Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Gecen hafta 63.900
Bu hafta 63.700.....--200

Evdeki citirlar 1 haftada epey kg verdi
kucuk kiz kardesim 59 dan 56.500 e
Arkadasi 65 den 62,500
Buyuk kiz kardesim 65 den 63.600
Kucuk kizim 69.900 dan 68.500 e indi

gül ablacım sen hedefin altına indin değil mi? zor da gitse azimle başardın maşallah..
taze karataycılar da iyi vermiş, o kadar kaçamakla çok iyi valla : ))

HOŞGELDİN CANIMMM

Kahvaltı 7:15
Peynir
2 haşlanmış yumurta
Salatalık, domates
Yoğurt (keten tohumu, üzüm çekirdeği)
Fıstık
Biraz üzüm

11 gibi galiba 5-6 fıstık vardı, sabah yiyememiştim, onları atıştırdım. Saatin 4 olmasını bekliyorum, acıktım.

Akşam Yemeği
Bulgur pilavı
Yeşil mercimek salatası

ben aslında wcye de çıkamadığım halde 56.0 çıktım ama tartı günüm cuma olduğu için cuma günü tartıldığım kiloyu bildirdim..

hanımlar bir sorum olacak, benim çene bölgesinde sivilcelenme var, geçmiyor, ben açıkcası ergenlikte de çok çektim, yani bu durumun karatayla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum aslında, ama karataya başlayınca cildinde böyle yağlanma sivilcelenme olan oldu mu, sormak istedim.. soğan kürünü yapacağım ibrahim saraçoğlunun ve tabi doktora gideceğim..

HEDEFE ULAŞANLAR / SAĞLIKLI BESLENMEYE DEVAM EDENLER

Kedi 83 : BAŞLANGIÇ KG: 50 HEDEF: 47 ŞU ANKİ KİLO: 44

Selensu82 : BAŞLANGIÇ KG: 60 HEDEF: 55 ŞU ANKİ KİLO: 52.5

Gul_0663: BAŞLANGIÇ KG: 79.2 HEDEF: 65 ve 60 ŞU ANKİ KİLO: 63.7

Teoson: BAŞLANGIÇ KG: 87 HEDEF: 75 ve 60-65 ŞU ANKİ KİLO: 73.3

nnaze: BAŞLANGIÇ KG: 65 HEDEF: 60 ve 55 ŞU ANKİ KİLO: 59.1

Fmgenc: BAŞLANGIÇ KG: 65.8 HEDEF: 55 ve 53 ŞU ANKİ KİLO: 54.3

bluedaisy: BAŞLANGIÇ KG: 54.4 HEDEF: - ŞU ANKİ KİLO: 49.4

KİLO VERENLER

blackandwhite %-2.913

bluebottle %-1,05

kitara_84

mengmeng

SABİT KALANLAR

midnightblue

CiseNaz

HAMİLELER

Mydenizzz Başlangıç kilom: 64 Bu hafta: 71 Toplam fark :+7 kg.

erigim Başlangıç kilom: 63.2 Bu hafta: 66.6 Toplam Fark: +3.4 kg

Kayıplar Böyle Olsun, Löp Löp Et Olsun, Bıngıl Bıngıl Yağ Olsun

Seba.....medin yeşil sabunu var, o da iyi geliyormuş.

Teşekkür ederim canim yine de darısı başına diyelim, belli mi olur sürpriz bir tatil durumu çıkar belki. ..

Canim ilk aylarda maydanoz tehlikeli düşük sebebi ile...nane de doğum sonrası fazla kullanmamak gerekiyormuş yanlış hatırlamıyorsam nane ve ada çayı anne sütünü azaltiyormus..
Su çok içiyorum susuz duramıyorum zaten. Belki dinlendikce geçer. .

HOŞGELDİN CANIMMM
Teşekkür ederim canim. Hosbuldum, tatil dönüşü sabit cikabilmek başarı valla tebrikler çıtırım

Karatay benim cildime daha da iyi geldi zaten problemim yoktu iyice parlaklasti ama senin yasadigini yaşayanlarda oldu. Geçen haftalarda mengmeng'de vücudunda sivilcelenme yaşadı. Yumurta sebep oluyor ona..Kudret narı kullanmış ama yüze uygulaniyor mu bilmem. .ben limonu biliyorum hem cilt yağlanmasına ve sivilceye hem de sarkmaya iyi geliyor. Suna abla her gece limon sürün yatin cildiniz sarkmaz diyor

çok sağol canım, limon yağı kullanmıştım aşırı yakıyor, limon daha iyidir sanırım..benim dıştan değil de içten bir sebep var bence, çünkü sadece çene bölgesinde, o yüzden kadınsal meselelerden olabilir gibi düşünüyorum. özellikle yumurtalama dönemi artıyor çünkü.. kaç yaşına geldim hala sivilce

bana gunaydin size iyi gunler

kahvalti: iki yumurtali omlet, peynir, zeytin, domates

oglen: yesil fasulye, salata olcak

karatay alisverisi yapmam lazim, yogurt mayalamam lazim insallah bugun acikmam cok fazla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…