Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Karatay çıtırcıkları bugün ço işim vardı anemi dr götürdüm emar cektiler beli çok ağrıyordu malum böbrek hastası ilaçta kullanamıyor kadın emar sonucu çıksın onada callanatics yaptıracağım malum ağrı pelvis bölgesi kaynaklı. Valla hastahaneden çıktim tam iş saati otobüs minübüs dolu yürüyeyim dedim kedi bilir Ali fuatı gezdim yürüyüş olsu diye sonra nemi yptım dayanamadım daldım kebapçıya of of yemin ederim midem bayram etti 1,5 porsiyon söyledim amalavaşından yemedim 2 tanede büyük ayran içtım iki ydır bu adar doyduğumu harırlamıyorum.Şunu farkettim geldiğimden beri iki litre su içtim ve hiç wc ye çıkmadım ne kadar ödem topluyor vücut.Ama hala karnım tok ve çoook mutluyum.
Ben yatanzi arkadaşlar hepinizi çoook öptüm iyi geceler tatlı rüyalar

Canım ekmek çekti. Üzerine bol tereyağ, şöyle trabzon ekmeği.
Simitler yendi sira ekmektemi:)
....kitaplariniz hayiirli olsun , iiyi okumalar,,,

afiyet olsun canim ....iyki lavas yememssin yeseydin sopayida yerdin....

Konuyu okuyanlar görünüyr artık, yehuuu. :)

ben neden hala göremiyorum ama

annene geçmiş olsun canım sanada afiyet olsun götürmüşsün kebapları.Bende de ödem çok birde regl olmuştum sen düşün gerisini.şükür bitti sabah tartıldım normale dönmüşüm heryerim şiş gezmekten nefret ediyorum

ilerde böyle bir yer açarsan, heralde bize indirimli olur diye düşünüyorum gül abla

günaydın herkese

dünkü Menüm:
08.30: 2 yumurta, peynir, 4-5 zeytin, domates salatalık maydonoz, 1 şeftali, 1 çay bardağı ceviz badem kaju, 1 fincan limonlu çay
17.30: 1 bardak kefir
18.00: 1 tabak yeşil mercimek, 3-4 kaşık kıymalı kabak, salata, 2-3 kaşık yoğurt
spor: burada bir fuar açılmış ona gittik tam 2 saat durmadan orada gezdim.. eve geldim foruma girdim, gül ablanın gece sporunun önemini okuyunca 22.40 idi kalktım leslie 3 milimi yaptım öyle yattım: )
sıvı: 3 lt su, 2 yeşil çay, 1 türk kahvesi

Günaydın canlar...

Kahvaltı ediyorum ..ay bugün çok sıcak..

Bişey yapasım da yok..
İtiraf ediyorum..aç yaşadığım günleri özledim..o kadar sıkıldım ki ye ye ..allahım bana kızacak diyorum..yoruldum yahu..(

Eylül 8 de işbaşı yapıcam..çok heyecanlıyım :) sanki yeni işe giricem..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…