Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kırilarak içilebilirliğini göstermek adına attım canlar
Prenscim, tv'de izlemiş. Bir profesör d vitaminini kırıp içiyorlar, sakın içmeyin diye uyarmış. Birde 300.000 ml kullanıyorlar, kullanılmasın diye uyarmış. Prenscim gelince tam olarak açıklar, benim hatırladıklarım bunlar. Ne yapsak acaba.

Kızlar ballar,canlar anca uyandımda haplanıp yatmıştım.Bugün tahlilleri aldım dr gotürdüm b12 yerlerde yine 90 düşmüş büyük oğlanda 145 miş karaciğer yağlanmam biraz düşmüş gecen tahlilde 220 di simdi 148 o manyak hapı kullandığım halde kollestrolüm 220 ye düşmüş calsiyumum falan iyi sodyum yine düşük iğnelerimi yazdırdım nöröloji uzmanım ilacımı kesmedi diyet yapmama kızdı bende bu diyet değil beslenme şekli dedim ve düşen tahlillerimi gösterdim hemen b12 yi önüme sürdü bende diğer tahlillere bakın hic yüksek olmadıki dedim neyse ilaca devam birden kesemezmişiz yavaş yavaş kesecekmişiz küçük oğlana kan ilacı verdiler onun diğer tahliller güzel çıktı. Kanida bir derce düşüktü gece sabaha kadar bir litre sütü cekip çekip yatıyordu doktor verme istesede dedi ama ne mümkün biberonu kaç kere kafama yedim ben su koyduğumu bile anlıyorda uyku sersemi kafama patlatıyor.Kociste hic bir şey yok turp gibiymiş beni yiyiyor neyi olsunki. Tahlilleren once disçiye gittim diisimin dolgusunu yaptırdım igne birdaha vurulmayayım diye diğer disimide yaptirdım pek çürük değildi ama arızalı olan kismı aldırdım. Sonra dr. Gittim malum devlet hastahanesi tahlillere öğleden sonra bakıyor sonra beş dk. Anneme uğradım annemede dr. beline iğne yapmış büyük ihtimal kemikte iltihap var demiş igneyi vurmus 10 gün sonra gel demiş iltihap azsa iğne yeterli gelir çoksa iyi bir dahiliye uzmanıyla birlikte tekrar bakarız demiş. 6 gibi evdeydim eczane market derken tam oturdum kk ya gireyim dedim bizimkiler acliktan ölüyormuş beni bekliyorlar bir tarhana corbası bir salata yaptım valla yiyen yedi yemeyen kendi bilir ben yedim ya ilaç ictim yattım akşam gecmiste yatsıyı kılayım bari dedim bide size haber vereyim tahlilleri istedim gerci gec oldu ama bugünün özeti bu. Ben girmişken tükkanıda kapatayım herkese iyi geceler herkesi cok öptüm. Son olarak kedicim geçmiş olsun,hasibecim eşinın başı sağosun Allah sabır versin.
Canım geçmiş olsun maşallah kötü değerler düşmeye başlamış.. b12 de takviyeyyle düzelir inşallah.. sende ne güzel demişsin dr a ağzına sağlık.. bi şey duymasınlar yeter ki hemn fırsat kolluyorlar insanlar...

dün kedinin tavsiyesiyle jillian'a başladım. önce yok ben bunu yapamam dedim ama sonlara doğru alıştım : ) yok yok yaparsın sen dedim :-) yine kediciğimin önerisiyle peşinden 1 mil de leslie yaptım 20 dk.. gece yaptığım için leslie yaptım, uygun olduğunda yürüyüşe çıkacağım.. inşallah istikrarlı bişekilde tamamlarım..

sizlerden jillian'ı yapan oldu mu? yorumlarınızı alabilir miyim?
Ben yaptım canım.. devam et sende sonuç harika oluyor.. hala arada başka başka videolarını yapıyorum...

Herkese merhaba. Geçmişi kısmen okuyabildim. Hastalara geçmiş olsun diyorum öncelikle.
Evi boyama adı altında girdiğim iş derinleşti. Resmen tadilat yapıldı. Elektrik prizlerinden avizelere, derzlerin doldurulmasından gömme dolabın sökülüp yerine yenisinin gelmesine kadar. Bu arada köşe koltuğumu attım. Şimdilik bir kanepe ile idare ediyorum. Evi baştan dizayn ediyoruz. TV ünitesi ve dolap gelecek. Bunun haricinde yaklaşan sınav, artan ders ve deneme sınavı temposu, iş yerindeki hareketlilik ve gönül işimdeki karışıklık beni benden aldı diyebilirim. Hiçbir şey yapma istediğim yok. Bunun için yemek yapmıyorum 10 gündür neredeyse.

