Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kırilarak içilebilirliğini göstermek adına attım canlar
Prenscim, tv'de izlemiş. Bir profesör d vitaminini kırıp içiyorlar, sakın içmeyin diye uyarmış. Birde 300.000 ml kullanıyorlar, kullanılmasın diye uyarmış. Prenscim gelince tam olarak açıklar, benim hatırladıklarım bunlar. Ne yapsak acaba.

Canım geçmiş olsun maşallah kötü değerler düşmeye başlamış.. b12 de takviyeyyle düzelir inşallah.. sende ne güzel demişsin dr a ağzına sağlık.. bi şey duymasınlar yeter ki hemn fırsat kolluyorlar insanlar...

Ben yaptım canım.. devam et sende sonuç harika oluyor.. hala arada başka başka videolarını yapıyorum...

kuzucum nooldu sana sen herkese pozitif enerji yollarken neden böyle oldu.paylaşmak istersen biz burdayız müsait olduğun zamanı bilemediğimden yazamıyorum sana öpüyom seni çok

ama ben de yokk ben gjremedim mydenizzz

Ben bulamadım, mesaj attı galiba. mydenizzz bende isterem.

kaçırdığım birşeymi olmuş bu yazışmaları anlamadım ben kızlarrrr

mydenizzz in fotosu varmış tatilden.

Canımm Allah yaroımcıncolsun... zor işler tek başınasın... keşke birileri gelse yardım etse sana.. evin içi eşyalıyken tadilat işleri çok yoruyor
. Kendine dikkat et kuzuuu hastalanma sakın.. yemğini de ye bi güzel aç bırakma kendini.. gönül işlerinde inşallah yoluna girer senin stresli zamanların takılma neler oluyorsa geç gitsin.. seni seviyoruz canımmm iyi bak kendine

Aminn canımm benimde dualarım hep öyle.. rabbim evlatla sınav etmesin.. hayırlısını vversin.. isteyenn herkese...

Sağol fmgenc ben seni gördüm faceden kediden baktım bide bluebottle ikinizde çok hosmussunuz canlar bir sey göndermek isterseniz beni eklersiniz.Ay ne bileyim kedi83 ben senelerdir böyle kullanıyorum dr. Demişti cocuklara bölüştürüyorum bazen ama küçükte büyüdü artık bölüştürmem diyordum kendi kendime iki aydir yaz diye vermiyordum onlara ama ben tesettürlüyüm diye her ay alırım. Hiç bir yakam güneş görmuyor bizim yüzdn başka.

de tabi en doğal hakkın : ))) şaka bi yana 3 aydır idare eden enişteme de saygılar valla helal olsun : )
evet bluecum hakkını ödeyemem valla hala da temizlik filan yok o yapıyor sağolsun ben çalışırkende o yapardı gerçi malum eve benden daha erken geliyor hafta sonuda gezmek için kalsın diye gelince yapıyordu
canım hoşgeldin valla bravo süper gidiyorsun hiçte dert etme düzenine geçince ödeminde gider sıcakların etkiside çok büyük malum
dönmüşsün bile eski haline hemencik
aynen hiç takmaya değmez bana da geçen gün arkadaşım dünyanın lafını söyledi sonra merakından göbegime bakmaya geldi ilk başta can sıksada komik şeyler bunlar herkes herşeyi deme hakkı görüyor kendinde
oo hiç bitmez ilki neden olmuyor sorusu
ayy aylarca bu soruyla muhattap oldum artık terbiyesizliği elime alıp valla bir yerde yanlış yapıyoruz galiba demeye başlamştım yoksa çok üzülüyor kafaya takıyordum zaten düşük yapmışım yıl boyu sorgunun ne anlamı var . şimdide ikincisi kız olur demeye başladılar daha birinci karnımda nasıl olcaksa ikinci hemen
canım inşallah temiz çıkar smearinde için rahat olsun
Son 2 Adetim çamur gibi siyah oluo du gizli iltihap ta oluomus antibiyotik verdi
ilk defa duydum gizli iltihap diye birşey başlangıctan itibaren mi o şekilde oluyordu benim sonlara doğru öyle olurdu iki doktora gittim ikiside kalan kandan dolayı dedi ama geçmiş oslun canım

Pazar günü, ayak bileğimi burktum, sonra pazar akşamı sporumu yapmadım. Pazartesi günü iyiyim diye 2'sini birden yaptım, şimdi biraz şişti, acı bacağıma da vurdu. Gitti programım sekteye uğrayacak.

canım geçmiş olsun çok baskı kurma üzerine biraz mola ver sen her şekilde yakalarsın programı sağlık daha önemli yaramaz kedicik

kızlar o kadar konuşmuşsunuz ki arada atladığım varsa affola

Hu hu ortalık karışmasın çıtırlar öncelikle hepinize mutlu güzel bi gün dilerim...şu meşhur alintilama yontemiyle cevap vereyim size

fmgenc canım hemen gönderiyorum. .dün çok telaşım vardi tek tek face'den özel mesaj atmak cok zaman aliyor..sana atarim dedim o ara teoson özelden durtukledi ona attim. Sonra gül abla büyük ya ondan basladim güya ama kaldi..tatil fotosu değil canım göbüşü cekiyorum her ay ne kadar genisleyebilirim diye takip ediyorum : )) topige yazayim özelden gondereyim canim

kedi83 sen ne dersin öyle kedican şu topikte sen kadar resim gonderdigim kim var..!
senin bildigin resimler hani gecen ayda göndermiştim önden hamile oldugun belli değil demistin ya o resimlere bu ay ki halimi de ekleyip attim.. sana da gondereyim hemen..sensiz olur mu ilk göz ağrım küsme sakin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…