Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Slm arkadaslar;

Uzun bir suredir sizleri disardan takip edn biri olarak v sayfa sayfa sizlerin yorumlarini takip eden biri olarak uye oldum ve bir fiil aranizda olmak istedim.
Arkadaslar bildim bileli kemikli olupta kilolu olanlardanim maalesef,yani yas otuz bugune kadar kendimi soyleee citipiti goremedim:KK43:bu saatten sonra gorme istegim artti,sizin yazilariniz okudukcada motive oldum ve anca buranin sirineleriyle motive olup bu yolda saglam saglam adimlarla sizinle beraber citirlik mertebesine erismk istiyorum.ne dersiniz? :)))
Hoşgeldiniz...:KK68:

Hahahaha çok güzel bu.... bende bundan istiyorum kaçamak yaptığımda:KK48:
Ben de dün 8'e doğru birkaç kaşık dondurma yedim. Ben de istiyorum. :KK48: Öğlen kavun yedim, muz yedim. Hııı birde bitter çiko yedim, kahve ile birlikte. Akşam yemekte et yediğim için galiba, şişkinliğim inmişti. Yanında salata yemiştim. Bugün şişerim yine, mercimek salatası ve bulgur pilavı var çünkü. Sporda yapamıyorum.

selam arkadaslar bende karatay yapmak istiyorum. yarin pazartesi ve diyete baslamak icin en ideal gun:))

daha once karatay yaptim tiroid probleminden sonra kilo vermem durunca biraktim ardindan uzun bir memlekete gidis tatili, ipin ucunun kacmasi... 65 kg ile burdayim. daha once 57 kg dim simdi 55 olmak istiyorum. tiroidler yavas calisinca bazen istediklerimle kaliyorum ama yeni hedefim bu:) sizin menulere bakarak bende menu olusturmak istiyorum. daha once alip okudugum karatay kitabi vardi ama kimbilir nereye koydum bilmiyorum. kitabi bulana kadar sizi takipteyim.
Hoşgeldiniz sizde:KK68:

Kızlar Merhaba, fırsat bulunca geçmişi okuyacağım.

geçen hafta p.tesi burdaydım. öğleden sonra kötü haberler aldım. 1 haftadır yoktum.dün gece geldim. aynı gün hem kızkardeşim düşük yaptı bebeğini kaybetti, hem de babaannemi kaybettim. 1 haftadır Ankaradaydım... karatay a uygun pek yiyemedim ama üzüntüden, stresten ve yorgunluktan olsa gerek yine de kilo vermişim.

İnşallah herkes iyidir.

Rumuz: kitara_84
Başlangıç tarihi:28/05/2014
Başlangıç kg: 78.6
Geçen hafta: 76.8 dim sanırım hatırlamıyorum bulamadım eski bildirimimi.3 haftadır bildirim yapmıyorum.
Bu hafta: 76.1
Fark: -700 gr
Toplam fark: 2,5 kg
Spor: koşturmaca :)
Boy: 1.58
İlk Hedef: 70
Son hedef: 60
Canım başınız sağolsun... kardeşine de geçmiş olsun...Rabbim tez zamanda bi daha nasip etsin inşallah bebiş.. hakkında hayırlsı böyleymiş demek ki...çok üzüldüm..

İyi eglenceler kuzuuuu:KK19::cool:dinlennn güzelce canımm.. ohh ne iyi gelir şimdi deniz havası:cool:
Iyi gelmez mi hiç deniz havasiiii diye baslarmisim bende : )) ..Sağolasın canim
GÜNAYDIN KIZLAR:KK36::KK36:
Mydenizcim tatilin güzel geçer inşallah .Hamilemisin diye soran kişiye gaz var deseydin ya :-)
Bluedaisycim hayırlı olsun kızının okulu .Maşallah hem duygulandım hemde güldüm ilk günden kızın satmış seni cadı:KK36:
: ))) aklima gelseydi de söyleseydim keşke canım. .hayir yani anlamaması imkansiz cidden koccaman oldu karnim ya neyse...
Yerim ben fıstığı ^_^ Gördün mü bak üzüldüğünle kaldın. Şimdi artık kendine vakit ayırma zamanı ^_^

İyi tatiller, iyi eğlenceler canım. Kendine dikkat et, bol D vitamini al. Küçük oğlun adına sevindim :KK70:
Sağolasın canım benim güzel yandim tam kivaminda boll d vit.aldigimi umuyorum

Bak boşuboşuna üzüldüğünle kaldın ben sana dedim.Bide kız çocuğu daha arkadaş canlısı oluyor.Onlara neler neler yaptırıyorlar orda evde biz onların yaptırdıklarının yarısını yaptıramayız.Hem birazda kendine vakit ayırırsın artık inan insan rahata çabuk alişıyor ben 7 yaşında ystılıya vermiştim benimkini gündüz öyle veya böyle geçiyorduda gece ne kadar ağlardım öteki olunca yerini doldurdu.Şimdi ikisi bir arada olunca tahammül edemiyorum. Küçük büyüye çok sataşıyor büyükte çıldırıyor görsen büyüğü hemen sokağa burda vakıf var oraya postalıyorum.Okullar açılsada düzene girsek küçügüde bende seneyevermeyi düşünüyorum.Yada konuşayım hafta 2 gün kabul ederlerse yollarım oyun öğrensin azcık.Öğretmenleri iyi olduktan sonra hic bir problem çıkmaz merak etme.Bir şey anlatayım.Annem beni 6 yaşında ana okuluna vermiştı ben zaten sokak ççocuğu kapalı ortamda durabilirmiyim. Oyuncakların hakimiyetini elime geçirdim çocukları tehdit etmişim pek hatirlamıyorum annem söyedi. Haftanın son günü annemi çağırdılar. Bana sepet havası düzeni bozuyormuşum.Neyseki benim çocuklar benim kadar yaramaz değil bunada şükür.Erkek saflığı var onlarda.

