Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

hayırlısı olsun inşallah...vakti zamanı ne zamansa o zaman olur biz bilemeyiz,,,biz sadece dua ederz,,,,
D vitaminide damla ile düzelmiyor oda iğne şart,,,karatay 2 sinede iğne öneriyor
Hala 36 bedenim ama burda karatay yapamiyorum gobegin çıktı düzenim felaket bozuldu. Kendi yemeklerimi ozledim. Baku yu hiç özlemişim ama Evimi duzenimi ozledim itiraf ediorum
....o kadar uğraştığın ve yaptığın spor boşa gitti ,,,,sil baştan olacak

Kızlar ballar,canlar anca uyandımda haplanıp yatmıştım.Bugün tahlilleri aldım dr gotürdüm b12 yerlerde yine 90 düşmüş büyük oğlanda 145 miş karaciğer yağlanmam biraz düşmüş gecen tahlilde 220 di simdi 148 o manyak hapı kullandığım halde kollestrolüm 220 ye düşmüş calsiyumum falan iyi sodyum yine düşük iğnelerimi yazdırdım nöröloji uzmanım ilacımı kesmedi diyet yapmama kızdı bende bu diyet değil beslenme şekli dedim ve düşen tahlillerimi gösterdim hemen b12 yi önüme sürdü bende diğer tahlillere bakın hic yüksek olmadıki dedim neyse ilaca devam birden kesemezmişiz yavaş yavaş kesecekmişiz küçük oğlana kan ilacı verdiler onun diğer tahliller güzel çıktı. Kanida bir derce düşüktü gece sabaha kadar bir litre sütü cekip çekip yatıyordu doktor verme istesede dedi ama ne mümkün biberonu kaç kere kafama yedim ben su koyduğumu bile anlıyorda uyku sersemi kafama patlatıyor.Kociste hic bir şey yok turp gibiymiş beni yiyiyor neyi olsunki. Tahlilleren once disçiye gittim diisimin dolgusunu yaptırdım igne birdaha vurulmayayım diye diğer disimide yaptirdım pek çürük değildi ama arızalı olan kismı aldırdım. Sonra dr. Gittim malum devlet hastahanesi tahlillere öğleden sonra bakıyor sonra beş dk. Anneme uğradım annemede dr. beline iğne yapmış büyük ihtimal kemikte iltihap var demiş igneyi vurmus 10 gün sonra gel demiş iltihap azsa iğne yeterli gelir çoksa iyi bir dahiliye uzmanıyla birlikte tekrar bakarız demiş. 6 gibi evdeydim eczane market derken tam oturdum kk ya gireyim dedim bizimkiler acliktan ölüyormuş beni bekliyorlar bir tarhana corbası bir salata yaptım valla yiyen yedi yemeyen kendi bilir ben yedim ya ilaç ictim yattım akşam gecmiste yatsıyı kılayım bari dedim bide size haber vereyim tahlilleri istedim gerci gec oldu ama bugünün özeti bu. Ben girmişken tükkanıda kapatayım herkese iyi geceler herkesi cok öptüm. Son olarak kedicim geçmiş olsun,hasibecim eşinın başı sağosun Allah sabır versin.

eminoşa geçmiş olsun canım

başınız sağolsun canım
teşekkür ederim kızlar...
bu arada forum yenilendiği için ben biraz yabancı kaldım şu ''@mydenizz kedi83 '' yapınca ne oluyor özelliği ne
kötü bir şey olmasa gerek (merak başa bela)

Selam herkeseee... Muhtemelen bu gece topiğin kepenklerini ben indireceğim. Bana kalan görevi tamamlamadan önce sorumu sorayım: Bana özellikle bacaklarıma etki edecek bir spor videosu, programı, vs... önebilir misiniz? Kediciiiikkk sorun özellikle spor aşığı olan sanaa. :) En çok bacaklarımı çalıştırsın, üst bacaklarıma etki etsin. Gerekirse acıdan yaksın, kavursun, acıtsın; yeter ki eritsiiiin.

İyi geceler...
İyi sabahlar...
Mutlu günler...

Öpüyorum hepiciğinizi.

Pazar günü, ayak bileğimi burktum, sonra pazar akşamı sporumu yapmadım. Pazartesi günü iyiyim diye 2'sini birden yaptım, şimdi biraz şişti, acı bacağıma da vurdu. Gitti programım sekteye uğrayacak.

Cok gecmis olsun. insallah hemen duzelirde yarim kalan sporuna donersin hemen :)

Masallah diyorum bu yasta bu azim uc ay kaldim annemin yaninda bir ekmegi biraktiramadim ne sansli etrafinizdaki insanalar...

Gercekten herkesin bir sut mayalama ayari var. Mesela bende parmak testi tutmaz, elim sicaga dayaniklidir diye.