Fakat kaçamak yapmadım. Kahvaltımı aynen yapıyorum 10 gibi bitiyor. Akşamları bazen sadece yoğurt içine keten tohumu atıyorum. Derse gideceğim gün de şirkete dışarıdan (döner, adana kebap vs) söylüyorum. Yemeklerim 17:00'i geçmiyor.

Baskülü bugün buldum, 500 gr vermişim. Fakat kendimde şişlik hissediyorum. Ödem mi, can sıkıntım mı bilemedim. Bir sonraki uğrayışıma kadar kendinize iyi bakın. Öpüyorum hepinizi çok özledim.

Not: Benim için dua edin. Çok ihtiyacım var.

kuzucum nooldu sana sen herkese pozitif enerji yollarken neden böyle oldu.paylaşmak istersen biz burdayız müsait olduğun zamanı bilemediğimden yazamıyorum sana öpüyom seni çok:KK19:

ama ben de yokk ben gjremedim mydenizzz mydenizzz

Ben bulamadım, mesaj attı galiba. mydenizzz mydenizzz bende isterem.

kaçırdığım birşeymi olmuş bu yazışmaları anlamadım ben kızlarrrr

kuzucum nooldu sana sen herkese pozitif enerji yollarken neden böyle oldu.paylaşmak istersen biz burdayız müsait olduğun zamanı bilemediğimden yazamıyorum sana öpüyom seni çok:KK19:

kaçırdığım birşeymi olmuş bu yazışmaları anlamadım ben kızlarrrr
mydenizzz mydenizzz in fotosu varmış tatilden.

Herkese merhaba. Geçmişi kısmen okuyabildim. Hastalara geçmiş olsun diyorum öncelikle.
Evi boyama adı altında girdiğim iş derinleşti. Resmen tadilat yapıldı. Elektrik prizlerinden avizelere, derzlerin doldurulmasından gömme dolabın sökülüp yerine yenisinin gelmesine kadar. Bu arada köşe koltuğumu attım. Şimdilik bir kanepe ile idare ediyorum. Evi baştan dizayn ediyoruz. TV ünitesi ve dolap gelecek. Bunun haricinde yaklaşan sınav, artan ders ve deneme sınavı temposu, iş yerindeki hareketlilik ve gönül işimdeki karışıklık beni benden aldı diyebilirim. Hiçbir şey yapma istediğim yok. Bunun için yemek yapmıyorum 10 gündür neredeyse.

Fakat kaçamak yapmadım. Kahvaltımı aynen yapıyorum 10 gibi bitiyor. Akşamları bazen sadece yoğurt içine keten tohumu atıyorum. Derse gideceğim gün de şirkete dışarıdan (döner, adana kebap vs) söylüyorum. Yemeklerim 17:00'i geçmiyor.

Baskülü bugün buldum, 500 gr vermişim. Fakat kendimde şişlik hissediyorum. Ödem mi, can sıkıntım mı bilemedim. Bir sonraki uğrayışıma kadar kendinize iyi bakın. Öpüyorum hepinizi çok özledim.

Not: Benim için dua edin. Çok ihtiyacım var.
Canımm Allah yaroımcıncolsun... zor işler tek başınasın... keşke birileri gelse yardım etse sana.. evin içi eşyalıyken tadilat işleri çok yoruyor
. Kendine dikkat et kuzuuu hastalanma sakın.. yemğini de ye bi güzel aç bırakma kendini.. gönül işlerinde inşallah yoluna girer senin stresli zamanların takılma neler oluyorsa geç gitsin.. seni seviyoruz canımmm iyi bak kendine :KK19::KK19::KK68::KK68:

