Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sağol fmgenc fmgenc ben seni gördüm faceden kediden baktım bide bluebottle ikinizde çok hosmussunuz canlar bir sey göndermek isterseniz beni eklersiniz.Ay ne bileyim kedi83 kedi83 ben senelerdir böyle kullanıyorum dr. Demişti cocuklara bölüştürüyorum bazen ama küçükte büyüdü artık bölüştürmem diyordum kendi kendime iki aydir yaz diye vermiyordum onlara ama ben tesettürlüyüm diye her ay alırım. Hiç bir yakam güneş görmuyor bizim yüzdn başka.
Ben de yüzüme koruyucu kullanıyorum, çiller yazın bir çoğalıyor. Zeytinyağı ile mi karıştırıyordun, ben ampulu kırıp direkt içiyordum, yanlış yapmışım. :KK48: İğne yaptırcak birisini bulsam iyi olurdu.

kedi83 kedi83 sen ne dersin öyle kedican şu topikte sen kadar resim gonderdigim kim var..!
senin bildigin resimler hani gecen ayda göndermiştim önden hamile oldugun belli değil demistin ya o resimlere bu ay ki halimi de ekleyip attim.. sana da gondereyim hemen..sensiz olur mu ilk göz ağrım küsme sakin
:KK74::KK74::-):KK68::KK68:

Bacak deyince aklıma hemen callanetics geliyor, sanki onu yapınca bacaklarım daha ince görünüyordu. Denemeni tavsiye ederim. Bacak inceltmeyle hiç uğraşmadığım için pek bilmiyorum. Birde brazill butt lift var, kalça için ama kalçayla birlikte bacaklarda çalışıyor. Tabii incelmesi için bunlarla birlikte, kardiyoda yapman gerekiyor.
Callanetics'i çok duydum, ama bulamadım bir türlü. Nereden bulabilirim? Sende varsa yollayabilir misin? Bir de evde kardiyo nasıl yapılır şu hop hop hoplama, zıp zıp zıplama tarzı hareketler mi oluyor? Jillian M. yaptırıyordu. :KK70:

Callanetics'i çok duydum, ama bulamadım bir türlü. Nereden bulabilirim? Sende varsa yollayabilir misin? Bir de evde kardiyo nasıl yapılır şu hop hop hoplama, zıp zıp zıplama tarzı hareketler mi oluyor? Jillian M. yaptırıyordu. :KK70:
Mail adresini at bana faceden, mail atayım. Danslarda atarım sana. :KK48:

Kızlar ballar,canlar anca uyandımda haplanıp yatmıştım.Bugün tahlilleri aldım dr gotürdüm b12 yerlerde yine 90 düşmüş büyük oğlanda 145 miş karaciğer yağlanmam biraz düşmüş gecen tahlilde 220 di simdi 148 o manyak hapı kullandığım halde kollestrolüm 220 ye düşmüş calsiyumum falan iyi sodyum yine düşük iğnelerimi yazdırdım nöröloji uzmanım ilacımı kesmedi diyet yapmama kızdı bende bu diyet değil beslenme şekli dedim ve düşen tahlillerimi gösterdim hemen b12 yi önüme sürdü bende diğer tahlillere bakın hic yüksek olmadıki dedim neyse ilaca devam birden kesemezmişiz yavaş yavaş kesecekmişiz küçük oğlana kan ilacı verdiler onun diğer tahliller güzel çıktı. Kanida bir derce düşüktü gece sabaha kadar bir litre sütü cekip çekip yatıyordu doktor verme istesede dedi ama ne mümkün biberonu kaç kere kafama yedim ben su koyduğumu bile anlıyorda uyku sersemi kafama patlatıyor.Kociste hic bir şey yok turp gibiymiş beni yiyiyor neyi olsunki. Tahlilleren once disçiye gittim diisimin dolgusunu yaptırdım igne birdaha vurulmayayım diye diğer disimide yaptirdım pek çürük değildi ama arızalı olan kismı aldırdım. Sonra dr. Gittim malum devlet hastahanesi tahlillere öğleden sonra bakıyor sonra beş dk. Anneme uğradım annemede dr. beline iğne yapmış büyük ihtimal kemikte iltihap var demiş igneyi vurmus 10 gün sonra gel demiş iltihap azsa iğne yeterli gelir çoksa iyi bir dahiliye uzmanıyla birlikte tekrar bakarız demiş. 6 gibi evdeydim eczane market derken tam oturdum kk ya gireyim dedim bizimkiler acliktan ölüyormuş beni bekliyorlar bir tarhana corbası bir salata yaptım valla yiyen yedi yemeyen kendi bilir ben yedim ya ilaç ictim yattım akşam gecmiste yatsıyı kılayım bari dedim bide size haber vereyim tahlilleri istedim gerci gec oldu ama bugünün özeti bu. Ben girmişken tükkanıda kapatayım herkese iyi geceler herkesi cok öptüm. Son olarak kedicim geçmiş olsun,hasibecim eşinın başı sağosun Allah sabır versin.
seraym sana ve annene çok geçmiş olsun canım,,,,,doktora iyi demişsin bu jejım değilki sağlıklı beslenme .....sen karatayaı yap ilaçlarını düzgün kullan birkaç aya bişeyin kalmaz,,,,2 sene de karatay bütün hücreleri yenileyip hastalıkları yok ediyor
dün kedinin tavsiyesiyle jillian'a başladım. önce yok ben bunu yapamam dedim ama sonlara doğru alıştım : ) yok yok yaparsın sen dedim :-) yine kediciğimin önerisiyle peşinden 1 mil de leslie yaptım 20 dk.. gece yaptığım için leslie yaptım, uygun olduğunda yürüyüşe çıkacağım.. inşallah istikrarlı bişekilde tamamlarım..

