye bişi yok bende tiroid hastasıyım buarada menülerini mevsim sebzelerine göre kendin belirleyeceksin

canım karatayda örnek menü diye bişi yok bende tiroid hastasıyım buarada menülerini mevsim sebzelerine göre kendin belirleyeceksin[/QUOTE]

saol tatlım.

Eşimle karatay kahvaltısı çiriş otlu yumurta
çook güzel görünüyor... afiyet olsun..peki çiriş otu nedir ?
Allah kolaylık versin ablacım.. umarım misafir gıdınce hastalanmazsın..

Nasıl yanii? Anlamadım :)

ben taze biberiyeyi sıcak suda demleyip içiyorumda kolesterol için başka faydaları olduğunuda okumuştum topicte araştırın dedim kedide cevaben ben araştırmıycim dedi bende dedimki (kedi göbeğiyle şaşkın ya)biberiye yağını göbeğine sür iyi geliyormuş diye

nasıl anlattım anladınmı

saol cnm bende bugün 2 öğün uyguluyorum bakalım yarın tartıda anlıycam sonucu:26:
sen ne kadar sürede ,toplamda ne kadar zayıfladın cnm
ohhh miss ne güzel :13: afiyetle tüket hepsini

sütün kaymağına bi işlem uyguluyormusun direkmi kullanıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…