Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Huhuu ben geldim ..tr çok yoğun geçiyor pazar bakuye dönüyorum. Telden giremiodum şimdi denedim degismis ler. .varmi yaramazlik herkes iyimi
hoş geldin canım
tr dki günlerin çok eğlenceli geçiyor...:nazar:
kızlar çok mutlular...gitmek istemeyecekler
işle ilgili bir gelişme yokmu,,,tr de kalman için çok dua ettik inşallah o zamana bişeyler olur
Kahvaltida badem yada ceviz yada findik.. eksik degil mi? ne ekleyebilirm baska?
karatay alisverisi yaptim bol yesillik,badem, ceviz stokladim, yogurdumuda mayaladim. simdilik gozume ilk gorunen eksikler bunlar. ilginiz icin cok tesekkurler benim menulere hep bakin lutfen :)) birde 0663 dogum tarihiniz mi :)) diger msj larda hep abla demisler ordan baglanti kurmaya calistim- merak ettim :)))
o gün yeşillik eksikti almışsın canım
06 Ankara
63 doğum tarihim ,,,,,,onun için hep abla diyorlar canım....En Büyük KKen büyük KK değil benim:KK70:

ay ne tatlı ya, kızkıza çok eğlenceli olsa gerek : ) ben de geliim mii :KK60:
evet eğlenceliydi oda bitti,,,güzel olan herşey çabuk bitiyor.....sen gel yeter ki canım kapımız her zaman açık sana....
ufff geldik en sıkıcı bölüme yemek yapmak hemde sıcakta :KK53:
gerçi 3 ay sonra mutfağa girmekte bşr tuhaf olacak acaba yemek yapmayı unutmuşum mu desem eşime gelince :KK22:
:KK48:

teoson teoson :KK15::KK15::KK15::KK15:
napıyon aşkito,
ben motoru takıyorum yine.
şimdi kızı yıkayıp uyutucam, ardından spor ve banyoo.:KK69:
Napam kocaya yemek yaptim.sporda yapamadım bugun.zaten ramazandan beri doğru düzgün spor yapamadim.sana benden bir pravo p90x3 muydu ona basladin demi. Kolay gelsin sana canim

teşekkürler cnm.
emine bıdısı şimdi anneannesiyle fışfış kayıkçı oynuyo hehe:emir_bebek:
Canim geçmiş olsun basiniz saolsun
geçmiş olsun ara vermen gerek biliyorsun degil mi? Daha önce de başına gelmisti.bence bu hafta yapma spor, iyice artmasin rahatsizligin

Hayırdır noldu ? sen ve küsmek bir türlü bagdastiramadim: )

Geçmiş olsun minik emine'ye benim de küçük öksürüyor tatilde oldu. .bu arada basınız sağolsun canim

Bugün yapmıyorum hiçbirşey, yarın durumu göre, azda olsa birşey varsa yine yapmam. Keşke dün yapmasaymışım. :KK51:
40 bin defa söyledim@mydenizz cim yaa laf dinlemiyor hic .bakin görün yarin ayağı hafif duzelsin tekrar yapacak. Halbuki birkac gün dinlenmesi lazım. Ayak iyilesse bile birkac gun beklemesi lazim böyle devam ederse hic spor yaoamaz hale gelecek. Bak sinirlendim yine kedi83 kedi83

Napam kocaya yemek yaptim.sporda yapamadım bugun.zaten ramazandan beri doğru düzgün spor yapamadim.sana benden bir pravo p90x3 muydu ona basladin demi. Kolay gelsin sana canim

Canim geçmiş olsun basiniz saolsun

40 bin defa söyledim@mydenizz cim yaa laf dinlemiyor hic .bakin görün yarin ayağı hafif duzelsin tekrar yapacak. Halbuki birkac gün dinlenmesi lazım. Ayak iyilesse bile birkac gun beklemesi lazim böyle devam ederse hic spor yaoamaz hale gelecek. Bak sinirlendim yine kedi83 kedi83
Napim, 1 hafta oldu başlamıştım mis gibi programıma, şimdi baştan başlamak zorunda kalacağım, tabi iyileşmezse hiç başlayamam baştan, onun için yapmamaya çalışacağım.