sizlerden jillian'ı yapan oldu mu? yorumlarınızı alabilir miyim?
jillian a başlamakla çok iyi apmışsın canım,,,,yapanlar çok güzel sıkılaştılar,,,,mydenizciğim sıkılaştı sıkılaştı hamile kaldı,,,,dün resimlerini göndermiş kg yok sadece karın var gibi duruyor,,,,doüğumdan sonra çok kolay gider o kg lar

Herkese merhaba. Geçmişi kısmen okuyabildim. Hastalara geçmiş olsun diyorum öncelikle.
Evi boyama adı altında girdiğim iş derinleşti. Resmen tadilat yapıldı. Elektrik prizlerinden avizelere, derzlerin doldurulmasından gömme dolabın sökülüp yerine yenisinin gelmesine kadar. Bu arada köşe koltuğumu attım. Şimdilik bir kanepe ile idare ediyorum. Evi baştan dizayn ediyoruz. TV ünitesi ve dolap gelecek. Bunun haricinde yaklaşan sınav, artan ders ve deneme sınavı temposu, iş yerindeki hareketlilik ve gönül işimdeki karışıklık beni benden aldı diyebilirim. Hiçbir şey yapma istediğim yok. Bunun için yemek yapmıyorum 10 gündür neredeyse.

Fakat kaçamak yapmadım. Kahvaltımı aynen yapıyorum 10 gibi bitiyor. Akşamları bazen sadece yoğurt içine keten tohumu atıyorum. Derse gideceğim gün de şirkete dışarıdan (döner, adana kebap vs) söylüyorum. Yemeklerim 17:00'i geçmiyor.

Baskülü bugün buldum, 500 gr vermişim. Fakat kendimde şişlik hissediyorum. Ödem mi, can sıkıntım mı bilemedim. Bir sonraki uğrayışıma kadar kendinize iyi bakın. Öpüyorum hepinizi çok özledim.

Not: Benim için dua edin. Çok ihtiyacım var.

dualarım seninle canım ,,,ALLAH yardımcın olsun zihin açıklığı versin,,,,herşey üstüste geldi allah yardımcın olsun,,,,500 gramda senin için süper 100---200 zor giderken 500 harika olmuş,,,,yakında bana yetişeceksin ben yerimde sayyorum 3 aydır

Sağol fmgenc fmgenc ben seni gördüm faceden kediden baktım bide bluebottle ikinizde çok hosmussunuz canlar bir sey göndermek isterseniz beni eklersiniz.Ay ne bileyim kedi83 kedi83 ben senelerdir böyle kullanıyorum dr. Demişti cocuklara bölüştürüyorum bazen ama küçükte büyüdü artık bölüştürmem diyordum kendi kendime iki aydir yaz diye vermiyordum onlara ama ben tesettürlüyüm diye her ay alırım. Hiç bir yakam güneş görmuyor bizim yüzdn başka.
Ekleyim seni fıstık faceden...