Gecmis olsun allah dermansiz dert vermesin. Ne kadar suredir karatay yapiyorsun? Karatay savunmasinida yapmissin hemen doktoragercektende diyet gibi degil simdi benim karnim karatayla doyunca sanki kilolar gitmicek gibi geliyor :) oglun icinde kan degeri bir derece dusuk dedigne gore asiri kansizligi yok ilacalari C vitaminiyle beraber verirsen daha faydali olur en guzeli sutu birakmasi ama oda biraz ugrastirir seni. Benimde uc yasinda kizim var biberon firlatmada olayalari cok tanidik geldi. Anneniz icinde gecmis olsun agrisi va mi cok?

akrabaymış bak şimdi utandım

afiyet olsun soğan suyunu neden içiyorsun bana hep itici gelmiştir
kayıtlı fotonu dosya yükle kısmına tıkla yüklersin

Canim gecen yil benim sag tarafimda pko solda 1 kist ve sol yumurtaliga yakin yerde kitle vardi birde rahimde kalinlasma vardi da vardi... daha once bu saracoglunun kuru uygulayan ve basarili olan arkadasimin tavsiyesiyle uc ay sogan kuru yaptim neticede hepsi gitti dr.lar bile sasirdi. simdi de ibrahim amcam, her kadinin her yil yapmasi gerekir dedigi icin yapiyorum hem cok guzel odem attiriyor. tadi itici zaten ama alisiyor insan zamanla. faydasi cok olupta tadi guzel olan kurler var mi bilmiyorum yada bana denk gelmedi :))

bizim bir komşumuzun 15 yıl bebeği olmamış, hatta tedavi sırasında yanlış uygulama yüzünden kadıncağızın yumurtlaması durmuş, doktor artık menapoza girdin demiş bi de, 2-3 sene yumurtası olmamış, pes etmiş artık.. o dönemde bu kürü duymuş inanmamış ama yapmış, peşinden de incir kürünü yapmış ve 2-3 sene sonra ilk kez yumurtası oluşmuş.. hemen tüp bebekle şimdi ikizleri var : )

ben de sivilce için yapmıştım faydasını görmüştüm yine yapacağım ama unutup tarihini kaçırıyorum.. adet bitiminden tam 1 hafta sonra başlanıyordu değil mi?

dün kedinin tavsiyesiyle jillian'a başladım. önce yok ben bunu yapamam dedim ama sonlara doğru alıştım : ) yok yok yaparsın sen dedim yine kediciğimin önerisiyle peşinden 1 mil de leslie yaptım 20 dk.. gece yaptığım için leslie yaptım, uygun olduğunda yürüyüşe çıkacağım.. inşallah istikrarlı bişekilde tamamlarım..

sizlerden jillian'ı yapan oldu mu? yorumlarınızı alabilir miyim?

sorunlu falan değilsin, çok hareketlisin
bugün sporu yaparken bulandı benim de midem. yemekten 3 saat sonra yaptım halbuki.

bende dikizlerim, dikizlemeden duramam. bide esime gösteririm suna baksana falan diye
Ağır gelmiştir, jillian'a başladığımda bende de olmuştu. Çok zorlamadan yap, onlar 3 dk yapıyorsa, sen 2 dk yap.

Günaydın kızlar
4 gün önce tartılmıştım bir de busabah tartılayım dedim diyete daha yeni başlamama rağmen takılmasına üzüldüm Hiç kaçamak yapmadım bu süre içinde ama sebep ne anlayamadım kilom sabit

Bacak deyince aklıma hemen callanetics geliyor, sanki onu yapınca bacaklarım daha ince görünüyordu. Denemeni tavsiye ederim. Bacak inceltmeyle hiç uğraşmadığım için pek bilmiyorum. Birde brazill butt lift var, kalça için ama kalçayla birlikte bacaklarda çalışıyor. Tabii incelmesi için bunlarla birlikte, kardiyoda yapman gerekiyor.

Sağol canım.. bazen konuşacak kimse olmuyor iyi ki burası var.. seni anlayan birilerinin biyerlerde olduğunu bilmek iyi geliyor.. kayınvalidemi çokk severim sağolsun destektir hep ama o gün benden de kaynaklı olabilir ne dese battı şimdi iyiyim ama karışmaları hala hoşuma gitmicek galiba.. özellikle de artık çocuk konusunu açsınlar istamiyorum... direk açmıyolar ama her ay gözüne bakıolar..reglimi benden iyi biliyolar

Pazar günü, ayak bileğimi burktum, sonra pazar akşamı sporumu yapmadım. Pazartesi günü iyiyim diye 2'sini birden yaptım, şimdi biraz şişti, acı bacağıma da vurdu. Gitti programım sekteye uğrayacak.

canımmmmmmm çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm önemli olan sağlığın lütfen kendine dikkat et..Programa iyileşince başlarsın yeter ki iyileş..Acil şifalar diliyorum tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…