Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

oohhhh afiyet şifa olsunnn... ne güzel yapmışsın...bak u seferde ondan çekti canım... neyse haftasonuna diyeyim benimkine...geçende lahmacun çekmişti haftasonu yemege gitmiştim...
Annene de geçmiş olsun canım..Allah şifa versin...

günaydınlar.
sabah:
10:00
2 kayısı kıvamı yumurtalı KKK

Şu an tarçınlı yeşil çay içiyorum. Allah'ım bir güzel demlemişim ki sormayın ^_^

B bekirege Hayırlı olsun şimdiden. Allah kolaylık versin güzelim.

blackandwhite Sayfanın sonunda, Konuyu okuyan kullanıcılar var. Orada görünüyor.

kedi83 teoson BlueDaisy fmgenc Günaydın fıstıklar.

Allah şifalar versin fıstığım annene. Ellerinden öpüyorum.
teoson 'cuğumun söylediği masajı karnınız ağrıdığı zaman sol tarafınıza dönüp yapıp yaparsanız karın ağrınız da geçer. Bebekler için özellikle bunu yaptırıyor doktor tanıdığımız. ^_^

30 dkk yuruyus ve 35 dkk spor aletleriyle calistik ,,,,3 kisi yatti biz kaldik,,,bende yatmaya gidiyorum,,,iyi geceler citirlarim

CSI sizi izliyor

canım ben iş yerindeyim belki onunla alakalıdır yarın evde bakarım

Canlarım size bir şey diyeceğim hep vakitsizlikten yazamıyorum.
Aklımdayken yazayım.

Ben de 1 hafta kadar tuvalete çıkamadım. seraym 'ın dediği gibi midem dolmadığı için diye düşündüm, etkisi var çünkü.

Her sabah 1 adet limonu hemen sıkıp, buz gibi su ekleyip onu içiyorum. Yarım saat sonra da kahvaltımı yapıyorum. Allah'a şükür sıkıntım geçti. Alternatif olarak bu yolu buldum. gul_0663 ablaya da derdim bende süt, fıstık, ceviz vs ishal yapar diye. Süt içmeyi bıraktıktan sonra problem yaşamıştım.

Şaka maka 1 aydır süt içmiyorum. Sütlü kahvemi özledim. :)

prenscim inşallah bu mesajımı görürsün, hayırlı olsun bebişin, sağlıkla büyürsün, bi iki kere yazdım ama gerilerde kaldı yoğunsun Allah yardım etsin, 2 çocuklu hayat nasıl? gerçi senin birinci maşallah delikanlı olmuş artık : )

ben de teosonun masajından çok güzel sonuç aldım, 5 dk sonra etkisini gösterdi, demekki benim de barsaklar boş kalıyor dedim..
eğer o da etkisini kaybederse bu yola da başvururum artık : ))

Kusura bakma canım..Allah razı olsun..Çok şükür iyiyiz..Zaman o kadar çabuk geçiyor ki anlamıyorum bile..4 aylık oluyor paşamız..2 çocukla hayat gayet güzel..keşke çalışmasam da 1 tane daha olsa..hayat onlarla daha anlamlı..Allahım herkese versin..Büyük oğlum 8 inde ortaokula başlıyor..heyecanlıyız..bir hafta erken gidiceklermiş..ben de aynı gün yarım gün işe başlıyorum..bir yaşına kadar yarım gün gidicem..

Siz nasılsınız..valla ben çoğu mesajı okuyamadan geçiyorum..kısa kısa yazıyorum siz anlıyorsunuz diye..

konuyu okuyanlar görünüyor yazmış kedicim ama ben göremiyorum neden ki

Bende göremiyorum ama cepten girdiğim için dye herhalde
Konunun hemen altında, eskisi gibi.

Aaaa bu @ neymiş bende deneyeyim, bildirim gelmiyor ama. lisaniezhar vayyy oldu. :)

maşallah ya 4 aylık olmuş bile kuzucuk : ) nasıl tatlıdır şimdi Allahım nazardan saklasın..
hakkaten ben de 3 çocuk çok isteyenlerdenim ama 1 taneyi 3 yaşına zar zor getirdim şimdi bi deli cesareti ikinciyi istiyorum hayırlısı bakalım : ) yoğunsundur mutlaka çocukla kolay mı.. hepimiz yaşadık Allah yardım etsin..kıvanç bey akıllı uslu bir bebiş olsun : )

yarım gün çalışman çok güzel, süt iznin var değil mi? süt izni çok güzel bişey gerçekten, sonra da 6 ay kadar 1,5 saat iznin olacak, inşallah rahat rahat kullanırsın..
ben aynıyım karatayı bi bozunca 3 kilo aldım malesef, şimdi onları vermeye çalışıyorum. versek de vermesek de karataya devam gerçi : ) ama fazla kiloyla hamile kalırsam sonrası zor olur diye baştan versem çok iyi olacak. onun için de haccı bekliyorum. aileler gelecek inşallah, benim hac durumum kritik, nöbetçi kalmam istenebilir bayram için, söyledim bunun son şansım olduğunu, bakalım dedi sefir, inşallah tamam der de gider gelirim ben de.. o olmadan da bebek planı yapamıyorum hamilelikte riskli oluyor diyorlar.. işte böyle : )

ilerde böyle bir yer açarsan, heralde bize indirimli olur diye düşünüyorum gül abla

gül abla bizi zayıflattıklarım diye gösteririr. yeni başlayanlara örnek oluruz. çitir çitir salınırız orda.

Seni spor yaparken çok merak ediyorum

ben gördüm ama dans videosu yapıyodu
çok şeker oluyo.

Şu an tarçınlı yeşil çay içiyorum. Allah'ım bir güzel demlemişim ki sormayın ^_^

kedi83 teoson BlueDaisy fmgenc Günaydın fıstıklar.

bende istiyoring, yeşil çayı demlerken, çubuk tarçın kırıyorum az bişey
birde 4-5 tane karanfil atıyorum. sen başka bişey ekliyor musun, sen bi ara çinde ilk suyu döküyolar yazmıştın.
çay uzmanı canomdan püf noktaları kapalım

inşallah gidersin canım, çok öznedim sana şimdi.
benimde kız 3,5 yaşında bende ikinciyi düşünüyorum kısmet olursa.
benim şeker problemim var. inşallah karatayla düzelecek.
şuan hedef kilomdayım, doktor islerini de halledersem içim rahat olacak.

bugün hala boğazım geçmedi. dün gece çok rahatsız etti, güzel uyuyamadım.
şimdi kendime koca bi demlik ıhlamur yaptım.
içinde karanfil, çubuk tarçın, elma kabuğu, yarım limon ve 2 dilim de elma var.
ben kaç gündür marketlerde taze zencefil bakıyorum yok
bugün tembelleniyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…