Günaydın karatay çıtırları galiba reglim 10 gün gecikmelide olsa gelmeye çalışıyor zaten prolaktinimde yine yüksek çıktı bana sinir yaramıyor.Regl çamur gibi siyah olanlar benimde öyle olur kan az olup beklediği ıçin öyle rengi bozuluyormuş ben dr. Sormuştum. Benim genelde öyle olur kanamam çok az olduğu icin gelende o iste.. Ben anca kalktım valla şimdi çayı koydum kahvaltıyı hazırlayacağım geç oldu ama.
Kedi canım sakın spor yapma evde küvet varsa yada koca bir leğen sıcak tuzku suyun içine oturda liflerin gevşesin aksi taktirde daha kötü olursun.Fmgenç cim sen kimseyi takma benim öyle çıldırırcasına çocuk isteyip ustelik yapıp keşke hiç olmasaydı diyen çok tanıdığım var evlatlık alip geri veren var.Allah sana hayırlisıni versin hayirlı degilse hiç vermesin inan evlatla imtihan çok zor. Neyse sonra görüşürüz kızlar
Aminn canımm benimde dualarım hep öyle.. rabbim evlatla sınav etmesin.. hayırlısını vversin.. isteyenn herkese...

Sağol fmgenc fmgenc ben seni gördüm faceden kediden baktım bide bluebottle ikinizde çok hosmussunuz canlar bir sey göndermek isterseniz beni eklersiniz.Ay ne bileyim kedi83 kedi83 ben senelerdir böyle kullanıyorum dr. Demişti cocuklara bölüştürüyorum bazen ama küçükte büyüdü artık bölüştürmem diyordum kendi kendime iki aydir yaz diye vermiyordum onlara ama ben tesettürlüyüm diye her ay alırım. Hiç bir yakam güneş görmuyor bizim yüzdn başka.

de tabi en doğal hakkın : ))) şaka bi yana 3 aydır idare eden enişteme de saygılar valla helal olsun : )
evet bluecum hakkını ödeyemem valla hala da temizlik filan yok o yapıyor sağolsun ben çalışırkende o yapardı gerçi malum eve benden daha erken geliyor hafta sonuda gezmek için kalsın diye gelince yapıyordu
Canim hosbuldum teşekkür ederim: ) canim bir haftada 1.1 kg cok geldi ne bileyim. .Gül ablanin da dedigi gibi Otel yemekleri yapti sanırım tuzu yağı farklıydı sonuçta. .sicaklar ve yol mahvetti beni hala şiş bacaklarim..size resim atayim face'den bakin bakalım 7 aylik halime: )
Otelde serbest gördüğüm yiyeceklerden bol bol yedim (deniz cok aciktirdi) ama illa içinde yasakli bir şeyler vardır karatay'a uymayan..sanırım o yüzden de bu kadar şiştim. .neyse duzenime döndüm artik çok şükür. .inşallah dedigin gibi hizlica gider kilolar

Bu arada dün yazdiklarini okudum uzmusler seni çok üzüldüm. .lutfen seni üzmelerine izin verme..büyükler malesef farklı bakıyorlar eminim o da seni kirdiginin farkında değildir. .bu konudan bende çok muzdaribim artik takmiyorum daha mutluyum takmayinca...

Hosbuldum ablam, sen ev ortamında olunca ne güzel rahat rahat yapiyorsun karatay'i .. otelde olunca dedigin gibi yağı tuzu belli değil. .bir şey gözlemledim bu arada ,insanlar ne çok yiyorlar ve ne sagliksiz besleniyorlar..Kadınların her yerleri selülit dolu yağlar ohh maşallah ve hala yiyorlar..kahvaltidan kalk 2 saat sonra öğlen ye sonra ikindi de ekmek aralari( sosis janbon ketçap) ve 2 saat sonra yine devam... ben sabah yiyip öğlen salata meyve ve akşam yemeği şeklinde yaptim hamile halimle..
canım hoşgeldin valla bravo süper gidiyorsun hiçte dert etme düzenine geçince ödeminde gider sıcakların etkiside çok büyük malum
Herkese mutlu güzel günler
Menumu yazayim hemen

Dün
Sabah; 2 yumurtali kkk açık limonlu çay

Öğlen üzüm yoğurt fıstık

Ara: süt pisirmistim kaymagini 2 gün kurusu ve cevizle yedim.. kalan kaymak bu sabah bitti...

