Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Oyyy canımmm benim inşallah gelirim, gelinceda görüşürüz
Senin şu masajı deniyim bende

eneee masajın adı teoson masajı kalacak
kabızlığa sancıya bilimum hertürlü bağırsak hareketleri için başvurunuz .TEOSON bağırsak masaj uzmanı
işte bak herkesteki etkisi farklı benide fazla süt kabız eder .limon fikri güzel ama benim mide probleminden dolayı yapamam ölürüm ondan sonra valla asitten

BlueDaisy ozamana 2 çoculu çıtır anne
gul_0663 abla torun sahibi
kedi 2 çocuk sahibi olmuş ama ne hikmetse göbek möbek kalmamış

4.günümde diyetimi bozduracaktı arkadaşlar iş yerinde, börek getirmişler birlikte kahvaltı yapıyoruz bana da verdiler tabi açım nasıl güzel duruyor anlatamam... Ben ne yaptım derseniz 'teşekkür ederim ben almak istemiyorum dikkat etmeye çalışıyorum lütfen ısrar etmeyin' Zafer benimdir kızlar ben bu diyet boyunca sadece arada sütlü nescafe kaçamağı yapmayı düşünüyorum beni en mutlu eden aktivite sadece o en büyük keyfim

Konunun hemen altında, eskisi gibi.

Aaaa bu @ neymiş bende deneyeyim, bildirim gelmiyor ama. lisaniezhar vayyy oldu. :)

Güle güle kullan şekerim. ^_^

Allah gönlüne göre hacca gitmeyi nasip etsin ^_^

Canoooooommmm zaten seninle buluştuğumuzda getireceğim yeşil çay ^_^ Ben tarçın ilave ediyorum bazen de karanfil ^_^ evet ilki dökülüyor canım.

kedi83 enee deneme yapayım dedim oldu

Sen de güle güle kullan şekerim ^_^

Geçmiş olsun fıstığım. Allah şifalar versin. Allah'tan kız okulda da kendini nazlayabiliyorsun. ^_^

lisaniezhar
@canommmmmmmmmmmmmmmm

ay bi cano yazacaktım, o kadar çok kişi çıktı ki. mecbur uzattım mmmmm diye ^_^

fmgenc

deneme bir ki, si sii,
ne güzelmiş bu çok sevdim. canoomm sagol gıı

Güle güle kullan fıstık!

Bende yaptımmmm

Helal ^_^

:)

KAÇ GÜNDÜR KİMSE YOK DİYE ÜZÜLÜYOZ ŞİMDİDE HERKESLER GELMİŞ BEN YOKMUŞUM ÜHÜ ÜHÜHHÜÜ

Baskın basanındır dedik geldik.

Evet canım kişiye göre değişiyor ne yazıkki. Artık vücudumuzu tanımak da bize kalmış...

BlueDaisy ozamana 2 çoculu çıtır anne
gul_0663 abla torun sahibi
kedi 2 çocuk sahibi olmuş ama ne hikmetse göbek möbek kalmamış

kendimi aradım göremedim. beni ne olarak gördün???

Börek için tebrikler. Ne...scafe için de beyninizi "izinli" diye koşullandırma derim. Aksine, zararlı bir alışkanlıktan kurtulacağım gözüyle bak bence. Serumla damara enjekte edecektim neredeyse, şimdi aklıma dahi gelmiyor.

İlla ki istiyorsan Sütlü tarçınlı Türk kahvesi yap. Hem selülitlere iyi, hem göbek yağı yakmaya. Onu içince canın başka şey de istemez. Garanti veriyorum. Beğenmezsen getir ben içerim kahveyi.

BlueDaisy ben de kesin giderim diye aileler için dua ettim ettim, eksik dua etmemek lazım, şuanda kritik durumda. her an sen gitmiyorsun denebilir, hiç adapte olamadım o yüzden.. bu topraklarda yaşayıp da gitmemek bile olabilir, hac hakkaten tamamen kısmet bunu anladım..inşallah sana ve her isteyene hayırlısıyla hem umre hem hac nasip olur canım..

Amin canım sağol..Ben 10 yaş ara verdim..hiç zor olmadı..abisi bana destek..yaş müsaitse ilk çocuğunun tadını çıkar..ben 31 yaşındayım şuan sıkıntı olmuyor...

hayırlı zamanda gelsin inşallah

sut iznim günlük 1.5 saat var evet..yaşına kadar surucek..ben yarım gün çalışmayı düşünüyorum..sonrasını Allah bilir...

Çok kıskançmış, benimle ilgilen diyor.

Bi de işe yararsa varyaaaa reklamını yapacam herkese

Tebrikler... inan vazgeçmicekler ye demekten... daha bgün gelmiş çiko yer.misin diye ikram ediyolar... 9 ay olmuş koyar mıyım ağzıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…