Hu hu ortalık karışmasın çıtırlar öncelikle hepinize mutlu güzel bi gün dilerim...şu meşhur alintilama yontemiyle cevap vereyim size

fmgenc fmgenc canım hemen gönderiyorum. .dün çok telaşım vardi tek tek face'den özel mesaj atmak cok zaman aliyor..sana atarim dedim o ara teoson özelden durtukledi ona attim. Sonra gül abla büyük ya ondan basladim güya ama kaldi..tatil fotosu değil canım göbüşü cekiyorum her ay ne kadar genisleyebilirim diye takip ediyorum : )) topige yazayim özelden gondereyim canim
Hep teoson karıştırdı ortalığı :KK48::KK48:benim hiç suçum yok...
Tahmin ettim canım göremeyince yoğunluktan fırsat bulamamışsın dır diye...:KK15:

sabah KKK yaptık akşam arkadaşa gideceğiz....bişey hazırlama ya kısır yap yada mercimek köftesi yanınada bol yeşillik çıkar dedim,,,30 sene önceki arkadaşım 2 sene önce bir görüşmüştük birde şimdi...torunu olmuş onu görmeye gideceğim....kafasına göre bir sürü şey yapar yemeyiz kızar en iyisi onları yapsın ....fazlada bişey isteyemem zaten hem yeme hem özel istekte bulun olmuyor çekiniyorum....

sabah KKK yaptık akşam arkadaşa gideceğiz....bişey hazırlama ya kısır yap yada mercimek köftesi yanınada bol yeşillik çıkar dedim,,,30 sene önceki arkadaşım 2 sene önce bir görüşmüştük birde şimdi...torunu olmuş onu görmeye gideceğim....kafasına göre bir sürü şey yapar yemeyiz kızar en iyisi onları yapsın ....fazlada bişey isteyemem zaten hem yeme hem özel istekte bulun olmuyor çekiniyorum....
Rahatsızlığım var, dokunuyor hamur işleri deseydin, kesin içi rahat edemeyecek, yine yapacak birşeyler.

Rahatsızlığım var, dokunuyor hamur işleri deseydin, kesin içi rahat edemeyecek, yine yapacak birşeyler.
telefonda uzatmamak için ben 1 senedir hamur işi ve tatlı yemiyorum sakın yapma dedim ne yapayım peki dedi,,,işte olduğu için oda uzatamadı bende kısa kestim akşam gidince anlatırım,,,,durumuda iyi değil zaten boşa yapmasın ,,almasın

telefonda uzatmamak için ben 1 senedir hamur işi ve tatlı yemiyorum sakın yapma dedim ne yapayım peki dedi,,,işte olduğu için oda uzatamadı bende kısa kestim akşam gidince anlatırım,,,,durumuda iyi değil zaten boşa yapmasın ,,almasın
O zaman yapmaz. Evet, onun içinde daha iyi olur. Masrafsızız, bir tek kuruyemişimiz pahalı, o da ucuz olanlardan seçilince sorun olmuyor.

sabah kkk kahvaltı yaptım
öğlende kırmızı et, salata
akşam da çorba,2 kaşık bulgur pilavı ile haşlanmış kırmızı et(eti sevmiyorum diye annem bugün et günü ilan etti) ve yoğurt yemeyi düşünüyorum
pilavı yiyemem gibi duruyor ama
Afiyet olsun. Eti çok severim. Yoğurt etin hazmını zorlaştırıyormuş, ama karatayda yeniliyor.

kuzucum nooldu sana sen herkese pozitif enerji yollarken neden böyle oldu.paylaşmak istersen biz burdayız müsait olduğun zamanı bilemediğimden yazamıyorum sana öpüyom seni çok:KK19:

kaçırdığım birşeymi olmuş bu yazışmaları anlamadım ben kızlarrrr

Sağolasın canım, biliyorum ^_^ ilk fırsatta konuşuruz inşallah. Öperim çok.

Canımm Allah yaroımcıncolsun... zor işler tek başınasın... keşke birileri gelse yardım etse sana.. evin içi eşyalıyken tadilat işleri çok yoruyor
. Kendine dikkat et kuzuuu hastalanma sakın.. yemğini de ye bi güzel aç bırakma kendini.. gönül işlerinde inşallah yoluna girer senin stresli zamanların takılma neler oluyorsa geç gitsin.. seni seviyoruz canımmm iyi bak kendine :KK19::KK19::KK68::KK68:

Ben de sizi seviyorum, iyi ki varsınız ^_^ İnşallah canım, hayırlısı olsun diyorum artık.

dualarım seninle canım ,,,ALLAH yardımcın olsun zihin açıklığı versin,,,,herşey üstüste geldi allah yardımcın olsun,,,,500 gramda senin için süper 100---200 zor giderken 500 harika olmuş,,,,yakında bana yetişeceksin ben yerimde sayyorum 3 aydır

Sağolasın ablacım. Aynen, kırk yılın Çarşambası gibi hayatım. Huni takıp gezmem yakındır.
Tek iyi nokta işte şu giden yarım kilo. Bakalım sonu gelecek mi?
İyi tatiller sana da.

X