Akşam domates çorbası ve soğuk ayranli çorba salata taze fasulye
dönmüşsün bile eski haline hemencik
fmgenc fmgenc canım takma sakın şu söylenenleri..bana da kv.dem hamileliğimin 3.ayıydı sanırım omuzların genişledi ..göğüslerin büyüdü..karnın kocaman oldu..benim göbeğim gibi oldu demişti..ki onun 4-5 kat...ben 20 çocuk doğursam onun gibi olmaz..nasıl sinirlerim bozulmuştu..ki ben kilo almamıştım bile..laf olsun diye söyleniyor işte..herkes ağzı açık izledi gebeliğimi sonrasını ...halen hiç doğurmuşa benzemiyorsun diyorlar..bak sinirlerimizi nasıl bozuyorlar ya...
aynen hiç takmaya değmez bana da geçen gün arkadaşım dünyanın lafını söyledi sonra merakından göbegime bakmaya geldi ilk başta can sıksada komik şeyler bunlar herkes herşeyi deme hakkı görüyor kendinde
bu kadınların bu hamilelere ettiğini ben anlamıyorum ya, bir arkadaşım son üç ayını kvsinin yanında geçirdi, 6 ayda 6 kilo alan kızcağız son 3 ayda 1 kilo alabildim sıkıntıdan dedi.. çok üzücü.. hamile insan zaten hormonlarla hassaslaşıyor, en ihtimam gösterilmesi gereken zamanda bu muameleler hiç hoş değil.. sütüne karışan, cinsiyetine karışan, ismine karışan.. birinci olduktan sonra 2.ye karışan..
oo hiç bitmez ilki neden olmuyor sorusu
ayy aylarca bu soruyla muhattap oldum artık terbiyesizliği elime alıp valla bir yerde yanlış yapıyoruz galiba demeye başlamştım yoksa çok üzülüyor kafaya takıyordum zaten düşük yapmışım yıl boyu sorgunun ne anlamı var . şimdide ikincisi kız olur demeye başladılar daha birinci karnımda nasıl olcaksa ikinci hemen
Bugün Kadın doguma gittim. Yıllık smearimi verdim hormonlarima baktirdinmi kan değerlerim herseyim normal . Smean 1 haftaya çıkacak. B12 285 çıktı normal dedi ama yinede yazdırdı
D vitamini tüm kadınlarda eksiktir günde 5 8 damla icilmesi gerek dedi ondan ona bakmadı. Devlet Hastanesinde 15 günlük randevu bulmak zor sgkli olarak özel gittik SGK indirimine rağmen fazla tuttu testler ama içim rahatladi. Smearimde TEMİZ xiksa rahatliycam
canım inşallah temiz çıkar smearinde için rahat olsun
Son 2 Adetim çamur gibi siyah oluo du gizli iltihap ta oluomus antibiyotik verdi
ilk defa duydum gizli iltihap diye birşey başlangıctan itibaren mi o şekilde oluyordu benim sonlara doğru öyle olurdu iki doktora gittim ikiside kalan kandan dolayı dedi ama geçmiş oslun canım

Pazar günü, ayak bileğimi burktum, sonra pazar akşamı sporumu yapmadım. Pazartesi günü iyiyim diye 2'sini birden yaptım, şimdi biraz şişti, acı bacağıma da vurdu. Gitti programım sekteye uğrayacak. :KK61::KK61::KK61::KK61:

canım geçmiş olsun çok baskı kurma üzerine biraz mola ver sen her şekilde yakalarsın programı sağlık daha önemli yaramaz kedicik

kızlar o kadar konuşmuşsunuz ki arada atladığım varsa affola

Hu hu ortalık karışmasın çıtırlar öncelikle hepinize mutlu güzel bi gün dilerim...şu meşhur alintilama yontemiyle cevap vereyim size

fmgenc fmgenc canım hemen gönderiyorum. .dün çok telaşım vardi tek tek face'den özel mesaj atmak cok zaman aliyor..sana atarim dedim o ara teoson özelden durtukledi ona attim. Sonra gül abla büyük ya ondan basladim güya ama kaldi..tatil fotosu değil canım göbüşü cekiyorum her ay ne kadar genisleyebilirim diye takip ediyorum : )) topige yazayim özelden gondereyim canim

kedi83 kedi83 sen ne dersin öyle kedican şu topikte sen kadar resim gonderdigim kim var..!
senin bildigin resimler hani gecen ayda göndermiştim önden hamile oldugun belli değil demistin ya o resimlere bu ay ki halimi de ekleyip attim.. sana da gondereyim hemen..sensiz olur mu ilk göz ağrım küsme sakin

X