Canim hosbuldum teşekkür ederim: ) canim bir haftada 1.1 kg cok geldi ne bileyim. .Gül ablanin da dedigi gibi Otel yemekleri yapti sanırım tuzu yağı farklıydı sonuçta. .sicaklar ve yol mahvetti beni hala şiş bacaklarim..size resim atayim face'den bakin bakalım 7 aylik halime: )
Otelde serbest gördüğüm yiyeceklerden bol bol yedim (deniz cok aciktirdi) ama illa içinde yasakli bir şeyler vardır karatay'a uymayan..sanırım o yüzden de bu kadar şiştim. .neyse duzenime döndüm artik çok şükür. .inşallah dedigin gibi hizlica gider kilolar

Bu arada dün yazdiklarini okudum uzmusler seni çok üzüldüm. .lutfen seni üzmelerine izin verme..büyükler malesef farklı bakıyorlar eminim o da seni kirdiginin farkında değildir. .bu konudan bende çok muzdaribim artik takmiyorum daha mutluyum takmayinca...

Hosbuldum ablam, sen ev ortamında olunca ne güzel rahat rahat yapiyorsun karatay'i .. otelde olunca dedigin gibi yağı tuzu belli değil. .bir şey gözlemledim bu arada ,insanlar ne çok yiyorlar ve ne sagliksiz besleniyorlar..Kadınların her yerleri selülit dolu yağlar ohh maşallah ve hala yiyorlar..kahvaltidan kalk 2 saat sonra öğlen ye sonra ikindi de ekmek aralari( sosis janbon ketçap) ve 2 saat sonra yine devam... ben sabah yiyip öğlen salata meyve ve akşam yemeği şeklinde yaptim hamile halimle..
ÇOK TATLI OLMUŞSUN CANIM...faceden baktım ....:nazar::nazar::nazar::nazar:

bende güneşlenirken havuza giren bayanlara baktım aynen selülit dolular,,,,havuz başında bile yemeye devam ediyorlar boğazları hiç boş durmuyor...

2 haftadır yoğurdu ben yapıyorum. Kaymak bu kadar çıktı. Annem daha önce mayalatmış bana, ama hatırlamıyorum. Göstermişti galiba 1 kere. Bazı insanların elinden güzel tutuyor diyor, sana mayalattığım zamanda iyi tutmuştu dedi. :KK48::KK48::KK48: Geçen hafta güzel tuttu, bakalım bu hafta nasıl olacak. Annem memlekette.

Eklentiler

• 10621021_918732478141789_1204672566_n.jpg
    10621021_918732478141789_1204672566_n.jpg
    460,5 KB · Görüntüleme: 53
ÇOK TATLI OLMUŞSUN CANIM...faceden baktım ....:nazar::nazar::nazar::nazar:

bende güneşlenirken havuza giren bayanlara baktım aynen selülit dolular,,,,havuz başında bile yemeye devam ediyorlar boğazları hiç boş durmuyor...
Bende gittiğim zaman, hep dikizledim kızları, hepsi selülitli, hepsi göbekli, çok nadir düzgün vücudu olan vardı. Hepside bikini giymişti, bir ben mayoluydum. :KK48::KK48::KK48:

B bekirege ......işe başlamana az kalmış canım....prensten nasıl ayrılacaksın
kızlar yoksa fbda da grubunuz mu var : ) ben de katılabilir miyim :oops:
katıldın bile canım...bende kabul ettim arkadaşlığını:KK47:
Bugün Kadın doguma gittim. Yıllık smearimi verdim hormonlarima baktirdinmi kan değerlerim herseyim normal . Smean 1 haftaya çıkacak. B12 285 çıktı normal dedi ama yinede yazdırdı
D vitamini tüm kadınlarda eksiktir günde 5 8 damla icilmesi gerek dedi ondan ona bakmadı. Devlet Hastanesinde 15 günlük randevu bulmak zor sgkli olarak özel gittik SGK indirimine rağmen fazla tuttu testler ama içim rahatladi. Smearimde TEMİZ xiksa rahatliycam
inşallah iyi sonuç alırsın canım
B12 çok düşük bence iğne yaptır damlayla yükselmez

Pazar günü, ayak bileğimi burktum, sonra pazar akşamı sporumu yapmadım. Pazartesi günü iyiyim diye 2'sini birden yaptım, şimdi biraz şişti, acı bacağıma da vurdu. Gitti programım sekteye uğrayacak. :KK61::KK61::KK61::KK61:
geçmiş olsun canım,,,dikkat et... incinmiş olmasın
2 haftadır yoğurdu ben yapıyorum. Kaymak bu kadar çıktı. Annem daha önce mayalatmış bana, ama hatırlamıyorum. Göstermişti galiba 1 kere. Bazı insanların elinden güzel tutuyor diyor, sana mayalattığım zamanda iyi tutmuştu dedi. :KK48::KK48::KK48: Geçen hafta güzel tuttu, bakalım bu hafta nasıl olacak. Annem memlekette.
ellerine sağlık canım ,,,,sabah cevizle yemesi ne güzel olur

