Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Huhuu ben geldim ..tr çok yoğun geçiyor pazar bakuye dönüyorum. Telden giremiodum şimdi denedim degismis ler. .varmi yaramazlik herkes iyimi
hoş geldin canım
tr dki günlerin çok eğlenceli geçiyor...
kızlar çok mutlular...gitmek istemeyecekler
işle ilgili bir gelişme yokmu,,,tr de kalman için çok dua ettik inşallah o zamana bişeyler olur
o gün yeşillik eksikti almışsın canım
06 Ankara
63 doğum tarihim ,,,,,,onun için hep abla diyorlar canım....en büyük KK değil benim

ay ne tatlı ya, kızkıza çok eğlenceli olsa gerek : ) ben de geliim mii
evet eğlenceliydi oda bitti,,,güzel olan herşey çabuk bitiyor.....sen gel yeter ki canım kapımız her zaman açık sana....
ufff geldik en sıkıcı bölüme yemek yapmak hemde sıcakta
gerçi 3 ay sonra mutfağa girmekte bşr tuhaf olacak acaba yemek yapmayı unutmuşum mu desem eşime gelince

teoson
napıyon aşkito,
ben motoru takıyorum yine.
şimdi kızı yıkayıp uyutucam, ardından spor ve banyoo.
Napam kocaya yemek yaptim.sporda yapamadım bugun.zaten ramazandan beri doğru düzgün spor yapamadim.sana benden bir pravo p90x3 muydu ona basladin demi. Kolay gelsin sana canim

teşekkürler cnm.
emine bıdısı şimdi anneannesiyle fışfış kayıkçı oynuyo hehe
Canim geçmiş olsun basiniz saolsun

Bugün yapmıyorum hiçbirşey, yarın durumu göre, azda olsa birşey varsa yine yapmam. Keşke dün yapmasaymışım.
40 bin defa söyledim@mydenizz cim yaa laf dinlemiyor hic .bakin görün yarin ayağı hafif duzelsin tekrar yapacak. Halbuki birkac gün dinlenmesi lazım. Ayak iyilesse bile birkac gun beklemesi lazim böyle devam ederse hic spor yaoamaz hale gelecek. Bak sinirlendim yine kedi83

Napim, 1 hafta oldu başlamıştım mis gibi programıma, şimdi baştan başlamak zorunda kalacağım, tabi iyileşmezse hiç başlayamam baştan, onun için yapmamaya çalışacağım.

ÇOK TATLI OLMUŞSUN CANIM...faceden baktım ....

bende güneşlenirken havuza giren bayanlara baktım aynen selülit dolular,,,,havuz başında bile yemeye devam ediyorlar boğazları hiç boş durmuyor...

2 haftadır yoğurdu ben yapıyorum. Kaymak bu kadar çıktı. Annem daha önce mayalatmış bana, ama hatırlamıyorum. Göstermişti galiba 1 kere. Bazı insanların elinden güzel tutuyor diyor, sana mayalattığım zamanda iyi tutmuştu dedi. Geçen hafta güzel tuttu, bakalım bu hafta nasıl olacak. Annem memlekette.

Eklentiler

• 10621021_918732478141789_1204672566_n.jpg
    460,5 KB · Görüntüleme: 53
ÇOK TATLI OLMUŞSUN CANIM...faceden baktım ....

bende güneşlenirken havuza giren bayanlara baktım aynen selülit dolular,,,,havuz başında bile yemeye devam ediyorlar boğazları hiç boş durmuyor...
Bende gittiğim zaman, hep dikizledim kızları, hepsi selülitli, hepsi göbekli, çok nadir düzgün vücudu olan vardı. Hepside bikini giymişti, bir ben mayoluydum.

B bekirege ......işe başlamana az kalmış canım....prensten nasıl ayrılacaksın
kızlar yoksa fbda da grubunuz mu var : ) ben de katılabilir miyim
katıldın bile canım...bende kabul ettim arkadaşlığını
inşallah iyi sonuç alırsın canım
B12 çok düşük bence iğne yaptır damlayla yükselmez

Pazar günü, ayak bileğimi burktum, sonra pazar akşamı sporumu yapmadım. Pazartesi günü iyiyim diye 2'sini birden yaptım, şimdi biraz şişti, acı bacağıma da vurdu. Gitti programım sekteye uğrayacak.
geçmiş olsun canım,,,dikkat et... incinmiş olmasın
ellerine sağlık canım ,,,,sabah cevizle yemesi ne güzel olur

eminoşa geçmiş olsun canım

başınız sağolsun canım

Kızlar ben geldim ama çoook yorgunum herkesi okudum yani gecmişi tahlillerim ne azıkki pek iyi değil az dinleneyim giricem maşaaallah herkes gelmiş öptüm hepinizi kedi avatarını yiyeyim senin.
tahlillerini merak ettim canım.....
afiyet olsun canım
zeytin ve yağını almakla iyi yapmışsın bende arabayla gelince zeytinyağı ve badem alırdım ,,,,,,çok lezzetli oluyor

Yeşil çay demleyip içtim, birkaç çay bardağı, şu an midem bulanıyor. Ne sorunluyum ben.

sorunlu falan değilsin, çok hareketlisin
bugün sporu yaparken bulandı benim de midem. yemekten 3 saat sonra yaptım halbuki.

Bende gittiğim zaman, hep dikizledim kızları, hepsi selülitli, hepsi göbekli, çok nadir düzgün vücudu olan vardı. Hepside bikini giymişti, bir ben mayoluydum.

bende dikizlerim, dikizlemeden duramam. bide esime gösteririm suna baksana falan diye

çok geçmiş olsun başlarken mi böyle oluyor? ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum, bi kontrol de benim olmam gerek
Basından sonuna kadar bu şekil devam ediyor ve cok az kanamam oluyor. Erken menapozdan suphelendim sukur hormonlarim iyi çıktı.

Evet ablam
Ece gitmiycem diye ağlıyor babam gelsin diyor.babası erken geldi gitti planladigimiz gibi olmadı ama sen bizim bilete dokunma gel git dedim yoksa onunla dönmüştük. Hiçbiris ayarlaması çünkü henüz orayı toparlayamadi. Napicaz bilmem. Elbet dualarımız en hayırlı vakit için kabul olunmuştur öyle inanıyorum

Damla dediği d vitamini. B12 yi iğne mi hapı yazdı bilmiyorum .recetenin kodunu veriolar.daha almadım yarın kızların genel kontrolü var onlarada Dr yazarsa biarada alırım diye düşündüm. Onlari araştırmaya goturcem.küçüğün durmadan hastalanmadi ile ilgili yapılacak testler var. Ecenin kanina baktircam vs vs. Sonrada 3 gün kalıyor zaten ancak toparlnairim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…