Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ben de yüzüme koruyucu kullanıyorum, çiller yazın bir çoğalıyor. Zeytinyağı ile mi karıştırıyordun, ben ampulu kırıp direkt içiyordum, yanlış yapmışım. İğne yaptırcak birisini bulsam iyi olurdu.

Callanetics'i çok duydum, ama bulamadım bir türlü. Nereden bulabilirim? Sende varsa yollayabilir misin? Bir de evde kardiyo nasıl yapılır şu hop hop hoplama, zıp zıp zıplama tarzı hareketler mi oluyor? Jillian M. yaptırıyordu.

Mail adresini at bana faceden, mail atayım. Danslarda atarım sana.

seraym sana ve annene çok geçmiş olsun canım,,,,,doktora iyi demişsin bu jejım değilki sağlıklı beslenme .....sen karatayaı yap ilaçlarını düzgün kullan birkaç aya bişeyin kalmaz,,,,2 sene de karatay bütün hücreleri yenileyip hastalıkları yok ediyor
jillian a başlamakla çok iyi apmışsın canım,,,,yapanlar çok güzel sıkılaştılar,,,,mydenizciğim sıkılaştı sıkılaştı hamile kaldı,,,,dün resimlerini göndermiş kg yok sadece karın var gibi duruyor,,,,doüğumdan sonra çok kolay gider o kg lar

dualarım seninle canım ,,,ALLAH yardımcın olsun zihin açıklığı versin,,,,herşey üstüste geldi allah yardımcın olsun,,,,500 gramda senin için süper 100---200 zor giderken 500 harika olmuş,,,,yakında bana yetişeceksin ben yerimde sayyorum 3 aydır

Ekleyim seni fıstık faceden...

Hep teoson karıştırdı ortalığı benim hiç suçum yok...
Tahmin ettim canım göremeyince yoğunluktan fırsat bulamamışsın dır diye...

sabah KKK yaptık akşam arkadaşa gideceğiz....bişey hazırlama ya kısır yap yada mercimek köftesi yanınada bol yeşillik çıkar dedim,,,30 sene önceki arkadaşım 2 sene önce bir görüşmüştük birde şimdi...torunu olmuş onu görmeye gideceğim....kafasına göre bir sürü şey yapar yemeyiz kızar en iyisi onları yapsın ....fazlada bişey isteyemem zaten hem yeme hem özel istekte bulun olmuyor çekiniyorum....

Rahatsızlığım var, dokunuyor hamur işleri deseydin, kesin içi rahat edemeyecek, yine yapacak birşeyler.

Rahatsızlığım var, dokunuyor hamur işleri deseydin, kesin içi rahat edemeyecek, yine yapacak birşeyler.
telefonda uzatmamak için ben 1 senedir hamur işi ve tatlı yemiyorum sakın yapma dedim ne yapayım peki dedi,,,işte olduğu için oda uzatamadı bende kısa kestim akşam gidince anlatırım,,,,durumuda iyi değil zaten boşa yapmasın ,,almasın

O zaman yapmaz. Evet, onun içinde daha iyi olur. Masrafsızız, bir tek kuruyemişimiz pahalı, o da ucuz olanlardan seçilince sorun olmuyor.

Afiyet olsun. Eti çok severim. Yoğurt etin hazmını zorlaştırıyormuş, ama karatayda yeniliyor.

Sağolasın canım, biliyorum ^_^ ilk fırsatta konuşuruz inşallah. Öperim çok.

Ben de sizi seviyorum, iyi ki varsınız ^_^ İnşallah canım, hayırlısı olsun diyorum artık.

Sağolasın ablacım. Aynen, kırk yılın Çarşambası gibi hayatım. Huni takıp gezmem yakındır.
Tek iyi nokta işte şu giden yarım kilo. Bakalım sonu gelecek mi?
İyi tatiller sana da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…