slm kızlarrrr :KK54::KK54::KK54:
izmirde günler çok yoğun geçiyor
cuma günü emine hastalandı dün toparladı çok şükür sesi de yerine geldi gibi
eşim pazar günü düzceye gitti babannesi vefat etti yarın gece yola çıkıp sabah gelecek inşallah
cenaze nedeniyle yarın olan doğum gününü perşembe günü yapcam :emir_bebek::emir_bebek:onun hazırlıkları ve koşturmacası içindeyim
kilo derseniz hiç haberim yok eve gidince tartılcam Allah yardımcımız olsun :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:
pazar günü inşallah eve dönüş var
öptüm hepinizi :KK15::KK15::KK15:
eminoşa geçmiş olsun canım

başınız sağolsun canım

Kızlar ben geldim ama çoook yorgunum herkesi okudum yani gecmişi tahlillerim ne azıkki pek iyi değil az dinleneyim giricem maşaaallah herkes gelmiş öptüm hepinizi kedi avatarını yiyeyim senin.
tahlillerini merak ettim canım.....
Bu günkü menümü de yazayim

Sabah kkk : 25-30 tane belki de daha fazla yeşil zeytinle birlikte

Öğlen: fıstık, yoğurt, şeftali, üzüm

Akşam 2 tabak kuru fasulye, az tarhana çorbası,cacik ve coban salata

Izmir dönüşü yol boyundan zeytin aldim tadi o kadar guzelki sanirim 5 kilo zeytin 1-2 haftada bitecek. : )))
Birde sizma z.yaği aldim 5 kilo..kilosu 10 tl idi... onunda tadı çok güzel
afiyet olsun canım
zeytin ve yağını almakla iyi yapmışsın bende arabayla gelince zeytinyağı ve badem alırdım ,,,,,,çok lezzetli oluyor

Yeşil çay demleyip içtim, birkaç çay bardağı, şu an midem bulanıyor. Ne sorunluyum ben. :KK48::KK48:

sorunlu falan değilsin, çok hareketlisin :nazar:
bugün sporu yaparken bulandı benim de midem. yemekten 3 saat sonra yaptım halbuki. :KK64:

Bende gittiğim zaman, hep dikizledim kızları, hepsi selülitli, hepsi göbekli, çok nadir düzgün vücudu olan vardı. Hepside bikini giymişti, bir ben mayoluydum. :KK48::KK48::KK48:

bende dikizlerim, dikizlemeden duramam. bide esime gösteririm suna baksana falan diye :KK48:

çok geçmiş olsun başlarken mi böyle oluyor? ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum, bi kontrol de benim olmam gerek
Basından sonuna kadar bu şekil devam ediyor ve cok az kanamam oluyor. Erken menapozdan suphelendim sukur hormonlarim iyi çıktı.
hoş geldin canım
tr dki günlerin çok eğlenceli geçiyor...:nazar:
kızlar çok mutlular...gitmek istemeyecekler
işle ilgili bir gelişme yokmu,,,tr de kalman için çok dua ettik inşallah o zamana bişeyler olur
o gün yeşillik eksikti almışsın canım
06 Ankara
63 doğum tarihim ,,,,,,onun için hep abla diyorlar canım....En Büyük KKen büyük KK değil benim:KK70:

Evet ablam
Ece gitmiycem diye ağlıyor babam gelsin diyor.babası erken geldi gitti planladigimiz gibi olmadı ama sen bizim bilete dokunma gel git dedim yoksa onunla dönmüştük. Hiçbiris ayarlaması çünkü henüz orayı toparlayamadi. Napicaz bilmem. Elbet dualarımız en hayırlı vakit için kabul olunmuştur öyle inanıyorum

B bekirege ......işe başlamana az kalmış canım....prensten nasıl ayrılacaksın

katıldın bile canım...bende kabul ettim arkadaşlığını:KK47:
inşallah iyi sonuç alırsın canım
B12 çok düşük bence iğne yaptır damlayla yükselmez

Damla dediği d vitamini. B12 yi iğne mi hapı yazdı bilmiyorum .recetenin kodunu veriolar.daha almadım yarın kızların genel kontrolü var onlarada Dr yazarsa biarada alırım diye düşündüm. Onlari araştırmaya goturcem.küçüğün durmadan hastalanmadi ile ilgili yapılacak testler var. Ecenin kanina baktircam vs vs. Sonrada 3 gün kalıyor zaten ancak toparlnairim

X