Sen hamilesin hamilemisin diye soruyorlar ben hamile olmadan soruyorlar ne guzel sevinmelisin bu duruma ki sevinmissindirde zaten.Oh moral süper oldu artık tatilin tadını çıkar valla hic gözüm yok.Ühü ühü.:KK42:
Ya kızlar ben alıntiyla mesaj yazarken bazen sayfayı kaydıramıyorum alt sırada alıntım var ama sayfa aşağı inmiyor sizdede oluyormu.

Canim yaa hiç üzülme gidecek o göbek ve diğer yağlar. .evet moral oldu tabii..ilk gebeligimden sonra bu geri dönütler elbet mutlu ediyor ama insan azcik destekli atar kadinin anlayamamasina anlam veremedim

Güzel bayanlar mutlu haftalar hepinize ben geldim evime çok şükür. .her şey iyi güzeldi ama çok şiştim bunun kilo olacağına dair ufacik bi endişem yok....bacagima parmagimin ucuyla kuvvetlice bastiriyorum içine bi üzüm girecek kadar boşluk oluşuyor. .bu haftalardan itibaren vucuttaki kan hacmi % 25 daha artarmış ve bu da özellikle ayaklarda bacaklarda şişlige yol açarmis...yolculukta üzerine tuz biber oldu sabah tartida 1.1 kg fazla çıktım. .saglikli bi şekilde bu odemden nasıl kurtulabilirim bilmiyorum arastirayim..

Bol bol denize girdim ama çok rahat yuzemedim karnim acidi..büyük oglum taninmayacak kadar yandı: )) çok şükür küçüğü de koruyabildik guneslendi ama yanmadi...

Her guzellik gibi bu da bitti simdi evde valiz bosaltma zamani :KK43:( işler beni bekler. .. hepinize kocaman sevgiler

Not: sevgili kitara basınız sağolsun Allah rahmet eylesin babannene, kardeşine de bol sabir dilerim. .inşallah tez zamanda saglikla 2 bebegini kucagina alır. .

@seraym canim kurttan kuzu olmazda yandim ben hem eşim hem ben çok yaramazmisiz ayrica birde beklenen bebek malum az ugrasmadik beyefendi olsun diye ben simdiden bil bol dinleneyim yoksa yandim.

blackandwhite blackandwhite canim ne güzel devam ediyor iraden zaten ilk haftayi atlatmossin gerisinden korkma

♥♥♥♥♥herkese Günaydın♥♥♥♥♥♥

@eriğim canım teşekkür ederim sizin desteğinizle hepsinden yavaş yavaş kurtulacağım şu pis kiloların inşallah

Rumuz : mydenizzz
Gebelik başlangıci : 16.02.2014
Gebelik haftam : 28
Başlangıç kilom: 64
Geçen hafta : 71
Bu hafta : 72.1
Fark: + 1.1 kg
Toplam fark : +8.1
Boy: 1.64
Spor : az yüzme
Hedef: 75 ile doguma gitmek

Bu hızlı artış devam ederse diyete başlıciiiim : ((

Kilo veren çıtırlar hepinizi tebrik ederim. .çok kiskaniliyorsunuz bilin yaniiii: )))

Güzel bayanlar mutlu haftalar hepinize ben geldim evime çok şükür. .her şey iyi güzeldi ama çok şiştim bunun kilo olacağına dair ufacik bi endişem yok....bacagima parmagimin ucuyla kuvvetlice bastiriyorum içine bi üzüm girecek kadar boşluk oluşuyor. .bu haftalardan itibaren vucuttaki kan hacmi % 25 daha artarmış ve bu da özellikle ayaklarda bacaklarda şişlige yol açarmis...yolculukta üzerine tuz biber oldu sabah tartida 1.1 kg fazla çıktım. .saglikli bi şekilde bu odemden nasıl kurtulabilirim bilmiyorum arastirayim..

Bol bol denize girdim ama çok rahat yuzemedim karnim acidi..büyük oglum taninmayacak kadar yandı: )) çok şükür küçüğü de koruyabildik guneslendi ama yanmadi...

Her guzellik gibi bu da bitti simdi evde valiz bosaltma zamani :KK43:( işler beni bekler. .. hepinize kocaman sevgiler

Not: sevgili kitara basınız sağolsun Allah rahmet eylesin babannene, kardeşine de bol sabir dilerim. .inşallah tez zamanda saglikla 2 bebegini kucagina alır. .

hoşgeldin mydeniz oh tatil yaptın dinlendin geldin darısı başıma demek isterdim ama benim bu sene izinler yattı artık sanırım : )
yolculuk normalde bile ödem yapıyor, hamilelik iyice tetiklemiştir, bolca su iç, en güzel çözüm o sanırım, maydonoz nane vs çok tüketmemek gerek diye biliyorum hamileyken..

X