Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kızlar yemeklerimi yaptım taze fasulye,sebzeli bulgurlu mercimek çorbası,kırmızı biber közledim bol sarmisak sirke ve zeytinyagi döktüm bide kek istiyorlar onuda yapayım alsam yemegine otururum artık.
gul_0663 gul_0663 abla sağolasın ama benim o ilaç ta küçüklüğümden beri kullandığım ilaç ara arada veriyor doktorlar kademeli kademeli başlıyorum kademeli kademeli bırakıyorum.Aslında dogumda ve sonrası iki sene kullanmadım ama iste kişın ikinci yarisindan sonra başladım. kedi83 kedi83 A-D-E-K yagda eriyen vitaminler oldukları için dışardan alımında zeytinyağıyla birlikte alınması emilimini arttırıyor.

Kedicim soganı dogra kavur üstüne bir domates dogra biber varsada bir biber doğra yoksa boşver kavur sonra fasulyeleri at iyicene kavur fasulyeler pişsin resmen sonrada bir kiloysa bir su bardağı yarim kiloysa yarım su bardağı su koy tencerenin altını iyice kıs kendi suyuyla ağırdan ağırdan pişsin cok lezzetli oluyor ben öyle yapıyorum

Kedicim soganı dogra kavur üstüne bir domates dogra biber varsada bir biber doğra yoksa boşver kavur sonra fasulyeleri at iyicene kavur fasulyeler pişsin resmen sonrada bir kiloysa bir su bardağı yarim kiloysa yarım su bardağı su koy tencerenin altını iyice kıs kendi suyuyla ağırdan ağırdan pişsin cok lezzetli oluyor ben öyle yapıyorum
Biber yok, aklıma şu turşuluk biberler geldi, acı acı güze olur. Onlardan atayım. Teşekkür ederim. :KK15:

Afiyet olsun kedi83 kedi83 cim .Ya o ton balığını nasıl yiyorsunuz bilmem bana ayak kokuyor gibi geliyor bir ben alişamadım şuna benim kardeşinde diyetlerde kurtarıcısi resmen ben yiyemiyorum.
:KK70::KK70: Mecbur yiyorum, midem bulandı artık 2 gündür. Geçen haftada yedim. Tavukta bütün satıyorlar, göğüs eti olanlardan alsam köy tavuğu değil. Et yemem lazım. Sporcularda çok iyiymiş ton.

ozaman yoğurt az yemeliyim..sağol tatlım
Et yemeği olunca, yememeye çalış. Etin yanında tavsiye edilmiyor. Yada ayrı öğünde ye bence ama, sen bilirsin yine de. Karatayda böyle bir uyarı yok, onu da belirteyim. Yoğurt önemli, ama ne zaman yiyeceğimize dikkat etmek gerekiyor.

Et yemeği olunca, yememeye çalış. Etin yanında tavsiye edilmiyor. Yada ayrı öğünde ye bence ama, sen bilirsin yine de. Karatayda böyle bir uyarı yok, onu da belirteyim. Yoğurt önemli, ama ne zaman yiyeceğimize dikkat etmek gerekiyor.

tamam canım tabiki dikkat edeceğim bundan sonrası için salata yerim et yemeği ile..Sebze yemekleri ile de yoğurt seçeneğimi kullanırım :KK39:

:KK70::KK70: Mecbur yiyorum, midem bulandı artık 2 gündür. Geçen haftada yedim. Tavukta bütün satıyorlar, göğüs eti olanlardan alsam köy tavuğu değil. Et yemem lazım. Sporcularda çok iyiymiş ton.
CANIM HİNDİ GÖĞSÜ AL HİNDİ KABALI YERRDE DURAMAZMIŞ O YÜZDEN SALARLARMIŞ ONU TV.DE SÖYLEMİŞLERDİ,BEN HİNDİ GÖĞSÜ ALIYORUM HEP

AYTJH.jpg

bizim bir komşumuzun 15 yıl bebeği olmamış, hatta tedavi sırasında yanlış uygulama yüzünden kadıncağızın yumurtlaması durmuş, doktor artık menapoza girdin demiş bi de, 2-3 sene yumurtası olmamış, pes etmiş artık.. o dönemde bu kürü duymuş inanmamış ama yapmış, peşinden de incir kürünü yapmış ve 2-3 sene sonra ilk kez yumurtası oluşmuş.. hemen tüp bebekle şimdi ikizleri var : )

ben de sivilce için yapmıştım faydasını görmüştüm yine yapacağım ama unutup tarihini kaçırıyorum.. adet bitiminden tam 1 hafta sonra başlanıyordu değil mi?

canim ben simdi sogan kurunu, her yil yapilmasi iyidir diye yaptigimdan adet sonrasi basladim ama bir problem varsa kure baslama zamani onemli. dedigin gibi ilk ay adet bittikten bir hafta sonra baslaniyor.

teoson teoson cicim dünkü sana gelen resimler, tatil fotosu falan yok balım. Olsa dükkan senin..otelde pineklemekten gezip resim cekmedim..bol bol selfie var elimde dilersen gondereyim kivircigimla

Hep teoson karıştırdı ortalığı :KK48::KK48:benim hiç suçum yok...
Tahmin ettim canım göremeyince yoğunluktan fırsat bulamamışsın dır diye...:KK15:
Gunah keçisi benmi oldummmm:))
Tatil fotoları deyince farklı seyler var sandım di no problem canımmm

X